Woensdag 31/05/2023

NieuwsVS

Amerikaanse president Joe Biden besmet met coronavirus

President Biden tijdens een persconferentie over hernieuwbare energie in Massachusetts. Beeld REUTERS
President Biden tijdens een persconferentie over hernieuwbare energie in Massachusetts.Beeld REUTERS

De Amerikaanse president Joe Biden (79) is besmet met het coronavirus. Hij is positief getest en vertoont zeer milde symptomen, meldt het Witte Huis.

Redactie

President Joe Biden heeft positief getest op COVID-19 en vertoont “zeer milde symptomen”, laat zijn perschef, Karine Jean-Pierre, donderdag weten in een verklaring. De Amerikaanse leider zal zich afzonderen in het Witte Huis en zal ook al zijn taken gedurende die tijd volledig blijven uitvoeren. Zo zal hij blijven deelnemen aan vergaderingen per telefoon en videocall vanuit het Witte huis.

Biden is gevaccineerd en kreeg ook al twee boosterdosissen. Het Witte Huis laat nog weten dat de president is begonnen met Paxlovid, de anticoronapil van Pfizer. First Lady Jill Biden testte deze ochtend nog negatief en zal verder werken zoals gewoonlijk.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234