Dossier Sport

Ploegen uit play-off 2 missen pak spelers door interlands

1 RC Genk-doelman Mat Ryan is weg met Australië in het kader van de WK-kwalificaties. ©BELGA

De top zes mist de komende week een resem spelers met interlandverplichtingen. Maar ook de ploegen die play-off 2 voorbereiden, moeten dat zonder een pak internationals doen. Hieronder vindt u alvast een overzicht van de jongens die de komende dagen in actie komen voor hun land.

KV Mechelen (5)
Vanlerberghe: BELGIE-Malta U21 (27/03) EK-kwalificatie
Van Cleemput: BELGIE-Malta U21 (27/03) EK-kwalificatie
Cobbaut: BELGIE-Malta U21 (27/03) EK-kwalificatie
Cocalic: BOSNIË-Gibraltar (25/03), WK-kwalificatie en Albanië-BOSNIË (28/03), vriendschappelijk
Moris: LUXEMBURG-Standard (21/03), vriendschappelijk en LUXEMBURG-Frankrijk (25/03), WK-kwalificatie

Racing Genk (14)
Colley: Centraal Afrika - GAMBIA (27/03) vriendschappelijk
Samatta: TANZANIA - Botswana (25/03) vriendschappelijk
Uronen: Turkije - FINLAND (24/03) WK-kwalificatie en Oostenrijk - FINLAND (28/03) vriendschappelijk
Ryan: Irak - AUSTRALIE (23/03) en AUSTRALIE - Verenigde Arabische Emiraten (28/03) WK-kwalificatie
Brabec: TSJECHIE - Litouwen (22/03) vriendschappelijk en San Marino - TSJECHIE (26/03) WK-kwalificatie
Malinovskyi: Kroatië - OEKRAINE (24/03) WK-kwalificatie
Berge: Noord-Ierland - NOORWEGEN (26/03) WK-kwalificatie
Heynen: BELGIE - Malta U21 (27/03) WK-kwalificatie
Jackers: BELGIE - Malta U21 (27/03) WK-kwalificatie
Schrijvers: BELGIE - Malta U21 (27/03) WK-kwalificatie
Wouters: BELGIE - Malta U21 (27/03) WK-kwalificatie
Janssens: Zweden-BELGIË U19 (23/03) Eliteronde EK, Italië-BELGIË U19 (25/03) Eliteronde EK; BELGIË-Ierland U19 (28/03) Eliteronde EK
Seigers: Zweden-BELGIË U19 (23/03) Eliteronde EK, Italië-BELGIË U19 (25/03) Eliteronde EK; BELGIË-Ierland U19 (28/03) Eliteronde EK
Delorge: Zweden-BELGIË U19 (23/03) Eliteronde EK, Italië-BELGIË U19 (25/03) Eliteronde EK; BELGIË-Ierland U19 (28/03) Eliteronde EK

Standard (7)
Bolingi: Kenia - CONGO (26/03) vriendschappelijk
Fai: Tunesië - KAMEROEN (24/03) en KAMEROEN - Guinee (28/03) vriendschappelijk
Goreux: HAITI - Nicaragua (25/03) en Nicaragua - HAITI (29/03) Gold Cup
Laifis: CYPRUS - Kazakhstan (22/03) vriendschappelijk en Cyprus - Estland (25/03) WK-kwalificatie
Marin: ROEMENIE - Denemarken (26/03) WK-kwalificatie
Valeriy Luchkevych Turkije - OEKRAINE (24/03) vriendschappelijk
Samy Mmaee: BELGIE - Malta U21 (27/03) EK-kwalificatie

KV Kortrijk (1)
Veldwijk: ZUID-AFRIKA-Guinee-Bissau (25/03) vriendschappelijk; ZUID-AFRIKA-Angola (28/3) vriendschappelijk

Lokeren (3)
Skulason: Kosovo-IJSLAND (24/03) WK-kwalificatie; Ierland-IJSLAND (28/03) vriendschappelijk
Monsecour: BELGIË-Malta U21 (27/03) EK-kwalificatie
Ninaj: Tsjechië-SLOWAKIJE U21 (24/03) vriendschappelijk ; SLOWAKIJE-Servië (28/03) vriendschappelijk

STVV (4)
De Sart: BELGIE-Malta U21 (27/03) EK-kwalificatie
Djené: Egypte-TOGO (28/03) vriendschappelijk
Bagayoko: Rusland-IVOORKUST (24/3) vriendschappelijk IVOORKUST-Senegal (27/3) vriendschappelijk
Ryckaert: Zweden-BELGIE U19 (23/03) Eliteronde EK, Italië-BELGIE U19 (25/03) Eliteronde EK, BELGIE-Ierland U19 (28/03) Eliteronde EK

Eupen (2)
Abulrahman: QATAR - Iran (23/3) WK-kwalificatie; Oezbekistan - QATAR (28/3) WK-kwalificatie.
Wagué: SENEGAL - Nigeria (23/3) vriendschappelijk in Londen; SENEGAL - Ivoorkust (27/3) vriendschappelijk in Parijs.

Waasland-Beveren (2)
Jans: LUXEMBURG-Frankrijk (25/03) WK-kwalificatie; LUXEMBURG-Kaapverdië (28/03) vriendschappelijk
Buatu: Zuid-Afrika-ANGOLA (28/03) vriendschappelijk

Moeskroen (5)
Trezeguet: EGYPTE-Togo (28/03) vriendschappelijk
Matulevicius: Tsjechië-LITOUWEN (22/03) vriendschappelijk; Engeland-LITOUWEN (26/03) WK-kwalificatie
Vojvoda: KOSOVO-IJsland (24/03) WK-kwalificatie
Nkaka: BELGIE-Malta U21 (27/03) EK-kwalificatie
Simic: TSJECHIE-Slovakije U21 (24/03) vriendschappelijk; Polen-TSJECHIE U21 (27/3) vriendschappelijk

Lierse (2)
Joachim: LUXEMBURG-Standard (21/03), vriendschappelijk en LUXEMBURG-Frankrijk (25/03), WK-kwalificatie
Benson: BELGIE-Malta U21 (27/03) EK-kwalificatie

Union SG
Massengo: Mauritanië - CONGO-BRAZZAVILLE (27/03) Vriendschappelijk
N'Gakoutou: CENTRAAL AFRIKA - Gambia (27/03) vriendschappelijk

Roeselare (0)
Niemand

nieuws