Donderdag 17/10/2019

Woensdag 19 januari

27ste Filmfestival van Brussel van uur tot uur

21.30 * Benvenuta, André Delvaux (België/Frankrijk) / SP, KLA1

Donderdag 20 januari

17.00 * Belgian Short Film Competition (prog. 2) / BF cm, KLA1 17.15 * Troublemaker, Andy Bausch (Luxemburg) / 15x15, KLA3 18.15 * De Strategie van de Spin, Bertolucci (Italië, 98') / Delv, MUS 19.45 * La Dame d'Onze Heures, Jean Devaivre (Frankrijk) / 15x15, KLA3 19.00 * La Tombe, L. Volont (België) / BF Pano, KLA2; * Les Enfants du Borinage, lettre à Henri Storck, Patric Jean (België, 54 min.) / BF Storck, KLA2 19.30 * Human Traffic, J. Kerrigan (GB, 88') / EC, KLA1 19.30 * Openingsfilm / Opening Night, UGC 20.15 * Un soir, un train, André Delvaux (België, 91') / Delv, MUS 20.30 * Mamans Nour, A. Berckmans (België) / BF Pano, KLA2; * Entre Flore et Thalie, F. Levie (België) / BF Pano, KLA2 22.00 * Belgian Short Film Competition (prog. 1) / BF cm, KLA1 22.00 * La ballade de Sam, P. Cornet (België) / BF Pano, KLA2; * Le Petit Château, K. de Villers (België) / BF Pano, KLA2 22.00 * Three Seasons,Tony Bui (Vietnam-VSA, 113') / KL, UGC 22.15 * Only a Mother, Alf Sjöberg (SE) / 15x15, KLA3 22.15 * Ana y los lobos, Carlos Saura (Spanje, 100') / Delv, MUS

Vrijdag 21 januari

17.00 * Belgian Short Film Competition (prog. 3) / BF cm, KLA1 17.15 * A Matter of Life and Death, Eric Pressburger (GB) / 15x15, KLA3 18.15 * Vampyr, Carl Theodor Dreyer (F/Duitsland, 71') / Delv, MUS 19.00 * Enfants de Vaudou, JP. De Zaeytijd (België) / BF Pano, KLA2; * Sé Consa La Vi, J. Jurion - R. Wansart, (België) / BF Pano, KLA2 19.00 * Judex, Louis Feuillade (Frankrijk, 133') / Delv, MUS 19.15 * After the Truth, R. Suso Richter (Duitsland, 148') / EC, KLA1 19.30 * Anna and the King, Andy Tennant / KL, UGC 19.45 * De Man die zijn Haar kort liet knippen, André Delvaux (België) / 15x15, KLA3 20.00 * The Auteur Theory, Evan Oppenheimer (GB-VSA) / AME, KINE 20.15 * Blue Velvet, David Lynch (VSA, 120') / Delv, MUS 20.30 * Vers des rêves impossibles, Chris Vermorcken (België) / BF Pano, KLA2 22.00 * Nuit du Court sur Ecran Large (tot 05h30) / SP, KLA1 22.00 * Perm-mission, R. Rombout (België) / BF Pano, KLA2; * Mémoire de Sentinelle, H. de Gerlache (België) / BF Pano, KLA2 22.00 * Americain Beauty, Sam Mendes (VSA, 122') / KL, UGC 22.15 * Der Verlorene, Peter Lorre (Duitsland) / 15x15, KLA3 22.15 * La tête contre les murs, Georges Franju (Frankrijk, 96') / Delv, MUS 22.30 * Cider House Rules, Lasse Hallström (VSA, 129') / AME, KINE

