Maandag 26/10/2020

WOE. 4 FEBRUARI

801 KD Concept, 21u., Antwerpen, Kaaiman, Wapenstr. 10 De Kakkewieten (Try-Out), 20u.30, Bornem, Cultureel Centrum Ter Dilft (03/890.69.30) Morabezza (Broodje Club: Exotische Pop), 12u., Brussel, Ancienne Belgique Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Green Day, 20u.30, Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Mutabaruka & Band (Dub Poetry & Reggae Music), 20u.30, Brussel, Beursschouwburg, A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) Brazil (Cultfilm met DJ-controlled live soundtrack), 21u., Gent, Democrazy, Reinaertstr. 125 (09/224.19.29) The Sundogs (Cajun, Zydeco & Swampbeatboogie), 20u., Turnhout, De Nieuwe Kaai, Nieuwe Kaai 1 (014/42.48.54) Simon Philips Band, 20u.30, Vosselaar, Biebob (014/61.64.31)

DON. 5 FEBRUARI

Orange Black, 23u., Antwerpen, Cartoon's Café, Kaasstr. 4 (03/226.68.23) The Romantics, 22u., Antwerpen, Hollywood Studio (bij Metropolis), Groenendaalln. (03/606.19.10) Los Mansardinos (Festival der Muziekmachines), 20u.30, Antwerpen-Berchem, Cultureel Centrum, Driekoningenstr. 126 (03/286.88.25) Slagerij Van Kampen plus aftershow met De Drudels, 20u., Antwerpen-Merksem, Bouckenborgh, Bredabn. 561-B (03/645.10.40) Red Zebra, 21u., Brussel, VUB KultuurKaffee, Pleinln. 2 (02/629.23.26) Soulsucker, 22u.30, Gent, Charlatan, Vlasmarkt 6 DJ's Kozz, Meniak, D-Jack, Agent Orange, Alcide (Code 303), 20u., Gent, Democrazy, Reinaertstr. 125 (09/227.51.96) Slame & His Dudwies (Blues), 21u., Gent, De Onvije Schipper, Korenlei 7 (09/233.60.45) Tim Berne's Bloodcount (Vooruit Geluid), 20u., Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 (09/267.28.28) Frank Boeijen, 20u., Leopoldsburg, Cultureel Centrum (011/34.65.48) Bart Defoort Quartet (Moderne Bebop), 20u.30, Leuven, Stuc, Van Evenstr. 2-D (016/20.81.33) Wuff's Blues Session, 20u.30, Melsele, De Mops, Gaverlandstr. 133 (03/755.59.57)

VRIJ. 6 FEBRUARI

Boum Bardot met DJ's Pierre Elitaire, Le Kitch De Pitch, Felipe Cortez, P.H. Coolbird, plus Verkiezing Miss Bardot, 22u., Antwerpen, Sur Plus, Lge Brilstr. 12

TIEN LEZERS KUNNEN GRATIS NAAR DE BB-NACHT IN ANTWERPEN. BEL WOENSDAG 4 FEBRUARI TUSSEN 13 EN 14 UUR NAAR 075/527.023 VOOR EEN VRIJKAARTJE.

Soul 7 (Funky Blues Rhythms & Soul), 22u., Antwerpen, Café Buster, Kaasrui 1 (03/232.51.53) Chirgilchin (Tuva), 20u.30, Antwerpen, Wereldculturencentrum Zuiderpershuis, Waalse Kaai 14 (03/248.01.00) Iva Bittova, 21u., Brugge, Cactus Club, St.-Jacobsstr. 36 (050/33.20.14) De Kakkewieten, 20u.30, Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) DJ David Shea, 22u., Brussel, Beursschouwburg Café, A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) Trottel plus Party met DJ's Surge, Gizmo, Ohn, 21u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) MC Solaar, Bambi Cruz, 20u., Brussel, Vorst-Nationaal (02/343.81.13) Terremoto Hijo (Flamenco), 20u.30, Gent, Gele Zaal, Nonnemeersstr. 26 (09/235.37.06) The Royal Dutch Disco Philharmonic, 24u., Gent, Nieuw Casino, Citadelpark De Heideroosjes, 21u., Groot-Bijgaarden, De Paddestoel, Gemeentepl. DJ's Boss, Chess, Kwaque, Drezz, Joe XN2, 22u., Kontich, Myles Ballroom, Meylweg 1 (03/827.73.77) DJ Alex Knight (London) plus resident DJ's Trish, Pierre (Food Gourmet Clubbing Techno Take Away), 22u., Leuven, Food @ Silo, Vaart 29a (016/20.17.71)

