Adamo en Arno zingen onuitgegeven nummers op Belgavox
Adamo en Arno zullen zondag onuitgegeven nummers brengen op het Belgavox-concert op de esplanade onder het Atomium. De affiche, waarop al een veertigtal artiesten staat, wordt ook aangevuld met Lou De Pryck en JackoBond, die de wedstrijd Zo is er maar Eén op VRT won.
Adamo zal zondag 'Mijnheer Vanhoute et Monsieur Dubois' zingen, terwijl Arno 'The Voice of Belgium' brengt, twee liedjes die speciaal voor Belgavox geschreven werden. Verder staan op de affiche onder meer Maurane, Clouseau, Machiavel, Saule, Baloji en Ann Pierlé.
Het gratis concert, dat door de vzw Belga-Vox georganiseerd wordt, begint om 14 uur en wordt door Bart Peeters en Armelle Gysen gepresenteerd. Het kreeg de steun van elf Belgische olympisch kampioenen, actrice Cécile De France, regisseur Stijn Coninx en nog anderen. (belga/bdr)
Meer info vind je hier.