Vrijdag 02/06/2023

NieuwsAntwerpen

Moeder van 11-jarig meisje reageert na dood dochter: ‘Een moederhart kan veel aan, maar deze pijn is ondraaglijk’

Het 11-jarige meisje kwam om het leven in haar huis in de Nieuwdreef in Merksem. Beeld Photo News
Het 11-jarige meisje kwam om het leven in haar huis in de Nieuwdreef in Merksem.Beeld Photo News

Maandagavond verloor de 11-jarige Firdaous E.J. het leven na een beschieting van een woning in de Nieuwstraat in Merksem. De feiten kaderen wellicht in de drugsoorlog die Antwerpen al maanden teistert. Haar moeder reageert voor het eerst in een bericht dat op Facebook wordt gedeeld. ‘Ik vraag om te blijven bidden voor mijn lieve dochter.’

Jasper De Spiegeleer

Maandagavond bereikte de drugsoorlog in Antwerpen een triest dieptepunt met het overlijden van de 11-jarige Firdaous na een aanslag op de garagepoort van haar woning in Merksem. Haar moeder reageert nu voor het eerst op het drama via een post die op Facebook wordt gedeeld. “Ik ben momenteel niet in staat om veel berichten persoonlijk te beantwoorden. Bedankt voor jullie medeleven, steun en begrip. Een moederhart kan veel aan, maar deze pijn is ondraaglijk”, schrijft ze.

Intussen is de politie op zoek naar camerabeelden van de ruime buurt rond de Nieuwdreef in Merksem tussen 18 en 19 uur op maandagavond 9 januari. Ook vraagt de politie dat iedereen die getuige was van de feiten of verdachte handeling in de buurt zich meldt bij de politie. Wie meer weet, kan contact opnemen via het gratis nummer 0800 30 300.

null Beeld rv
Beeld rv

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234