Zondag 26/03/2023

NieuwsOorlog Oekraïne

Professor David Criekemans: ‘Poetin hoopt dat het regime in Oekraïne zal imploderen’

Professor Internationale politiek David Criekemans (UAntwerpen) in de studio van VTM NIEUWS Beeld VTM NIEUWS
Professor Internationale politiek David Criekemans (UAntwerpen) in de studio van VTM NIEUWSBeeld VTM NIEUWS

Raketaanvallen, explosies en beschietingen: Rusland is vannacht aan een grootschalige invasie van Oekraïne begonnen. ‘De diplomatie is op dit moment dood. Moskou gaat nu proberen om zo snel mogelijk winst te boeken op het terrein’, zo stelt professor Internationale politiek David Criekemans (UAntwerpen) bij de collega’s van VTM Nieuws.

KVE

Bekijk hier het studiogesprek:

Lees verder

Volg alle ontwikkelingen in Oekraïne in onze liveblog.

‘Poetin maakt misbruik van de bittere realiteit dat het Westen niet kan tussenkomen’: journalist Maarten Rabaey legt uit.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234