Dinsdag 28/03/2023

DM GidstSeries

Poenige hufters en griezelige curiosa domineren de streamingtips van de week

Een scène uit seizoen 2 van 'The White Lotus’. Beeld Streamz
Een scène uit seizoen 2 van 'The White Lotus’.Beeld Streamz

De Morgen gidst u door de allerbeste reeksen die er op tv en op uw computerscherm te zien zijn.

Ronald Meeus

Wéér dat uitschot

Kan iemand met geld het zich, letterlijk en figuurlijk, makkelijker veroorloven om zich als een hufter te gedragen? De pret van het eerste seizoen van HBO-reeks The White Lotus was dat die vraag erin werd geëxploreerd zonder dat de personages als eendimensionale teringlijders werden neergezet. Die prijzenwinnende eerste jaargang speelde zich af op Maui, voor het tweede seizoen wordt een Siciliaans filiaal van de White Lotus-holding aangedaan. Jennifer Coolidge is het enige castlid uit de eerste reeks dat terugkeert, als de narcistische rijke erfgename Tanya, en ze krijgt deze keer gezelschap van Michael Imperioli (The Sopranos) en F. Murray Abraham (Amadeus, Homeland).

The White Lotus seizoen 2, vanaf 31 oktober op Streamz

Del Toro-kwaliteitszegel

De horror die Guillermo Del Toro op het scherm brengt is er een waarin de verschrikkingen een inherentie hebben, een normaliteit, in de werelden die de Mexicaanse grootmeester schiep. In deze Netflix-anthologie die zijn naam draagt, treedt hij op als curator voor acht sinistere kortverhalen met dezelfde kwaliteiten, waarvan er twee van zijn hand zijn.

Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities, sinds 25 oktober op Netflix

Beeld uit 'Guillermo del Toro's Cabinet Of Curiosities'.  Beeld KEN WORONER/NETFLIX
Beeld uit 'Guillermo del Toro's Cabinet Of Curiosities'.Beeld KEN WORONER/NETFLIX

Op tijd wakker

Iedere nacht om 3.33 uur wakker worden, het duivelsuur: je zou er bijgelovig van worden. Voor Lucy (Jessica Raine) komen daar ook vreselijke visioenen aan te pas. Die leiden haar naar een reeks brutale moorden in haar buurt en een in zichzelf gekeerde nomade (Peter Capaldi) wiens rare obsessies daar misschien wel iets mee te maken hebben.

The Devil’s Hour, vanaf 28 oktober op Amazon Prime Video

Beeld uit 'The Devil's Hour'. Beeld Amazon
Beeld uit 'The Devil's Hour'.Beeld Amazon

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234