Komt Jesus uit 'The Big Lebowski' terug?
John Turturro, die de rol van Jesus op zich nam in de cultfilm 'The Big Lebowski', hoopt dat hij weldra opnieuw in de huid kan kruipen van de flamboyante bowlingspeler. Dat schrijft het magazine Rolling Stone.
Tijdens een masterclass op het jaarlijkse Taormina-filmfestival in Sicilië zei Turturro dat hij momenteel alles op legaal vlak in orde aan het brengen is voor een heropvoering van Jesus. "Als ik de toelating die ik nodig heb krijg, zou ik graag opnieuw in die rol kruipen", aldus Turturro.
Details gaf de acteur echter niet, maar het is in ieder geval niet de eerste keer dat hij dergelijke plannen vermeldt. In 2011 vertelde Turturro dat hij Jesus opnieuw tot leven wou roepen als buschauffeur.
Of Turturro toestemming krijgt van Joel en Ethan Coen, de broers die de 'The Big Lebowski' schreven en regisseerden, is nog maar de vraag. Op eerdere vragen kwam voorlopig steeds een 'njet'.