Woensdag 27/01/2021

Zo was het in Sydney

Mannen Discipline goud zilver brons

100 m M. Greene (VS) A. Boldon (Tri) O. Thompson (Bar)

200 m K. Kenderis (Gri) D. Campbell (Eng) A. Boldon (Tri)

400 m M. Johnson (VS) A. Harrison (VS) G. Haughton (Jam)

800 m N. Schumann (Dui) W. Kipketer (Den) D. Saïd-Guerni (Alg)

1.500 m N. Ngeny (Ken) H. El Guerrouj (Mar) B. Lagat (Ken)

5.000 m M. Wolde (Eth) A. Saïdi-Sief (Alg) B. Lahlafi (Mar)

10.000 m H. Gebrselassie (Eth) P. Tergat (Ken) A. Mezgebu (Eth)

Marathon G. Abera (Eth) E. Wainaina (Ken) T. Tola (Eth)

110 m horden A. García (Cub) T. Trammell (VS) M. Crear (VS)

400 m horden A. Taylor (VS) H. Soua'an Al-Somaily (SAr) L. Herbert (Z-Af)

3.000 m steeple R. Kosgei (Ken) W. B. Kipketer (Ken) A. Ezzine (Mar)

4x100 m VS Brazilië Cuba

4x400 m VS Nigeria Jamaica

20 km snelwandelen R. Korzeniowski (Pol) N. Hernandez (Mex) V. Andreyev (Rus)

50 km snelwandelen R. Korzeniowski (Pol) A. Fadejevs (Let) J. Sanchez (Mex)

Hoog S. Klyugin (Rus) J. Sotomayor (Cub) A. Hammad (Alg)

Ver I. Pedroso (Cub) J. Taurima (Aus) R. Sjtsjoerenko (Oek)

Polsstok N. Hysong (VS) L. Johnson (VS) M. Tarasov (Rus)

Hinkstap J. Edwards (Eng) Y. García (Cub) D. Kapoestin (Rus)

Kogel A. Harju (Fin) A. Nelson (VS) J. Godina (VS)

Discus V. Alekna (Lit) L. Riedel (Dui) F. Kruger (Z-Af)

Hamer S. Ziolkowski (Pol) N. Vizzoni (Ita) I. Astapkovitsj (W-Ru)

Speer J. Zelezni (Tsj) S. Backley (Eng) S. Makarov (Rus)

Tienkamp E. Nool (Est) R. Sebrle (Tsj) C. Huffins (VS)

Vrouwen Discipline goud zilver brons

100 m M. Jones (VS) E. Thanou (Gri) T. Lawrence (Jam)

200 m M. Jones (VS) P. Davis-Thompson (Bah) S. Jayasinghe (Sri)

400 m C. Freeman (Aus) L. Fenton (Jam) K. Merry (Eng)

800 m M. Mutola (Moz) S. Graf (Oos) K. Holmes (Eng)

1.500 m N. Mérah-Benida (Alg) V. Szekely (Roe) G. Szabo (Roe)

5.000 m G. Szabo (Roe) S. O'Sullivan (Ier) G. Wami (Eth)

10.000 m D. Tulu (Eth) G. Wami (Eth) F. Ribeiro (Por)

Marathon N. Takahashi (Jap) L. Simon (Roe) J. Chepchumba (Ken)

100 m horden O. Shishigina (Kaz) G. Alozie (Nig) M. Morrison (VS)

400 m horden I. Privalova (Rus) D. Hemmings (Jam) N. Bidouane (Mar)

4x100 m Bahama's Jamaica VS

4x400 m VS Jamaica Rusland

20 km snelwandelen L. Wang (Chi) K. Plätzer (Noo) M. Vasco (Spa)

Hoog Y. Yelesina (Rus) H. Cloete (Z-Af) K. Bergqvist (Zwe)

Ver H. Drechsler (Dui) F. May (Ita) M. Jones (VS)

Polsstok S. Dragila (VS) T. Grigorieva (Aus) V. Flosadottir (IJs)

Hinkstap T. Marinova (Bul) T. Lebedeva (Rus) Y. Govorova (Oek)

Kogel Y. Koroltsjik (W-Ru) L. Pelesjenko (Rus) A. Kumbernuss (Dui)

Discus E. Zvereva (W-Ru) A. Kelesidou (Gri) I. Yatsjenko (W-Ru)

Hamer K. Skolimowska (Pol) O. Koezenkova (Rus) K. Münchow (Dui)

Speer T. Hattestad (Noo) M. Tzelili (Gri) O. Menendez (Cub)

Zevenkamp D. Lewis (Eng) Y. Prokhorova (Rus) N. Sazanovitsj (W-Ru)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234