Dinsdag 22/10/2019

Winnaars Márquez-boekenactie

Winnen een exemplaar van 'De herfst van de patriarch':

Acke Aime (Evergem), Art Bruno (Merelbeke), Baeskens Luyckx (Brasschaat), Batens C. (Antwerpen), Bervoets P. (Vilvoorde), Boesmans D. (Bilzen), Broeckaert J. - Vanhaverbeke Greta (Brugge), Cams G. - Wyns (Leuven), Ceulemans (Bruxelles), Cloet Geert (Ledegem), Cornelissis E. (Brugge), D'haese D. - Lameire Els (Gent), D'hondt Jan - De Boevere (Wetteren), De Backer W. (Stabroek), De Boever Wouter (Gent), De Bondt Bart (Borsbeek), De Cock Kurt - Ghevaert (Brugge), De Coninck M. (Dendermonde), De Jonge W. - Brouw (Asse), De Keyser S. (Etterbeek), De Prins René (Halle), De Steur G. - Van De Populiere Yvet (Wortegem-Petegem), Devleeschouwer K. (Antwerpen), Debruyne Ignace (Izegem), Deelen G. (Kapellen), Dejagere Alexander (Kortrijk), Delmotte - Lobelle F. (Brugge), Dendievel J. - Saelens Jeanine (Kortrijk), Dessein Joost - Vanderheeren (Kortrijk), Destoop Luc (Kortrijk), Ediers D. - De Cremer (Aalst), Foubert Hofman E. (Temse), Foubert Martine (Gent), Geysen Pascale (Lille), Gobbens A. - Ysebaert (Mechelen), Godderis Ostyn M. (Wielsbeke), Gruytaert G. - Lamote Veronique (Brugge), Heirman F. Mevr (Sint-Amands), Hendrix E. - De Winter (Rotselaar), Hermans M. (Antwerpen), Hoedemakers Luc (Bree), Hofman Luc (Waasmunster), Jachowicz Roland (Gent), Jamart G. (Merelbeke), Janssens - Hoebeeck J. (Leuven), Kempeneers - Francen E. (Hoegaarden), Kovacevic I. (Antwerpen), Laenens Elke (Gent), Lanssens Maria (Gent), Lekens M. (Gent), Maes R. (Brasschaat), Mans Begois (Grobbendonk), Margot Jan (Dilbeek), Mathys Lut (Gent), Meirsman L. (Edegem), Mensaert Hans -Bordere (Gent), Meylaerts Dirk (Sint-Joost-Ten-Node), Muysoms Juliaan (Depinte), Noppe Marina (Antwerpen), Op De Beeck Rose-Marie (Duffel), Penxten Tom (Beauvechain), Pieck - Bracq L. (Lint), Pot Marnick - Deboel (Nazareth), Rombaut T. - Vervaet José (Gent), Schellaert Rudy (Gent), Schollaert Pauwels P. (Waregem), Segaert E. (Zedelgem), Segers Basiel (Dendermonde), Sioen L. (Antwerpen), Smet Marga (Temse), Spaey M. (Mechelen), Swartele Carla (Lokeren), Sys M. (Leuven), Thielemans I. (Leuven), Van Aken J. (Boom), Van Develde K. - Berings Rika (Gent), Van Den Berge Jan (Zottegem), Van Loo Geert (Gent), Vandamme Wim (Avelgem), Vandenbroucke Johan (Roeselare), Vanderlinden M. (Huldenberg), Vanreusel Vanherck S. (Oud-Turnhout), Vanuytsel J. (Antwerpen), Vennens J. (Beveren-Waas), Verbeke L. - De Ridder (Antwerpen), Verbruggen Smets (Keerbergen), Vercauteren - De Bruyne Paul (Berlare), Verelln J. (Sint-Niklaas), Verlinden W. - Bennekens (Leuven), Vermeire Eddy (Waasmunster), Verschueren A. (Brecht), Verstraete M. - Baert (Tielt), Vertonghen C. (Lochristi), Vonderlynck Freddy (Lichtervelde), Vulsteke Leo (Kortrijk), Wauters J. (Keerbergen), Wijnants Didier - Nerinckx (Gent), Willems R. (Londerzeel), Wittevrongel Gerda (Beernem), Wouters Robert (Mortsel)

Winnen het boek 'De kolonel krijgt nooit post':

