Vrijdag 02/06/2023

NieuwsVoetbal

Bondstop in Duitsland om te onderhandelen met Domenico Tedesco, Peter Bosz ook nog optie

Tedesco en Bosz. Beeld Photonews/EPA
Tedesco en Bosz.Beeld Photonews/EPA

De bondstop onderhandelde vandaag in Duitsland met Domenico Tedesco. De Nederlander Peter Bosz (ex-Ajax) is ook nog een optie, al lijkt de voorkeur naar Tedesco uit te gaan.

NVK/NP/BFA/KDZ/KTH

Peter Bosz (59) zit net als Tedesco zonder job. In de herfst van 2022 werd hij ontslagen bij Olympique Lyon. Eerder had hij onder meer Borussia Dortmund en Ajax onder zijn hoede. Bij Ajax bereikte hij de Europa League-finale, maar moest hij later vertrekken door onenigheid in de technische staf.

Tedesco (37) is jonger en heeft ook aangegeven dat hij, ondanks zijn leeftijd, graag een land zou coachen. De Task Force vindt het interessant om zijn jeugdige profiel te koppelen aan aanstaande technisch directeur Frank Vercauteren. In de gesprekken met de bond gaf Tedesco aan dat hij Andreas Hinkel wil meenemen als assistent en Max Urwantschky als doelmannentrainer.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234