Donderdag 08/06/2023

NieuwsBinnenland

Voldoende sneeuw voor wintersport in Luik

Illustratiebeeld. Beeld Photo News
Illustratiebeeld.Beeld Photo News

In de provincie Luik is voldoende sneeuw gevallen waardoor verschillende wintersportcentra hun langlauf- en skipistes kunnen openen. Dat maakte de toeristische dienst van de provincie - die het heeft over "perfecte omstandigheden" - vrijdagavond laat bekend.

Redactie en Belga

Vrijdag was langlaufen al mogelijk in enkele wintersportcentra in de Hoge Venen in de Oostkantons. Daar komen nu nog verschillende langlaufpistes, sleepistes en sneeuwschoenwandelingen bij. Vooral op het Signaal van Botrange, het hoogste punt van België, zijn de langlaufpistes toegankelijk. Skiërs kunnen bovendien terecht in Ovifat: daar opent de blauwe piste.

Ook in de regio rond Spa is skiën en langlaufen mogelijk. Pistes op de Baraque Michel, de Thier des Rexhons, de Source de la Géronstère en in Hockai zijn open.

In de regio Ourthe-Amblève is er de Mont des Brumes met een ski- en sleeënpiste.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234