Vrijdag 31/03/2023

BlessurenieuwsAster Vranckx

Vranckx meteen drie weken aan de kant bij Wolfsburg

Aster Vranckx. Beeld Wolfsburg
Aster Vranckx.Beeld Wolfsburg

Pech voor Aster Vranckx (18). De middenvelder is bij Wolfsburg uitgevallen met een kuitblessure. Hij zou drie weken out zijn. Een ferme opdoffer, want hij mist zo een groot deel van de voorbereiding.

Axel Brisart

“Trainer Mark van Bommel moet het voorlopig doen zonder nieuwkomer Aster Vranckx”, zo kondigde Wolfsburg, dat op 1 juli aan de voorbereiding begon, zaterdag zelf aan. Het gaat om een spierscheur in de rechterkuit. Een gevolg van de zware trainingsarbeid?

In zijn entourage klinkt het dat de youngster drie weken out is. Een serieuze tegenslag dus in zijn eerste weken als Wolfsburg-speler. Vranckx zal zo een groot deel van de voorbereiding en de stage in Oostenrijk van volgende week missen. Op 7 augustus speelt Wolfsburg in de eerste ronde van de beker tegen Preußen Münster, een week later start de Bundesliga. Afwachten hoe ver Vranckx dan staat. Zelf gaf hij eerder aan dit seizoen al titularis te willen worden bij Wolfsburg, waar er met Schlager, Arnold en Gerhardt stevige concurrentie is op het middenveld.

Wolfsburg, dat dit seizoen Champions League speelt, betaalde acht miljoen euro (exclusief bonussen) aan KV Mechelen voor Vranckx. Daarmee is de tiener de voorlopig duurste inkomende transfer van de Duitse topclub dit seizoen.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234