Baeten B. - De Dier (Turnhout), Bleyen L. - De Vriendt (Aalst), Bleys Claes A. (Mol), Bogaerts Guy (Halle), Boom Van Hemelrijk (Bornem), Boon G. (Beersel), Bosmans Demeulenaere W. (Boortmeerbeek), Briesen - Vannuffelen S. (Tienen), Broeckaert Mathias (Elsene), Brouns M. - Anquinet (Anderlecht), Buysschaert P. (Leuven), Callens A. (Zwevegem), Carlier S. (Geetbets), Cools R. - De Vos (Lokeren), Coppens M. (Antwerpen), Cosimo Cvoha (Gent), Daeleman - Stevens W. (Antwerpen), Daelemans K. - Vermeulen (Duffel), Dammekens M. (Jette), De Boeck E. (Antwerpen), De Clerck A. (Bornem), De Coene Patricia (Gent), De Landtsheer P. (Dendermonde), De Meyer Theo (Lokeren), De Moor Marc (De Pinte), De Saegher E. (Sint-Gillis-Waas), De Vooght Piet - Van Overberghe (Deinze), De Vos - Truyens Bruno (Sint-Niklaas), De Vos Marc (Brugge), De Wolf André - Vanhaerents (Gent), Debuyck Patrick (Zwevegem), Debuyst J. (Steenokkerzeel), Decoene JP (Kuurne), Degroote Greta (Brugge), Delbaere C. - Verbruggen (Aalst), Delcart L. (Meise), Derison - Vanheel B. (Hasselt), Devos Linda (Gent), Dieraert J. (Zottegem), Ducheyne Johan (Tielt), Fransen Jos - Leekens (Peer), Geerts L. (Brasschaat), Geybels - Coeckelbergh J. (Rotselaar), Goethals Tom (Gent), Gossye Chris - Rogge (Gent), Hellings L. (Halle), Herbots S. (Leuven), Jacobs J. Rabaey (Vilvoorde), Kelchtermans M. (Bertem), Lauryssen G. (Hoogstraten), Leire Gaston - Deraedt (Zonnebeke), Leroy - Bossuyt F. (Roeselare), Luwel O. - Paumen L. (Genk), Luyten D. (Aarschot), Maesen J. (Lanaken), Martin Paul (Ingelmunster), Mertens E. (Antwerpen), Meulders M. (Antwerpen), Mottard R. (Koekelberg), Nielandt Van Poucke (Antwerpen), Nijs Frans (Brussel), Pans R. (Brussel), Rakuscek Leo (Halle), Rappe Omer (Knokke-Heist), Rombaut C. - Bervoets (Gent), Rottger - De Pauw J. (Niel), Samyn Frans (Sint-Martens-Latem), Slaets L. (Sint-Katelijne-Waver), Snoeks L. (Herne), Sotirou - Paeshuys P. (Stabroek), Spyns Guido (Brugge), Steurs R. (Brasschaat), Stoffels Pauwels (Antwerpen), Struyf D. - Van Dessel (Haacht), Stubbe Eva (Gent), Suffys R. (Roeselare), Swartele Paul (Lokeren), Taels Wim (Gent), Temmerman O. (Oostende), Thirion S. (Mortsel), Timmermans Theo (Sint-Pieters-Leeuw), Torfs L. - Valgaerts (Bertem), Uyttenhove L. (Lochristi), Van Cauwenberge Katelijn (Gent), Van De Vijver R. (Brasschaat), Van Heusden Scheers (Mechelen), Van Hove Willy (Gavere), Vanlersberghe C. (Antwerpen), Van Waeyenberge Bernard (Ninove), Vandendriessche Axel - Huysseune (Gistel), Vandeweghe D. - Vandenaweele (Roeselare), Vannieuwenhuyze Rik (Oudenaarde), Vansant N. (Leuven), Vanysacker D. (Holsbeek), Vekemans Mark (Liedekerke), Verhaert J. - Lintermanss. (Antwerpen), Verheire Vanessa (Brugge), Vermeiren H. - De Koninck (Leuven), Verplaetse Eva (Gent), Woongroep Harmonie (Antwerpen)

Winnen 'Het verhaal van een schipbreukeling':

