Dinsdag 21/03/2023

Film

Netflix komt met animatieserie over ‘Jurassic World’, in samenwerking met Spielberg

Een beeld uit ‘Jurassic World: Fallen Kingdom’.  Beeld AP
Een beeld uit ‘Jurassic World: Fallen Kingdom’.Beeld AP

Er is een animatieserie in de maak rond ‘Jurassic World’. De show wordt gemaakt door Dreamworks en is vanaf volgend jaar te zien op streamingdienst Netflix.

Redactie

De serie gaat ‘Jurassic World: Camp Cretaceous’ heten en speelt zich af in dezelfde tijd als de gebeurtenissen uit de eerste ‘Jurassic World’-film uit 2015. Het verhaal gaat over zes tieners die zijn uitgekozen voor een uniek programma op het dinosauruseiland Isla Nublar. Volgens een aankondiging van de producenten van de show gaat het mis als de dino’s in opstand komen, en de zes tieners stranden en het met elkaar moeten zien te rooien.

Steven Spielberg is een van de uitvoerend producenten van de serie. Hij had die rol ook bij de ‘Jurassic World’-films en regisseerde de eerste twee delen uit de franchise, ‘Jurassic Park’ (1993) en ‘The Lost World’ (1997). Ook de regisseur van de eerste en komende derde ‘Jurassic World’-film, Colin Trevorrow, werkt mee aan de serie.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234