NieuwsEK 2021
Bookmakers geloven niet in Rode Duivels, Engeland is plots topfavoriet
Hoever zullen de Rode Duivels het schoppen dit EK? De magere winst tegen Portugal heeft de bookmakers alvast niet overtuigd.
Een blik op de noteringen van de grootste online aanbieders van sportweddenschappen leert ons dat België nog steeds niet tot de drie favorieten voor eindwinst wordt gerekend.
Na de kwalificatie tegen Duitsland is Engeland plots de grote topfavoriet, gevolgd door Spanje en Italië. Veel heeft te maken met het onderling duel tussen onze Duivels en de Italianen. Wie een gokje waagt op eindwinst van Engeland krijgt daarvoor ongeveer 3 keer de inzet terug. Voor Spanje is dat 4 keer, Italië 5. Wie inzet op onze Rode Duivels, krijgt maar liefst het achtvoud van zijn centen terug.