Zaterdag 22 januari

10.30 * Belgian Short Film Competition (prog. 1) / BF cm, KLA1 14.00 * Belgian Short Film Competition (prog. 2) / BF cm, KLA1 14.45 * Angel, Neil Jordan (Ierland) / 15x15, KLA3 16.30 * Belgian Short Film Competition (prog. 3) / BF cm, KLA1 17.15 * Placido, Luis Garcia (Spanje) / 15x15, KLA3 17.30 * The Auteur Theory, Evan Oppenheimer (GB-VSA) / AME, KINE 18.15 * Amarcord, Federico Fellini (Italië/Frankrijk, 123') / Delv, MUS 19.00 * Fantômes de Victoria, Ronnie Ramirez (België, 52 min.) / BF Storck, KLA2; * Poets of Mongolia, Peter Brosens/Peter Krüger/Sakhya Byamba (België, 51 min.) / BF Storck, KLA2 19.00 * Judex 2, Louis Feuillade (Frankrijk, 131') / Delv, MUS 19.30 * Luna Papa, B. Khudojnazarov (AT-DE-GB-CH, 107') / EC, KLA1 19.30 * Holy Smoke, Jane Campion (VSA, 114') / KL, UGC 19.45 * Le Legioni di Cleopatra, Vittorio Cottafavi (Italië) / 15x15, KLA3 20.00 * The Citizen, Jay Anania (VSA, 104') / AME, KINE 20.30 * Eindsprint, Victor Erice (Spanje, 98') / Delv, MUS 21.00 * Zolang er Scheepsbouwers zingen 1 / Zolang er Scheepsbouwers zingen : Zware Kop 2 / Zolang er Scheepsbouwers zingen: Champagne 3, Jan Vromman (België, 86 min.) / BF Storck, KLA2 22.00 * A week in the life of a man, Jerzy Stuhr (Polen, 90') / EC, KLA1 22.00 , Goya Burdeos, Carlos Saura (Spanje, 98') / KL, UGC 22.15 * Os Verdes Anos, Paulo Rocha (Portugal) / 15x15, KLA3 22.15 * Les yeux sans visage, Georges Franju (Frankrijk, 88') / Delv, MUS 00.00 * Dogma, Kevin Smith (VSA, 125') / AME, KINE 00.00 * Human Traffic, J. Kerrigan (GB, 88') / EC, KLA1

Zondag 23 januari

14.00 * October Sky, Joe Johnston (VSA, 107') / KL , UGC 14.30 * After the Truth, R. Suso Richter (Duitsland, 148') / EC, KLA1 14.45 * The Ogre of Athens, Nikos Koundouros (Griekenland) / 15x15, KLA3 17.00 * Luna Papa, B. Khudojnazarov (AT-DE-RU-CH, 107') / EC, KLA1 17.15 * Der Verlorene, Peter Lorre (Duitsland) / 15x15, KLA3 17.30 * The Citizen, Jay Anania (VSA, 104') / AME, KINE 18.15 * Belle, André Delvaux (België/Frankrijk, 97') / Delv, MUS 19.00 * Pardevant notaire, M-A. Roudil (België) / BF Pano, KLA2 19.00 * Nosferatu, eine Symphonie des Grauens, Murnau (Duitsland, 82') Delv, MUS 19.30 * Rien à Faire, Marion Vernoux (Frankrijk, 105') / KL, UGC 19.30 * V Leru, J. Burger (SL, 90') / EC, KLA1 19.45 * Himmel oder Hölle, Wolfgang Murnberger (AT) / 15x15, KLA3 20.00 * Cider House Rules, Lasse Hallström (VSA, 129') / AME, KINE 20.15 * Blow up, Antonioni (GB, 111') / Delv, MUS 20.30 * Lami Anri Set Enallee, J. De Breucker (België) / BF Pano, KLA2; * Arno contre les Hommes, M. Dixon (België) / BF Pano , KLA2 21.30 * Eight Deadly Shots, Mikko Niskanen (Finland) / 15x15, KLA3 22.00 * Nordrand, B. Albert (103') / EC, KLA1 22.00 * Philippe Herreweghe, S. Willems (België) / BF Pano, KLA2; * L'or des anges, P. Reypens (België) / BF Pano, KLA2 22.00 * The Cup, Khyentse Norbu (BT-AU, 93') / KL, UGC 22.15 * Harpya, Nachtvlinders, Le sang des bêtes, K or the metamorphosis (9', 8', 22', 32') / Delv, MUS 22.30 * Mansfield Park, Patricia Rozema (GB-Canada, 110') / AME, KINE

Maandag 24 januari

17.00 * V Leru, J. Burger (SL, 90') / EC, KLA1 17.15 * L'homme au crâne rasé, André Delvaux (België) / 15x15, KLA3 19.00 * Fantômes de Victoria, Ronnie Ramirez (België, 52 min.) / BF Storck, KLA2 19.30 * Lijmen, R. de Hert (België, 110') / EC, KLA1 19.30 * East is East, Elysée (GB, 96') / KL, UGC 20.00 * Mansfield Park, Patricia Rozema (GB-Canada, 110') / AME, KINE 20.30 * Poets of Mongolia, Peter Brosens/Peter Krüger/Sakhya Byamba (België, 51 min.) BF Storck, KLA2 22.00 * Boma-Tervuren, Francis Dujardin (België, 54 min.) / BF Storck, KLA2 19.45 * A Matter of Life and Death, Eric PrESsburger (GB) / 15x15, KLA3 22.00 * Solas, B. Zambrano (Spanje, 98') / EC, KLA1 22.15 * Troublemaker, Andy Bausch (LU) / 15x15, KLA3 22.15 * La nuit du chasseur, CharlES Laughton (VSA, 92') / Delv, MUS 22.30 * Toreros, Eric Barbier (Frankrijk, 83') / KL, UGC 22.30 * Boys Don't Cry, Kimberly Pierce (VSA, 114') / AME, KINE

