Vrijdag 24/03/2023

Nieuws

Manneken Pis draagt outfit van The Rolling Stones

Manneken Pis in zijn kostuumpje met de bekende ‘Hot Lips’. Beeld BELGA
Manneken Pis in zijn kostuumpje met de bekende ‘Hot Lips’.Beeld BELGA

Manneken Pis is vanmorgen gehuld in een Rolling Stones-pak, ter ere van de 60ste verjaardag van de rockgroep. Mick Jagger, Keith Richards en Ronnie Wood treden maandagavond op in het Koning Boudewijnstadion, 46 jaar na hun laatste concert in Brussel.

RDK

Het was Pascal Van De Velde, het hoofd van concertorganisator Greenhouse Talent, die het kostuum zaterdag overhandigde. Het bestaat uit een zwart T-shirt en een zwarte broek met de naam van de band en de zogenaamde ‘Hot Lips’, het logo van de groep, in de Belgische driekleur.

Ook de burgemeester van Brussel Philippe Close (PS) en schepenen Fabian Maingain, Benoit Hellings en Delphine Houba trokken voor de gelegenheid een Rolling Stones-outfit aan. “Alleen in Brussel kunnen folklore en rock elkaar ontmoeten”, aldus schepen van Economische Zaken Houba. Het is altijd een genoegen wanneer zulke beroemde artiesten naar Brussel komen. De Stones is een mythische band en Manneken Pis heeft ook een ietwat brutale kant.”

Mannenken Pis draagt het kostuum nog het hele weekend.

null Beeld Dieter Nijs
Beeld Dieter Nijs

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234