sport

Uitslagen en standen na GP Sven Nys

- Bewerkt door: Koen Hellemans - Bron: Belga
1 Een glunderende Nys met Stybar en Albert op het podium. © PHOTO_NEWS

Uitslag van en stand bij de eliterenners na de woensdag gereden GP Sven Nys in Baal, de zesde manche van de Bpost bank trofee:

. Uitslag (38 dln)

1. Sven Nys (Baal/Crelan-AA Drink) 1u03:39

2. Zdenek Stybar (Tsj) 0:51

3. Niels Albert 0:57

4. Rob Peeters 1:10; 5. Tom Meeusen 1:39; 6. Thijs van Amerongen (Ned) 1:55; 7. Philipp Walsleben (Dui) 2:22; 8. Bart Aernouts; 9. Corné van Kessel (Ned) 2:27; 10. Marcel Meisen (Dui) 3:10; 11. Wietse Bosmans 3:24; 12. Jim Aernouts 3:34; 13. Joeri Adams 3:41; 14. Dieter Vanthourenhout 4:14; 15. Sven Vanthourenhout 4:24; 16. Vinnie Braet 4:35; 17. Lubomir Petrus (Tsj) 4:44; 18. Twan van den Brand (Ned) 5:02; 19. Jonathan Page (VSt) 5:15; 20. Arnaud Grand (Zwi) 6:05; 21. Thijs Al (Ned) 6:18; 22. Patrick van Leeuwen (Ned) 7:04; 23. Kenneth Van Compernolle 7:115; 24. Radomir Simunek (Tsj) 8:05; 25. Kevin Eeckhout op 1 ronde; 26. Kevin Cant op 2 ronden; 27. Bart Wellens; 28. Niels Koyen; 29. Alexander Revell (NZl) op 3 ronden; 30. Christoph Ambroziak (Dui) op 4 ronden; 31. Edmond Angus (NZl; 32. James Spragg (GBr) op 5 ronden
Opgegeven: Martin Bina (Tsj), Bart Verschueren, Julien Taramarcaz (Zwi), Klaas Vantornout, Davy Commeyne, Yannick Mayer (Dui)

Niet gestart: Kevin Pauwels, Vincent Baestaens, Patrick Gaudy, Ian Field (GBr), Mariusz Gil (Pol), Aaron Schooler (Can)

Belgacom snelste ronde: 1. Sven Nys 7:46.20; 2. Philipp Walsleben 7:46.50; 3. Rob Peeters 7:50.90

Tussenspurt: 1. Sven Nys 15 sec; 2. Rob Peeters 10; 3. Philipp Walsleben 5


Klassement Bpost bank trofee (na 6 wedstrijden):

1. Sven Nys 6u02:27

2. Niels Albert 2:57

3. Thijs van Amerongen (Ned) 6:38

4. Rob Peeters 7:27; 5. Philipp Walsleben (Dui) 7:51; 6. Tom Meeusen 8:29; 7. Klaas Vantornout 8:32; 8. Bart Aernouts 9:11; 9. Kevin Pauwels 13:25; 10. Corné van Kessel (Ned) 14:47; 11. Julien Taramarcaz (Zwi) 15:10; 12. Jim Aernouts 15:35; 13. Twan van den Brand (Ned) 15:44; 14. Martin Bina (Tsj) 16:54; 15. Wietse Bosmans 17:16; 16. Zdenek Stybar (Tsj) 18:20; 17. Joeri Adams 18:21; 18. Bart Wellens 19:42; 19. Lubomir Petrus (Tsj) 20:57; 20. Marcel Meisen (Dui) 21:59; 21. Patrick Gaudy 22:15; 22. Sven Vanthourenhout 22:27; 23. Thijs Al (Ned) 22:36; 24. Eddy van IJzendoorn (Ned) 22:48; 25. Dieter Vanthourenhout 23:17; 26. Mariusz Gil (Pol) 23:30; 27. Ian Field (GBr) 24:50; 28. Radomir Simunek (Tsj) 24:59; 29. Aitor Hernandez (Spa) 26:58; 30. Micki van Empel (Ned) 27:03¿ 35. Kevin Eeclhout 28:25; 36. Kevin Cant 28:45; 39. Kenneth Van Compernolle 29:38; 41. Davy Commeyne 30:15; 42. Dave De Cleyn 30:27; 43. Vinnie Braet 30:32; 45. Niels Koyen 30:39; 46. Jan Denuwelaere 30:40; 54. Bart Verschueren 30;57; 57. Stef Boden; 58. Ben Berden; 64. Bart Hofman; 65. Vincent Baestaens; 66. Ingmar Uytdewilligen; 73. Tom Van den Bosch; 74. Mathieu Willemyns


Klassement tussenspurt:

1. Thijs van Amerongen 7 ptn

2. Sven Nys 5

3. Rob Peeters 4

4. Lars van der Haar, Ian Field, Klaas Vantornout, Martin Bina en Philipp Walsleben 3


. Vrouwen (32 dln):

