MuziekHumo's Rock Rally
Dit zijn de 10 finalisten van Humo’s Rock Rally 2020
Wie volgt Compact Disk Dummies, Whispering Sons en The Calicos op als winnaar van Humo’s Rock Rally? Dat wordt een van de 10 onderstaande finalisten, die op zondag 18 oktober in de Ancienne Belgique strijden om eeuwige roem.
Afgelopen weekend streden 20 artiesten om een felbegeerde plek in de finale. De optredens van de 10 gelukkigen die uiteindelijk geselecteerd werden, kan u hieronder herbekijken.
Meskerem Mees
Singer-songwriter Meskerem Mees overtuigde de jury met een gewaagde cover van Goran Bregovic’ ‘Ederlezi’. Haar radiohit ‘Joe’ liet ze verrassend achterwege tijdens de halve finale.
Uma Chine
Nog meer vrouwelijk geweld in de finale met Uma Chine, een band waarbij de samenzang en choreografieën in het oog en het oor springen.
Terms
Ook bij Terms leuke danspasjes en mooie harmonieën.
All-Turn
De hiphop zal vertegenwoordigd worden door onder meer All-Turn.
DYCE
Nog meer hiphop met DYCE, die in 2016 al een zilveren medaille won met Rewind Productions. Dit jaar komt hij solo aanzetten met latin-invloeden én het opvallendste kostuum van de halve finales.
Hugs of the Sky
Hugs of the Sky, met vaste Rock Rally-klanten Sigi en Boris Willems, zal in de finale voor een psychedelische streep garagerock zorgen.
Jakomo
De zomerse gitaren zullen er van Jakomo komen – goeie bal, die cover van Sean Paul.
Wolker
Het energiekste duo in de finale zal ongetwijfeld Wolker zijn, dat ondanks het gitaaraccidentje van frontman Gert-Jan de jury moeiteloos wist te overtuigen.
Yokan
Yokan was misschien wel de aanstekelijkste band van de halve finales en mag dat in de AB nog eens proberen te zijn.
Be Irving
De frontman van het veelzijdige Be Irving stapte de dag voor zijn halve finale in het huwelijksbootje en mag vandaag nóg eens feest vieren: ook zijn band gaat naar de finale.
De finale vindt plaats op zondag 18 oktober en is te volgen via een livestream op humo.be.