Donderdag 08/06/2023

NieuwsVerkeer

Bijna twee uur file na ongeval op E40 richting Gent in Zwijnaarde: maar één rijstrook beschikbaar

Ilustratiefoto Beeld photo_news
IlustratiefotoBeeld photo_news

Op de E40 richting kust is het aanschuiven tussen Aalst en Gent, na een ongeval ter hoogte van Zwijnaarde. Daardoor is er maar één rijstrook beschikbaar.

Redactie

De file is opgelopen tot zowat 15 kilometer, maar omstreeks 8.30 uur is men bezig met het takelen van de voertuigen die bij het ongeval betrokken waren, zegt Peter Bruyninckx, de woordvoerder van het Vlaams Verkeerscentrum.

“Het ongeval gebeurde op een stuk snelweg waar het de voorbije jaren almaar drukker is geworden”, aldus nog de woordvoerder. “Er staan zowat elke ochtend files. Als er dan een incident gebeurt in volle ochtendspits, dan groeit die file meteen sterk aan.”

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234