Vrijdag 07/10/2022

WOE. 27 JANUARI

Suburban Prejudice: zaterdag in Brakel. (Foto RV)

The Next Generation, 20u., Gent, Café Manteca, Cataloniëstr. 6 (09/223.12.63)

DON. 28 JANUARI

Dead Man Ray begeleiden 'Café Zonder Bier', film (75 min.) uit '62 met o.a. Bobbejaan Schoepen (nadien om 22 uur aftershow met Groep Jezus), 20u.30, Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Blankass, 20u.30, Brussel, Botanique Rotonde, Koningsstr. 236 (02/218.37.32) Greetings From Mercurie, 21u., Brussel, Kultuurkaffee, VUB, Pleinln. 2 (02/629.23.26) Dachise, Pikachu, Nurse, DJ Some Noise, 21u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) De Muchachas, 20u., Geel, Jeugdhuis De Bogaard, Diesterstwg. 135 Orange Black, 20u., Hasselt, De Link Jaune Toujours, 20u., Leuven, Cultureel Centrum 't Waegenhuys The Corner Cats, 20u., Leuven, Doc's Bar, Brusselsestr. 246

VRIJ. 29 JANUARI

Jigsaw Puzzels, 22u., Antwerpen, Buster, Kaasrui 1 (03/232.51.53) DJ's Jan Van Biesen, Stéphanie, 22u., Antwerpen, Fill Collins Club, Red & Blue, Lge Schipperskapelstr. 11 (03/232.47.12) The Mighty Pirates, 21u., Bree, Lagossa, Stift 46 (089/47.18.86) Gillian Welch & David Rawlings, 20u.30, Brussel, Ancienne Belgique Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) dbqd, 22u., Brussel, Beursschouwburg Café, A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) Kula Shaker, 20u.30, Brussel, Botanique Rotonde, Koningsstr. 236 (02/218.37.32) Scumbucket, Harissa, 21u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) Troubleman, 22u., Brussel, Phil's Jazz Kitchen Café, Hoogstr. 189 (02/513.95.88) David Gogo, 22u., Diest, Borderline, Nijverheidsln. 7 (013/32.33.39) Sister Madly, 20u., Eeklo, Jeugdhuis Beukenhof, Stationsstr. 99 (09/377.10.18) Flow, 21u., Eeklo, De Media, Molenstr. 165 (09/377.93.94) DJ's Claude Young, Dave Hill & Mark Broom, Zzino, G-Force (Château Techno), 22u. tot 06u., Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 (070/345.678) Aion plus New Wave Party, 20u., Kortrijk, Jeugdhuis Den Allee, F. van de Elzasln. 35 (056/25.72.64) DAAU, 20u., Leuven, Stadsschouwburg (016/22.21.13) Roland, 20u.15, Peer, Cultureel Centrum 't Poorthuis (011/61.07.20) Gorki, 20u., Turnhout, Cultureel Centrum De Warande, Warandestr.

ZAT. 30 JANUARI

Plamuur - het gat in je cultuur (voor iedereen tussen 15 en 26 jaar) tientallen activiteiten op diverse plaatsen in de stad: films, concerten, theater, museumbezoek, rondleidingen en wandelingen, workshops, skaten, hiphop, fotografie, strips en cartoons, dans, enz., vanaf 9u., Antwerpen (info en gratis tickets via CJP 02/203.02.00) Wizards Of Ooze, 20u., Avelgem, Jeugdhuis Krak, Kasteelstr. 10 (056/64.47.94) Suburban Prejudice, 21u., Brakel, Jeugdhuis Alfa, Stationspl. 5 (055/42.43.79) DJ Barso, 22u., Brussel, Beursschouwburg Café, A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) Mister Chickx, Leiluna, Sodascene, Xaman-Ek, Melon Galia, Clover's Cloé, The Semitones, Hangover, Vanilla Coke, Herbert West (Finale RockConcours CourtCircuit), 17u., Brussel, Botanique Rotonde & Orangerie, Koningsstr. 236 (02/218.37.32) DJ's Koenie, Deg, Pierre, Trish, Frederic, St Dic, Regis, 22u. tot 07u., Brussel, Fuse, Blaesstr. 208 (02/502.75.02) DJ's Yuri & Acid Kirk, Defi-J, Runaways (D 'n' B Party), 22u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) DJ's Kozz, Fred Nasen, Josh, Jori Saiz (El Futuro Technofuif), 20u., Eeklo, Jeugdhuis Beukenhof, Stationsstr. 99 (09/377.10.18) DJ's La Issa, Guidos, Mo & Benoelie, Olivier Tjon, Smos & Baby B (Pop Life op 2 dansvloeren, plus full bar & cocktail service, verkiezing popmate of the month...), 22u. tot 6u., Gent, Studio 99, Citadelpark (09/225.23.09) Black Pig Liberation Front plus Blow & Bomb Party met DJ Pataphyzik Pigshit, 20u., Gent, Democrazy, Citadelpark (09/245.67.11) Sexmachines, DJ Jasper, 20u., Gent, Magazijn, Penitentenstr. 24 (09/234.07.08) DJ Pedro meets Rabbedal, SOS, Rubadub Sound, Bong Messages, Delica Dub Sounds, Jah Shaka Soundsystem, Greenshen, 22u.30, Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 (09/267.28.28) Roland, 20u., Mol, Cultureel Centrum 't Gebouw (014/33.08.88) Jen Paches, 21u., Turnhout, Den Boemel, Stationstr. 10

ZON. 31 JANUARI

Blues Jamsession, 16u.30, Antwerpen, Crossroads Café, Mechelsestwg. 8 (03/231/52.66) Roland, 20u.15, Bocholt, Cultureel Centrum De Kroon (011/62.11.10) Trammelant, Olla Vogala, B.M. Way, Fluxus, Viridel, Rozenland, Ashels, Lais, Ki Mizion, Kadril, Shantalla ('Winterfolk' - De nieuwe Vlaamse volksmuziek), van 14u. tot 23u., Brussel, Ancienne Belgique Zaal en Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Elliott Murphy, 21u., Brussel, Candelaershuys, Brugmannln. 433 - Ukkel (02/343.46.58) Toy Dog, The Lovehandles, Blutch, 17u., Diksmuide, 4AD, Bortierln. 3 (051/50.48.94) Jen Paches, 20u., Vosselaar, De Lindekens, Cingel 17

MAA. 1 FEBRUARI

Vrij Podium, 21u., Brussel, VUB Kultuurkaffee, Pleinln. 2 (02/629.23.26) Radio Infinity, 21u.30, Gent, 't Krawietelke, Blandijnberg (09/224.32.80)

DIN. 2 FEBRUARI

Daniel Romeo's Band met Frank Deruyter, 21u.30, Antwerpen, Kaaiman, Wapenstr. 10 (03/213.33.02) Dead Man Ray begeleiden 'Café Zonder Bier', film (75 min.) uit '62 met o.a. Bobbejaan Schoepen, 20u., Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 (09/267.28.28)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234