Woensdag 29/03/2023

NieuwsEuropa League

Doelpunt in 95ste minuut kegelt Antwerp uit Europa

Kristijan Jakic en Radja Nainggolan in actie. Beeld BELGA
Kristijan Jakic en Radja Nainggolan in actie.Beeld BELGA
FDZ en DM

Antwerp bleef gisteravond in Frankfurt steken op 2-2. Daardoor is het uitgeschakeld in Europa. Engels moest de wedstrijd aan zich laten voorbij gaan. De verdediger sukkelt met een lichte blessure. Bij Antwerp wilden ze geen enkel ­risico nemen met het drukke programma van de komende weken in het achterhoofd.

Frankfurt was na veertien minuten al op voorsprong gekomen via Kamada. Nog in de eerste helft bracht Nainggolan zijn team op gelijke hoogte met een fraaie volley. Nainggolan riskeert overigens een jaar rijverbod, het opnieuw afleggen van zijn examens en een boete van 420 euro voor zijn zware snelheidsovertreding en rijden onder invloed deze zomer in Antwerpen. Dat bleek gisteren bij het behandelen van de zaak door de politierechtbank.

Na het uur begon The Great Old feller druk te zetten. De Laet duwde een bal voorbij doelman Trapp, maar zijn goal werd afgekeurd wegens buitenspel. Kort voor affluiten bracht Samatta de verlossing, zo leek het, maar Paciência kopte in blessuretijd de 2-2 nog tegen de touwen.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234