NieuwsAntwerpen
‘Ali hoerenkind dede’: spandoek achtergelaten na nieuw schietincident in Hoboken
Een gebouw in het Antwerpse district Hoboken werd afgelopen nacht beschoten én getroffen door een brandbaar voorwerp. Dat bevestigt het Antwerpse parket. Er werd ook een boodschap achtergelaten.
Bekijk: moment van aanslag in Hoboken
Nabij de Kioskplaats meldden getuigen ‘s nachts al de geluiden van schoten en ter plaatse stelde de politie schade vast die enerzijds afkomstig leek van iets brandbaar dat naar het pand was gegooid en anderzijds mogelijk van kogelinslagen. Die laatste these is intussen bevestigd. De daders hingen ook een spandoek op met de boodschap “Ali hoerenkind dede”.
Verder onderzoek zal moeten uitwijzen of de feiten opnieuw kaderen in het Antwerpse drugsmilieu, zoals meteen door de politie werd vermoed. Volgens Gazet Van Antwerpen woont in een van de appartementen van het gebouw alvast een bewakingsagent in de haven die al eerder in opspraak kwam in drugsdossiers, maar niet werd veroordeeld.
Lees ook
Wat betekent het als je oom een Antwerpse drugsbaron is? ‘Ik begrijp de gevoelens van die moeder’
Maandag nog kwam een 11-jarig meisje om het leven toen een woning in Merksem onder vuur werd genomen. Het meisje werd dodelijk getroffen door een kogel.