1. Katherine Compton (VSt) 38:07

2. Marianne Vos (Ned) 0:20

3. Nikki Harris (GBr) 0:44

4. Helen Wyman (GBr) 1:29; 5. Sophie de Boer (Ned) 1:51; 6. Elle Anderson (VSt) 2:01; 7. Sanne Cant 2:08; 8. Ellen Van Loy 2:30; 9. Githa Michiels 2:45; 10. Sabrina Stultiens (Ned) 3:19; 11. Courtenay McFadden (VSt) 4:04; 12. Jolien Verschueren 4:16; 13. Loes Sels 4:47; 14. Asa Maria Erlandsson (Zwe) 4:55; 15. Ayako Toyooka (Jap) 5:16; 16. Margriet Kloppenburg (Den) 5:58; 17. Karen Verhestraeten 6:19; 18. Bianca van den Hoek (Ned) 6:43; 19. Katrien Thijs 7:03; 20. Cindy Bauwens 7:13; 21. Christine Vardaros (VSt) 7:46; 22. Ilona Meter (Ned) 8:18; 23. Lindy van Anrooij (Ned) 8:29; 24. Corey Coogan Cisek (VSt) 8:31; 25. Shana Maes 9:52; 26. Lena Bischof-Stein (Dui) 10:15; 27. Clémence Ondet (Fra) op 1 ronde; 28. Jelena Eric (Ser); 29. Lene Vrijsen; 30. Britta Werners (Dui) op 2 ronden; 31. Cindy Diericx.

Stand Bpost bank trofee (na zes wedstrijden):

1. Helen Wyman (GBr) 3u59:36

2. Nikki Harris (GBr) 0:54

3. Sanne Cant 1:39

4. Sophie de Boer (Ned) 8:53; 5. Ellen Van Loy 12:45; 6. Githa Michiels 12:51; 7. Sabrina Stultiens (Ned) 14:27; 8. Gabby Durrin (GBr) 17:02; 9. Marianne Vos (Ned) 17:59; 10. Katherine Compton (VSt) 18:26; 11. Pavla Havlikova (Tsj) 18:56; 12. Loes Sels 22:49; 13. Karen Verhestraeten 23:03; 14. Reza Hormes (Ned) 23:06; 15. Lucie Chainel-Lefevre (Fra) 25:09; 16. Maureen Bruno Roy (VSt) 25:09; 17. Elle Anderson (VSt) 25:25; 18. Christel Ferrier-Bruneau (Fra) 25:28; 19. Eva Lechner (Ita) 25:33; 20. Laura Verdonschot 25:42

. Beloften (35 dln):

1. Wout Van Aert (Lille/Telenet-Fidea) 47:58

2. Mathieu van der Poel 0:37

3. Michael Vanthourenhout 0:51

4. Gianni Vermeersch 1:01; 5. Toon Aerts 1:04; 6. Laurens Sweeck 1:25; 7. Tim Merlier 2:05; 8. Jens Vandekinderen 2:10; 9. Jens Adams 2:41; 10. Yorben Van Tichelt 3:09; 11. Joeri Hofman 3:13; 12. David van der Poel (Ned) 3:36; 13. Jonas Pedersen (Den) 3:46; 14. Diether Sweeck 4:08; 15. Berne Vankeirsbilck 4:19; 16. Jonas Degroote 4:27; 17. Braam Merlier 4:35; 18. Fabian Lienhard (Zwi) 4:55; 19. Nicolas Cleppe 4:59; 20. Antonin Marecaille (Fra) 5:05; 21. Lukas Muller (Zwi) 5:38; 22. Hendrik Sweeck 5:49; 23. Andrew Dillman (VSt) 6:51; 24. Arne Tureluren 7:05; 25. Lorenzo Pepermans 7:11; 26. Toki Sawada (Jap) op 1 ronde; 27. Kyle De Proost; 28. Benjamin Gelabert (Fra); 29. Matthias Van de Velde; 30. Tobin Ortenblad (VSt); 31. Niels Buysen op 2 ronden; 32. Yelle Leaerts op 3 ronden; 33. Jonathan Verschueren; 34. Gilles De Jaeger op 4 ronden

Klassement Bpost bank trofee (na 6 wedstrijden):

1. Wout Van Aert 141 punten

2. Laurens Sweeck en Mathieu van der Poel (Ned) 107

4. Toon Aerts 93; 5. Tim Merlier 90; 6. David van der Poel (Ned) en Jens Vandekinderen 80; 8. Michael Vanthourenhout 79; 9. Gianni Vermeersch 72; 10. Jens Adams 61; 11. Yorben Van Tichelt 58; 12. Daan Soete 32; 13. Nicolas Cleppe 27; 14. Diether Sweeck en Joeri Hofman 26; 16. Quinten Hermans en Fabian Lienhard (Zwi) 24; 18. Jonas Pedersen (Den) 21; 19. Daan Hoeyberghs 19; 20. Braam Merlier 18; 21. Stan Godrie (Ned), Jonas Degroote en Berne Vankeirsbilck 13; 24. Richard Jansen (Ned) 12; 25. Ben Boets en Michael Boros (Tsj) 9; 27. Gert-Jan Bosman (Ned), Lukas Muller (Zwi) en Logan Owen (VSt) 8; 30. Arne Tureluren 6; 31. Mike Teunissen (Ned), Matthias Van de Velde, Hendrik Sweeck 5; 34. Martijn Budding (Ned) en Jakob Skala (Tsj) 4; 36. Lorenzo Pepermans 3; 37. Severin Sägesser (Zwi) en Antonin Marecaille (Fra) 2