Dinsdag 25 januari

17.00 * Nordrand, B. Albert (103') / EC, KLA1 17.15 * La Dame d'Onze Heures, Jean Devaivre (Frankrijk) / 15x15, KLA3 19.00 * Bouge pas, j'arrive, Céline Novel (België, 14 min.) / BF Storck, KLA2; * Femmes de Gilles, Hesmans Philippe (België, 52 min.) / BF Storck, KLA2 19.30 * Anywhere But Here, Wayne Wang (VSA, 110') / KL, UGC 19.30 * Gala 15X15 : Os Verdes Anos, Paulo Rocha (Portugal) / 15x15, KLA1 19.45 * Rooksporen, Frans van de Staak (Nederland) / 15x15, KLA3 20.00 * Boys Don't Cry, Kimberly Pierce (VSA, 114') / AME, KINE 20.15 * Nocturne Indien, Alain Corneau (Frankrijk, 110') / Delv, MUS 20.30 * Welcome to my world, Manu Riche (België, 68 min.) / BF Storck, KLA2 22.00 * Zolang er Scheepsbouwers zingen 1 : Roes, J. Vromman (België) / BF Storck, KLA2 22.00 , The Loss of Sexual Innocence, Mike Figgis (GB, 105') / KL, UGC 22.00 * Come te Nessuno Main, G. Muccino (Italië, 88') / EC, KLA1 22.15 * Angel, Neil Jordan (IR) / 15x15, KLA3 22.15 * Erendira, Ruy Guerra (Mexico/Frankrijk/RFA, 105') / Delv, MUS 22.30 * Camera Obscura, Hamlet Sarkissian (VSA, 126') / AME, KINE

Woensdag 26 januari

17.00 * Come te Nessumo Mai, G. Muccino (IT, 88') / EC, KLA1 17.15 * The Good and The Evil, Jorgen Leth (Denemarken) / 15x15, KLA3 19.00 * Les Enfants du Borinage, lettre à Henri Storck, Patric Jean (België, 54 min.) / BF Storck, KLA2 19.30 * Voyous, Voyelles, S. Meynard (FR, 95') / EC, KLA1 19.30 * Snow Falling on Cedars, Scott Hicks (VSA, 126') / KL, UGC 19.45 * Only a Mother, Alf Sjöberg (SE) / 15x15, KLA3 20.00 * Camera Obscura, Hamlet Sarkissian (VSA, 126') / AME, KINE 20.30 * Polders, les noces de la terre, de l'eau et du ciel, Claudio Serughetti (België, 40 min.) / BF Storck, KLA2 22.00 * Jaime, A-P Vasconcelos (Portugal, 111') / EC, KLA1 22.00 * Vers la mer, Annik Leroy (België, 87 min.) / BF Storck, KLA2 22.00 * Bringing Out The Dead, Martin Scorsese (VSA, 120') / KL, UGC 22.15 * Plácido, Luis Garcia (Spanje) / 15x15, KLA3 22.15 * El sur, Victor Erice (Spanje, 94') / Delv, MUS 22.30 * The Limey, Steven Soderbergh (VSA, 91') / AME, KINE

Donderdag 27 januari

17.00 * Solas, B. Zambrano (Spanje, 98') / EC, KLA1 17.15 * Himmel oder Hölle, Wolfgang Murnberger (AT) / 15x15, KLA3 18.15 * Cria cuervos, Carlos Saura (Spanje, 109') / Delv, MUS 19.00 * Tot mijn laatste Adem, Gerrit Messiaen (België, 50 min.) / BF Storck, KLA2 19.00 * Eight Deadly Shots, Mikko Niskanen (FIN) / 15x15, KLA3 19.30 * Pourquoi se marier le jour de la fin du monde, Harry Cleven (België, 75') / KL, UGC 19.30 * Bloody Angels, K. Julsrud (NO, 96') / EC, KLA1 20.00 * The Limey, Steven Soderbergh (VSA, 91') / AME, KINE 20.30 * Mobutu, roi du Zaïre, Thierry Michel (België, 135 min.) / BF Storck, KLA2 22.00 * Third Page, Z. Demirkubuz (TU, 93') / EC, KLA1 22.00 * Yana's Friends, Arik Kaplun (Israël, 90') / KL, UGC 22.15 * The Ogre of Athens, Nikos Koundouros (GR) / 15x15, KLA3 22.15 * Judex, Georges Franju (Frankrijk/Italië, 95') / Delv, MUS 22.30 * Judy Berlin, Eric Mendelsohn (VSA, 93') / AME, KINE 23.00 * Mal aimé, R. Olivier (België) / BF Pano, KLA2

