Dinsdag 30/05/2023

Foo Fighters maken coveralbum voor Record Store Day

null Beeld UNKNOWN
Beeld UNKNOWN

Ongeveer vier jaar hebben de fans moeten wachten op nieuw materiaal van Foo Fighters, maar op 12 april ligt 'Wasting Light', het zevende studioalbum van de Foos, eindelijk in de winkels.

Alsof dat nog niet genoeg is, brengen Dave Grohl en de zijnen enkele dagen later nog een tweede plaat uit. Speciaal voor Record Store Day op 16 april maakten Foo Fighters een coverplaat, met onder meer nummers van Prince, Thin Lizzy, The Ramones en Pink Floyd. Het is evenwel niet zeker dat het album ook in ons land te verkrijgen zal zijn. (sps)

Tracklist:
'Band On The Run' - (Paul McCartney & Wings)
'I Feel Free' - (Cream)
'Life of Illusion' - (Joe Walsh)
'Young Man Blues' - (Mose Allison)
'Bad Reputation' - (Thin Lizzy)
'Darling Nikki' - (Prince)
'Down In The Park' - (Gary Numan)
'Baker Street' - (Gerry Rafferty)
'Danny Says' - (The Ramones)
'Have A Cigar' - (Pink Floyd)
'Never Talking To You Again' - (Husker Du)
'Gas Chamber' - (Angry Samoans)
'This Will Be Our Year' - (The Zombies)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234