Maandag 27/03/2023

NieuwsVoetbal

Anderlecht speelt galamatch tegen Ajax mét fans

Vincent Kompany en Yari Verschaeren tijdens de stage. Beeld Photo News
Vincent Kompany en Yari Verschaeren tijdens de stage.Beeld Photo News

Vanavond is het zover. Dan ontvangt Anderlecht voor het eerst sinds half september weer supporters in het eigen Lotto Park. Paars-wit viert de terugkeer van de fans met een galamatch tegen de Nederlandse kampioen Ajax.

SVL

Het stadion zal, conform de coronamaatregelen, voor een derde gevuld zijn. Fans die geen ticket konden bemachtigen, kunnen de wedstrijd live bekijken via Play Sports en de kanalen van Anderlecht zelf. De aftrap wordt om 19.30 uur gegeven. Aangezien het de laatste oefenmatch voor de competitiestart is, krijgen we vanavond wellicht ook meer inzicht in de basiself die Vincent Kompany volgend weekend tegen Union tussen de lijnen wil brengen.

Op het middenveld start normaal gezien de tandem Cullen-Ashimeru. Zij vangen voorlopig het vertrek van Sambi Lokonga op, die momenteel zijn quarantaine in Londen uitzit. Arsenal officialiseert de overgang eerstdaags. Anderlecht vangt ongeveer 20 miljoen euro, plus bonussen en een doorverkooppercentage.

Paars-wit speurt nog steeds de markt af naar een vervanger. De dossiers van Fausto Vera (Argentinos Juniors) en Njegos Petrovic (Rode Ster Belgrado) liggen alleszins op tafel.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234