Televisie
Samson & Gert keren nog één keer terug naar hun oude decor voor nieuwe televisiespecial
Eén van de meest iconische tv-interieurs maakt een comeback. Voor de verjaardagsshow ‘30 jaar Samson & Gert’, die zaterdag op Eén wordt uitgezonden, werd de vertrouwde woonkamer van het duo opnieuw nagebouwd.
In een preview van de show is alvast te zien dat acteurs Koen Crucke (68), Walter Baele (56) en Walter De Donder (60) dolenthousiast zijn wanneer ze het decor te zien krijgen. “Hoed af voor de bouwers. Het is exact hetzelfde. Het zou mij bevallen om in dit decor nog eens een paar opnames te maken”, klinkt het.
Ook superfans Siska Schoeters (38) en Niels Destadsbader (32) zijn onder de indruk. “Ik heb keiveel tekeningen opgestuurd en nooit werd er eentje van mij opgehangen”, lacht de presentatrice.
De verjaardagsshow ‘30 jaar Samson & Gert’ stond normaal al in april gepland, maar corona gooide roet in het eten. Verhulst heeft namelijk nog altijd geen officieel afscheid genomen van z’n iconische personage, ook al heeft z’n dochter Marie (25) intussen de fakkel overgenomen. De special wordt op zaterdag 2 januari om 20.40 uur uitgezonden op Eén.