Zaterdag 28/11/2020

WOE. 20 JANUARI

Garbage: maandag in Vorst-Nationaal. (Foto Stephanie Sednaoui / RV)

New Wet Kojak, Amber #2, 20u., Gent, Democrazy, Citadelpark (09/245.67.11) Greetings From Mercury, 20u.30, Leuven, Stuc, Van Evenstr. 2d (016./20.81.33)

DON. 21 JANUARI

De Bossen, 24u.30u., Antwerpen, Cartoon's Café, Kaasstr. 4-6 (03/232.96.32) QO2, 20u.30, Brussel, Beursschouwburg A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) DJ's Vak, Direct Drive, Backdraft, G-Force (KK-Traxx-Labelnight), 22u., Gent, Democrazy, Citadelpark (09/245.67.11) New Wet Kojak, Amber #2, 20u., Hasselt, Zaal België, Burg. Bollenstr. 54 (011/22.41.61) Fence, 20u., Hasselt, De Link DJ's Herbert, Ed Rush, 22u., Leuven, Silo, Vaart 29a (016/20.81.33) Guy Swinnen, 21u., Mechelen, De Boesjkammeree, Kon. Albertpl. 10

VRIJ. 22 JANUARI

Admiral Freebee, 22u., Antwerpen, Buster, Kaasrui 1 (03/232.51.53) Emerald Beryl, Nicole Blackman & Mark Blasquez, Boenox, Paul Bogaert, Pieter Boskma, Boo2boo, Brekbit, Nick Cave, Champ d'Action, Dead Man Ray, Def P. & De Onderhonden, Lieve De Maeyer, Dimensional Holofonic Sound (Jack Dangers), Dogbowl, Eavesdropper, Fence, 4T4, Grazhoppa, Anke Helsen, Peter Holvoet-Hansen, Luc Janssen, Kakkewieten, Gerrit Komrij, Krab (Aarich Jespers Quintet), Marc Kregting, Lefto, DJ Low, Bart Meuleman, Tom Naegels, Ozark Henry, Chantal Pattyn, Anton Price, Raphaël, Meindert Talma & The Negroes, Dirk van Bastelaere, Oscar van den Boogaard, Manolo Weizman, Tommy Wieringa, Menno Wigman, Ysfabrik (De Nachten), 20u., Antwerpen, deSingel, Desguinlei 25 (03/248.28.28) DJ's Jan Van Biesen, Stéphanie, 22u., Antwerpen, Fill Collins Club, Red & Blue, Lge Schipperskapelstr. 11 (03/232.47.12) Faitless, C 2 Embrace, Tina Cousins, Extince, Fiocco, Atlantis 6, Milk Inc., Close II You (TMF Showcase), 22u., Antwerpen, Zillion, Jan van Gentstr. 4 (03/248.15.16) Greetings From Mercury, 22u., Brussel, Beursschouwburg Café, A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) Soma, Glüg, 20u.15, Lommel, Cultureel Centrum De Adelberg, Adelbergpark 1 (011/55.35.11) Gorki, 20u., St.-Truiden, Cultureel Centrum De Bogaard, Capucinessenstr.

ZAT. 23 JANUARI

Roland, 20u. Aalst, Culturel Centrum De Werf 5053/73.28.11) Kader Abdolah, Emerald Beryl, Black Pig Liberation Front, Boo2boo, Hafid Bouazza, David Bovée en Anja Kowalski, Brekbit, Martin Bril, Samantha Coerbell, Miguel Declercq Eavesdropper, Lernert Engelberts, Flowers For Breakfast & The Onion Brass Band, 4T4, Flying Dewaele Brothers, Gordijnen Voor Konijnen, Grazhoppa, Ictus ensemble, Luc Janssen, Gylan Kain, Lefto, Lester Lewitt, DJ Low, Mercury Rev, New Wet Kojak, Andy Ninvalle, John Parish met Eric Drew Feldman (toetsen), Jeremy Hogg (drums), Rob Ellis (drums), Adrian Utley (gitaar), Alison Goldfrapp (zang) en Mauro Pawlowski (gitaar), Jef Rademaekers, Raf & Ronny, Melissa Read, Vanessa Richards, Solex, Souterrain Squad, Syncopated Elevator Legacy, H.H. Ter Balkt, Luc van Acker, Vandal X, Peter Verhelst, Manolo Weizman, Vanessa Williams, Ysfabrik (De Nachten), 20u., Antwerpen, deSingel, Desguinlei 25 (03/248.28.28) Fence, 20u., Asse, Jeugdhuis 't Bronneken Pat MacDonald, Chris Whitley, 20u.30, Brugge, Cactus Club, St.-Jakobsstr. 36 (050/33.20.14) DJ's Johannes Heil, Pure Science, Deg, Pierre, Trish, Frederic, St Dic, Regis, 22u. tot 07u., Brussel, Fuse, Blaesstr. 208 (02/502.75.02) Eso-Charis, Blind Side, 20u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) Wizards Of Ooze, 21u., Eeklo, De Media, Molenstr. 165 (09/377.93.94) The Congee, DJ gOdEville, 20u., Gent, Magazijn, Penitentenstr. 24 (09/234.07.08) Stonedigger, 21u., Gullegem, Jeugdhuis Pro Mille, Kon. Fabiolastr. 188 Pants Down Spankin', 21u., Hove, De Pomp, Mortselsestwg. 52 (03/455.72.32) Tom Robinson & TV Smith, Niko (Tom Robinson Fan Club Party: gratis mits reservatie via tel.: 0044-181-333-2468 of e-mail: mail@tomrobinson.com), 20u., Izegem, Jeugdhuis De Schuur, Krekelstr. 167 (051/30.85.06) The Lapse, Brädl, 20u., Kontich, Lintfabriek, Mechelsestwg. 199 (03/457.87.59)

ZON. 24 JANUARI

The Elmore D. Band, 16u.30, Antwerpen, Crossroads Café, Mechelsestwg. 8 (03/231/52.66) Reba McEntire, 20u., Antwerpen, Kon. Elisabethzaal, Astridpl. (0900/00.311) John Parish & Band playing 'Rosie', 20u.30, Brugge, Cactus Club, St.-Jakobsstr. 36 (050/33.20.14) Keith Sweat, 20u., Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Elvis The Concert met The TCB Band, The Stamps Quartet, The Sweet Inspirations plus TV-specials en Concert-films, 20u., Brussel, Vorst-Nationaal (070/345.678)

MAA. 25 JANUARI

Garbage, 20u., Brussel, Vorst-Nationaal (070/345.678) UITVERKOCHT! Floorpunch, Guiding Line, Opposite Force, 21u., Gent, Frontline, St.-Pietersnieuwstr. 120 (09/234.16.74) Moxie, 21u.30, Gent, 't Krawietelke, Blandijnberg (09/224.32.80)

DIN. 26 JANUARI

The Beautiful South, 20u., Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 (070/345.678)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234