Woensdag 13/11/2019

Tom Hanks en James Cameron gehuldigd op Producers Guild Awards

Beeld UNKNOWN

Op 2 januari ontvangt Tom Hanks de Norman Lear Achievement Award in Television, net als Gary Goetzman. 'Avatar'-regisseur James Cameron krijgt er de Milestone Award. In de categorie Outstanding Producer of Theatrical Motion Pictures neemt Danny Boyle het op tegen onder meer Christopher Nolan en de broers Joel en Ethan Coen.

In de categorie Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy gaat het tussen 'The Office', '30 Rock', 'Glee', 'Modern Family' en 'Curb Your Enthusiasm'. In de categorie Outstanding Producer of Episodic Television, Drama wordt de strijd beslecht tussen 'Breaking Bad', 'Dexter', 'Lost', 'Mad Men' en 'True Blood'.

Hollywood-zwaargewichten Steven Spielberg en Jerry Bruckheimer zijn in dezelfde categorie genomineerd voor hun tv-werk met respectievelijk 'The Pacific' en 'The Amazing Race'.

Producers Guild Award genomineerden - films:
De Darryl F. Zanuck Award voor Outstanding Producer of Theatrical Motion Pictures:
'127 Hours', producers: Danny Boyle, Christian Colson
'Black Swan', producers: Scott Franklin, Mike Medavoy, Brian Oliver
'Inception', producers: Christopher Nolan, Emma Thomas
'The Fighter', producers: David Hoberman, Todd Lieberman, Mark Wahlberg
'The Kids Are Alright', producers: Gary Gilbert, Jeffrey Levy-Hinte, Celine Rattray
'The King's Speech', producers: Iain Canning, Emile Sherman, Gareth Unwin
'The Social Network', producers: Dana Brunetti, Ceán Chaffin, Michael De Luca, Scott Rudin
'The Town', producers: Basil Iwanyk, Graham King
'Toy Story 3', producer: Darla K. Anderson
'True Grit', producers: Ethan Coen, Joel Coen, Scott Rudin

Award voor Outstanding Producer of Animated Theatrical Motion Pictures:
'Despicable Me', producers: John Cohen, Janet Healy, Christopher Meledandri
'How To Train Your Dragon', producer: Bonnie Arnold
'Toy Story 3', producer: Darla K. Anderson

Award voor Outstanding Producer of Documentary Theatrical Motion Pictures:
'Client 9: The Rise and Fall of Eliot Spizer', producer(s): Awaiting final credit determination
'Earth Made of Glass', producers: Reid Carolin, Deborah Scranton
'Inside Job', producers: Charles Ferguson, Audrey Marrs
'Smash His Camera', producers: Linda Saffire, Adam Schlesinger
'The Tillman Story', producer: John Battsek
'Waiting for Superman', producer: Lesley Chilcott

Producers Guild Award genomineerden - Televisie:

The Danny Thomas Award voor Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy:
'30 Rock' (NBC), producers: Robert Carlock, Tina Fey, Marci Klein, Jerry Kupfer, Lorne Michaels, David Miner, Jeff Richmond, Don Scardino
'Curb Your Enthusiasm' (HBO), producers: Alec Berg, Larry David, Jeff Garlin, Tim Gibbons, David Mandel, Erin O'Malley, Jeff Schaffer
'Glee' (FOX), producers: Ian Brennan, Dante Di Loreto, Brad Falchuk, Ryan Murphy, Kenneth Silverstein
'Modern Family' (ABC), producers: Steven Levitan, Christopher Lloyd, Jeff Morton, Dan O'Shannon,
Jason Winer, Bill Wrubel, Danny Zuker
'The Office' (NBC), producers: Randy Cordray, Greg Daniels, Howard Klein, Paul Lieberstein

The Norman Felton Award voor Outstanding Producer of Episodic Television, Drama:
'Breaking Bad' (AMC), producers: Melissa Bernstein, Vince Gilligan, Mark Johnson, Stewart Lyons, Michelle MacLaren
'Dexter' (Showtime), producers: Sara Colleton, John Goldwyn, Robert Lloyd Lewis, Clyde Phillips
'Lost' (ABC), producers: Jack Bender, Bryan Burk, Carlton Cuse, Ra'uf Glasgow, Jean Higgins, Adam Horowitz, Edward Kitsis, Damon Lindelof, Liz Sarnoff, Paul Zbyszewski
'Mad Men' (AMC), producers: Lisa Albert, Scott Hornbacher, Andre Jacquemetton, Maria Jacquemetton, Blake McCormick, Dwayne Shattuck, Matthew Weiner
'True Blood' (HBO), producers: Alan Ball, Brian Buckner, Gregg Fienberg, Mark McNair, Nancy Oliver, Raelle Tucker, Alexander Woo

De David L. Wolper Award voor Outstanding Producer of Long-Form Television:
'Murder on the Orient Express' (PBS), producer(s): Awaiting final credit determination
'Pillars of the Earth' (Starz), producer(s): Awaiting final credit determination
'Temple Grandin' (HBO), producers: Gil Bellows, Scott Ferguson, Emily Gerson Saines, Paul Lister, Alison
Owen
'The Pacific' (HBO), producers: Gary Goetzman, Tom Hanks, Eugene Kelly, Todd London, Cherylanne Martin, Bruce C. McKenna, Steven Shareshian, Steven Spielberg, Tony To, Tim Van Patten, Graham Yost
'You Don't Know Jack' (HBO), producers: Scott Ferguson, Steve Lee Jones, Barry Levinson, Lydia Dean Pilcher

Award voor Outstanding Producer of Non-Fiction Television:
'Anthony Bourdain: No Reservations' (Travel Channel), producer(s): Awaiting final credit determination
'Deadliest Catch' (Discovery Channel), producer(s): Awaiting final credit determination
'Intervention' (A&E), producer(s): Awaiting final credit determination
'Kathy Griffin: My Life on the D-List' (Bravo), producer(s): Awaiting final credit determination
'Undercover Boss' (CBS), producer(s): Awaiting final credit determination

Award voor Outstanding Producer of Live Entertainment and Competition Television:
'The Amazing Race' (CBS), producers: Jerry Bruckheimer, Amy Chacon, Elise Doganieri, Jonathan Littman,
Bertram van Munster, Mark Vertullo
'The Colbert Report' (Comedy Central), producers: Meredith Bennett, Stephen T. Colbert, Richard Dahm, Tom Purcell, Allison Silverman, Jon Stewart
'Project Runway' (Lifetime), producer(s): Awaiting final credit determination
'Real Time with Bill Maher' (HBO), producers: Scott Carter, Sheila Griffiths, Dean E. Johnsen, Bill Maher, Billy Martin
'Top Chef' (Bravo). (bang/lb)

Beeld UNKNOWN
Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234