TIEN LEZERS KUNNEN GRATIS NAAR DE TECHNO-NACHT IN LEUVEN. BEL DONDERDAG 5 FEBRUARI NAAR 016/20.17.71 VOOR EEN VRIJKAARTJE. Frank Boeijen, 20u., Maasmechelen, Cultureel Centrum (089/76.21.52) Goof, 21u., Menen, Badhuis, Oude Leieln. 100 (056/53.13.30) DJ's Dr. Olive, Katrien Klausing (R&S Nacht), 21u., Opwijk, Jeugdhuis Nijdrop, Marktstr. 67 (052/35.61.65) Kiss My Jazz, 20u., Turnhout, Theatercafé, Grote Markt (014/43.77.37) DJ Thylos (Drum 'n' Bass), 12 tot 13u., Turnhout, De Warande Keldercafé, Warandestr. 42 (014/41.94.94) Cause For Alarm, Tech 9, 20u., Vosselaar, Biebob (014/61.64.31) Slagerij Van Kampen, 20u., Zonhoven, Cultureel Centrum Termolen (011/81.50.61)

ZAT. 7 FEBRUARI

Gorki, 22u., Aalst, De Klup, Zonnestr. DJ's Manu Le Malin, Lenny Dee, Youri (Opening van The Hardcore Dome), 12u., Antwerpen, USA Import, St.-Jacobsmarkt 75 (03/232.38.38) Vendetta, DJ Youri, Dj Panic, X-Ess, Tim Tim, G-Town Madness, Ruffneck, Stunned Guys, DJ Yves, Wap Squad, Manu Le Malin, Tellurian & MC Hype, Lenny Dee, DJ Byzz Fuzz (Global Hardcore Nation), van 19u. tot 07u., Antwerpen, Sportpaleis Terremoto Hijo (Flamenco), 20u.30, Antwerpen, Wereldculturencentrum Zuiderpershuis, Waalse Kaai 14 (03/248.01.00) The JP Butler Band, 22u., Antwerpen, Café De Zevende Hemel, Oudemansstr. 9 Hollandia Machine Agricole (Festival der Muziekmachines), 20u.30, Antwerpen-Berchem, Cultureel Centrum, Driekoningenstr. 126 (03/286.88.25) Son Caliente (Fiesta Andina met orkest en Peruaanse keuken), 20u., Antwerpen-Borgerhout, Hof ter Lo, Noordersingel (03/235.25.71) David Byrne met speciale gast Jim White, 20u., Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Gus Gus, 20u.30, Brussel, Botanique Orangerie, Koningstr. 236 (02/218.37.32) Belgian Techno Crew met DJ's T-Quest, Steve Cop, Zzino, Stephanie, plus DJ's Koenie, Louis, 22u., Brussel, Fuse, Blaesstr. 208 (02/511.97.89) Wise Up, Lifeforce, Arkangel, Spirit Of Youth, Clouded, Ashlar (BenefietFestival voor Gaia), 15u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) Jabbar Karyagdy (Azerbeidjan), 20u., Brussel, Paleis voor Schone Kunsten (02/507.82.00) DJ's S-Venus, Alton Miller (USA), Regis, 22u., Brussel, Who's Who's Land, Priemstr. 17 (02/511.93.88) Rebelation, 20u., Diksmuide, 4AD, Bortierln. 3 (051/50.48.94) Kadril, Laïs, 20u.30, Eeklo, De Herbakker, Past. de Nevestr. (09/378.40.90) Orquesta Pegasaya (Salsa), 21u., Eeklo, De Media, Molenstr. 165 (09/377.93.94) Frank Boeijen, 20u., Evergem, Cultureel Centrum Stroming (09/357.54.11) Soul Sucker, The Seatsniffers (Expo '98 Tour), 22u., Genk, Guernica, Weg naar As 249 Last Call, 22u.30, Gent, Finnegan's Irish Pub, Hooiaard 8 The Buckweeds, Loamy Soil, Exit Reality, True Grit, Mickey's Mind, Angel & The Badman, Marble, Chaos, Nephritis (Preselectie Humo's Rock Rally), 19u., Kortrijk-Bissegem, De Kreun, Gullegemsestwg. 1 (056/37.06.44) DJ David Alvarado (Los Angeles) plus resident DJ's Raoul, Geoffroy (Food Gourmet Clubbing Deep House Cuisine), 22u., Leuven, Food @ Silo, Vaart 29a (016/20.17.71)