Vrijdag 28 januari

16.30 * SABAM / BF, KLA2 17.00 * Third Page, Z. Demirkubuz (TU, 93') / EC, KLA1 17.15 * Rooksporen, Frans van de Staak (NL) / 15x15, KLA3 18.15 * Le pas suspendu de la cigogne, Théo Angelopoulos (Griekenland/Frankrijk/Italië/Zwits., 143') / Delv, MUS 19.00 * Gevangenisfilms Sint-Gillis (België) / SP, KLA2 19.00 * Angela's Ashes, Alan Parker (GB, 145') / AME, KINE 19.30 * Ride with the devil / KL, UGC 19.30 * Otomo (Duitsland, 85') / EC, KLA1 19.45 * Good and Evil, Jorgen Leth (Denemarken) / 15x15, KLA3 20.30 * Courts Métrages - Partie 1 (België) / BF Pano, KLA2 20.45 * Rendez-vous à Bray, André Delvaux (België/Frankrijk, 89') / Delv, MUS (in aanwezigheid van André Delvaux en Frédéric Devreese) 21.30 * A Map of the World, Scott Elliott (VSA, 127') / AME, KINE 22.00 * The Dagger, M. Lekic (YU, 115') / EC, KLA1 22.00 * Drop Dead Gorgeous, Michael Patrick Jann (VSA) / KL, UGC 22.15 * Le Legioni di Cleopatra,Vittorio Cottafavi (Italië) / 15x15, KLA3 22.30 * Courts Métrages - Partie 2 (België) / BF Pano, KLA2 00.00 * Lucky People Center, E. Pauser - J. Söderberg / SP, KLA1 00.00 * Americain Beauty, Sam Mendes (VSA, 122') / AME, KINE 00.00 * Happy, Texas (VSA, 100') / AME, KINE

Zaterdag 29 januari

09.30 * Une sirène dans la nuit, Luc Boland (België, 87') / BF, KLA2 12.00 * European Shorts (100') / EC, KLA1 12.00 * Pourquoi se marier le jour de la fin du monde (België) / BF, KLA2 14.00 * Demain est un autre jour, M. van Hoogenbemt (België) / BF Pano, KLA2 14.30 * The Dagger, M. Lekic (YU, 115') / EC, KLA1 14.45 * Voyous, Voyelles (Frankrijk, 95') / EC, KLA3 16.00 * Lijmen, Robbe De Hert (België) / BF Pano, KLA2 17.00 * Bloody Angels, K. Julsrud (NO, 96') / EC, KLA1 17.15 * Otomo (Italië) / EC, KLA3 18.00 * Le Dernier Plan, Benoît Peeters (België) / BF Pano, KLA2 18.15 * E la nave va, Federico Fellini (Italië/Frankrijk, 126') / Delv, MUS 19.30 * Gloomy Sunday, J. Kroll (Duitsland, 112') / Closing Night, KLA1 19.30 * Gloomy Sunday, J. Kroll (Duitsland) / Closing Night , UGC 19.45 * A Week in the Life of a man, Jerzy Stuhr (Polen) / EC, KLA3 20.00 * Het Achterland, D. van de Berghe (België) / BF Pano, KLA2; * Zoenzucht, B. Boeykens (België) / BF Pano, KLA2 20.30 * Peter Ibbetson, Henry Hathaway (VSA, 85') / Delv, MUS 22.00 * Golden Iris Winner / Closing Night, KLA1 22.15 * Film 1, W. Wallyn / BF Pano, KLA3 22.15 * The Purple Rose of Cairo, Woody Allen (VSA, 82') / Delv, MUS 22.30 * Prize Winning Belgian Shorts (België) / BF, KLA2

Zondag 30 januari 2000

18.15 * Malpertuis, Harry Kümel (België/Frankrijk, 123') / Delv, MUS 20.30 * Picnic at Hanging Rock, Peter Weir (Australië, 114') / Delv, MUS 22.30 * Viridiana, Luis Buñuel (Spanje, Mexico, 90') / Delv, MUS

Maandag 31 januari 2000

22.15 * Orphée, Jean Cocteau (Frankrijk, 92') / Delv, MUS

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234