. Junioren (42 dln):

1. Yannick Peeters 40:47

2. Gianni Van Donink 0:24

3. Stijn Caluwé 1:06

4. Pieter Van Roosbroeck 1:18; 5. Jens Teirlinck 1:58; 6. Sybren Jacobs; 7. Nick Verheyen 2:12; 8. Lawrence Tibackx 2:19; 9. Jorn Verbraken 2:41; 10. Gavin Haley (VSt) 2:51; 11. Kelvin Bakx (Ned) 2:54; 12. Timon Ruegg (Zwi) 2:58; 13. Stijn Hofman 3:21; 14. Remigiusz Gil (Pol) 3:33; 15. Steven Schreiber (Dui) 3:36; 16. Jordi Andries 3:41; 17. Fabio Jakobsen (Ned) 3:44; 18. Thomas Van de Velde 3:48; 19. Nolan Brady (VSt) 4:00; 20. Grant Ellwood (VSt) 4:05; 21. Simon Jaecques 4:07; 22. Joffrey Deguerce (Fra) 4:09; 23. Yari Crollet 4:25; 24. Liam Dunn (VSt); 25. Stefano Museeuw 4:39; 26. Liam Helsocht 4:48; 27. Jorden De Haes 4:55; 28. Austin Vincent (VSt) 5:00; 29. Lance Haidet (VSt) 5:23; 30. Ian McShane (VSt) 5:41; 31. Erik Boer (Ned) 5:49; 32. Gert Smets 5:54; 33. Ethan Reynolds (VSt) 6:13; 34. Kevin van Bennekom (Ned) 6:18; 35. Glenn Verbeeck 6:22; 36. Cormac Dunn (VSt) 7:03; 37. Jens Roelants 7:34; 38. Josey Weik (VSt) op 1 ronde; 39. Mart Muskens (Ned); 40. Nathan Lehoux (Fra); 41. Nathan Vriens op 2 ronden.

. Nieuwelingen (43 dln):

1. Jens Dekker (Ned) 27:59

2. Thijs Wolsink (Ned) 0:06

3. Mitch Groot (Ned) 0:10

4. Gianni Siebens 0:11; 5. Victor Vandebosch; 6. Jappe Jaspers 0:31; 7. Jarno Liessens 0:35; 8. Tijl Pauwels 0:57; 9. Jarne Driesen 0:59; 10. Alex Colman 1:09; 11. Seppe Rombouts 1:31; 12. Mathijs Wuyts 1:38; 13. Jente Tielemans 1:52; 14. Dennis Blommen 2:01; 15. Diederik Pemen 2:12; 16. Jordi De Beule 2:27; 17. Stan Dieleman 2:52; 18. Pieter Giart 3:04; 19. Toon Vandebosch 3:17; 20. Lander Tibackx 3:29; 21. Einar Steegmans 3:42; 22. Lauri Van den Eede 3:54; 23. Hakan Proost 3:55; 24. Niels Willaerts 4:25; 25. Tomas Szedelyi 4:46; 26. Arne Vermeersch 5:22; 27. Maxim Van Gils 5:28; 28. Brent Braes 5:36; 29. Diede Mortier 5:41; 30. Jens Vertongen 6:05; 31. Bert Verschueren 6:18; 32. Kenneth Poppe 6:41; 33. Yoshi Christiaens 7:06; 34. Yoran Arnoets 7:13; 35. Sven Maertens 7:45; 36. Viktor Geeraerts; 37. Seppe Broeckx 8:13; 38. Jeremy Couton 8:15; 39. Stijn De Bruyn 10:11; 40. Orélien Nicaise op 1 ronde.

Stand Bpost bank trofee (na twee wedstrijden)

1. Mitch Groot (Ned) en Thijs Wolsink (Ned) 44

3. Jens Dekker (Ned) 35

4. Gianni Siebens 34; 5. Tijl Pauwels 32; 6. Jappe Jaspers 31; 7. Victor Vandebosch 29; 8. Jarno Liessens 23; 9. Dennis Blommen en Alex Colman 22; 11. Jarne Driesen 18; 12. Bryan Bouwmans (Ned) en Seppe Rombouts 14; 14. Diederik Pemen 13; 15. Louis Overmeire 12; 16. Jente Tielemans en Mathijs Wuyts 9; 18. Alessio Dhoore en Jordi De Beule 8; 20. Florian Vermeersch 5; 21. Stan Dieleman 4; 22. Peter Giart 3; 23. Jarne Boden en Toon Vandebosch 2; 25. Lander Tibackx 1.

nieuws

zine