TIEN LEZERS KUNNEN GRATIS NAAR DE HOUSE-NACHT IN LEUVEN. BEL DONDERDAG 5 FEBRUARI NAAR 016/20.17.71 VOOR EEN VRIJKAARTJE. Slagerij Van Kampen, 20u., Lokeren, Cultureel Centrum (09/340.50.50) The Boombastic Sound System, DJ's Pedal (Reggae & Dub Nacht), 20u., Niel, Jeugdhuis Jokot, Dorpsstr. 31 (03/844.22.85) Jane's Detd., De Heideroosjes, 20u.30, St.-Truiden, De Bogaard, Capucienessenstr. Fred & The Healers, 22u., Vilvoorde, Muziekcafé 't Strand, Leuvensestwg. 136 Metalopolis Launch Party, 20u., Vosselaar, Biebob (014/61.64.31)

ON. 8 FEBRUARI

Jan Goovaerts: Achterstallige Afwas (Festival der Muziekmachines), 15u., Antwerpen-Berchem, Cultureel Centrum, Driekoningenstr. 126 (03/286.88.25) Hellacopters, Gluecifer, 20u.30, Gent, Democrazy, Reinaertstr. 125 (09/227.51.96) Juan Pablo Lopez (Spaanse gitaar), 15u., Gent, Café De Wilde Zee, Cataloniëstr. 2 (09/234.12.63) Señoritas Natural, 11u., Izegem, Café Elvis, Vandenbogaerdeln. 10 (051/30.78.87) De Willems Vermandere, 20u., Jabbeke, Jeugdhuis Utopia, Vlamingveld Frank Boeijen, 20u., Mechelen, Theatrium (015/21.65.00) Cajole, 21u.30, St.-Niklaas, Hemelrijk, Grote Markt 41 Basic Idea, Alex De Large, Thorzaine, Leeb, Cunzi, Wölf, Quaver, Dawning, The Woodies, Step2: The Chapter (Preselectie Humo's Rock Rally), 16u.30, Stabroek, Zaal Moorland Slagerij Van Kampen, 20u., Tielt, Cultureel Centrum Gildhof (051/40.29.35) Rebelation (Ska & Reggae), 20u., Tielt, De Melweg, Kasteelstr. 58 (051/40.89.11)

MAA. 9 FEBRUARI

The Flying Pickets, 20u., Leuven, Cultureel Centrum, Brusselsestr. 63 (016/22.21.13)

DIN. 10 FEBRUARI

Little Eddy & Charlie Dynamite (Live Standards), 20u.30, Leuven, Stuc, Van Evenstr. 2-D (016/20.81.33)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234