Dinsdag 06/06/2023

NieuwsFestival

Oscar and the Wolf staat volgend jaar op Main Stage van Rock Werchter: ‘Pop royalty van eigen bodem’

In november trad de groep rond Max Colombie op in het Sportpaleis. Beeld Damon De Backer
In november trad de groep rond Max Colombie op in het Sportpaleis.Beeld Damon De Backer

Oscar and the Wolf, de groep rond zanger Max Colombie, komt volgend jaar op zaterdag 1 juli naar Rock Werchter. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt.

Redactie

In 2014 stond Oscar and the Wolf een eerste keer op Rock Werchter, op het podium van The Barn. Voor de editie van volgend jaar verhuist de groep naar de Main Stage. Op zaterdag 1 juli mogen Max Colombie en co. net voor de Britse rockband Muse het podium op.

“Die plek is niet gestolen”, klinkt het bij de festivalorganisatie. “Oscar and the Wolf is pop royalty van eigen bodem. ​ Dromerig en dansbaar. Donker en oogverblindend. Ingetogen en extravagant. Werchter maakt zich op voor een topshow.”

Oscar and the Wolf maakte de voorbije jaren naam met zijn dromerige maar dansbare r&b en moderne elektropop. Vorige maand speelde Colombie een erg gesmaakte show in een uitverkocht Sportpaleis en recent maakte de groep het officiële lied voor het WK voetbal met ‘Warrior’.

Eerder kondigde Rock Werchter al de komst aan van Stromae (29 juni), Arctic Monkeys (2 juli) en Queens of the Stone Age (2 juli). Wie de headliner wordt voor vrijdag 30 juni, is nog niet geweten.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234