Andriessen P. (Bertem), Asselman John (Liedekerke), Backx S. (Kapellen), Bastiaens G. (Antwerpen), Bellemans L. - Verplanken Hilda (Melle), Boden J. (Brecht), Bols Van Leemput (Vosselaar), Bonthuys Johan (Gent), Bostoen Eric (Staden), Breusers Miriam (Sint-Lambrechts-Woluwe), Broucke - Dirkx M. (Brussel), Christiaens C. (Zemst), Cleiren B. (Antwerpen), Cosyn W. - Lefebvre (Gent), David F. (Brugge), De Buck J. - Koninckx (Ninove), De Ceuleners Piet (Aalter), De Decker J. (Kortenberg), De Jonghe D. - Van Damme (Lede), De Loofhubert (Gavere), De Meyer - Baele (Zottegem), De Meyer Gert (Leuven), De Pooter Luc (Lier), De Rijcker Geens (Antwerpen), De Ruyck M. (Aalter), De Schutter D. (Denderleeuw), De Smedt O. (Dendermonde), De Wan W. (Sint-Niklaas), Decroix Marleen (Ieper), Dejonghe L. (Oudenaarde), Dekoninck - Trees (Halle), Delaeter Michel (Gent), Denolf M. - Vandekerckhove Mevr (Wingene), Deruyck Johan - Callens (Brugge), Deswelgh F. (Bredene), Dhollander - Maes P. (Antwerpen), Didden S. (Antwerpen), Doise Robrecht (Poperinge), Feijen - Verstynen J. (Lille), Feyaerts M. (Zaventem), Flachet T. (Brussel), Fosselle Rudy (Aalst), Gees D. (Denderleeuw), Gevels W. - Roggeman (Mortsel), Geyssens Karen (Gent), Gistelinck G. (Gent), Goerlandt Eric (Waregem), Hellebuyk Johan - Van Troys (Deinze), Kesteloot Birgit (Gent), Kompas (Gent), Lambert M. (Evergem), Leys Tom (Aalst), Lormans - Williame Erwin (Turnhout), Malfait Vandekerckhove N. (Deerlijk), Mannens Danny (Gent), Marechal Griet (Gent), Meert Paul (Beersel), Mertens - Nauwelaerts E. (Bonheiden), Moerman Claudine (Nieuwpoort), Nilis -Delvaux W. (Leuven), Paelinck Luc - Van De Velde (Gent), Pieters M. (Eeklo), Plaisir Georges (Anzegem), Pynket Bart - Louage (Wervik), Qs Consult Vandenbrande Willy (Brugge), Quathoven Thomas - Vandercappellen (Gent), Roelens P. (Antwerpen), Rooms - Rottiers G. (Sint-Niklaas), Roosen Philippe (Mortsel), Rosier L. (Aalst), Rummens Marc (Oud-Heverlee), Scheers M. (Zemst), Swerts V. (Overijse), Thiry G. - Gilis (Lubbeek), Thys Melis G. (Olen), Tindemans Ann (Kruibeke), Van Boxstael A. (Gent), Van Damme Adolf - Verschueren (Gent), Van Devel D. (Kontich), Van De Ven L. (Bierbeek), Van Den Broeck L. (Kontich), Van Derperre J. - Van Der Borght (Liedekerke), Van Heddeghem Stefaan (Gent), Vanheuckelom L. (Antwerpen), Van Kerckhove Jozef (Zele), Van Laere P. (Gent), Vanlandegem Wed (Gent), Van Neck W. (Mechelen), Van Poucke H. (Stekene), Vancutsem M. (Leuven), Vanderauwera F. (Glabbeek), Vanderborght W. (Bilzen), Vangrieken J. (Sint-Truiden), Verbakel Guy (Merelbeke), Vermeulen J. (Aartselaar), Verstraeten Raf (Kampenhout), Vlegels R. (Kruibeke), Wauters B. - Mares (Dilbeek), Wullaert Raymond (Izegem)

Winnen het boek: 'De ongelooflijke maar droevige geschiedenis van de onschuldige Erendira en haar harteloze grootmoeder':

Allemeersch P. (Tessenderlo), Ampe Carl - Graficam (Deinze), Baats - Biro M. (Antwerpen), Baptist J. L. (Hasselt), Boerjan Wout (Laarne), Bombeeck E. - Meert (Aalst), Brusselmans E. (Schaarbeek), Callens M. - D'haeye (Zwevegem), Casaer Hugo (Beersel), Catry Marcel (Buggenhout), Claerbout J. Lesage (Izegem), Claeyseric (Nevele), Cornelis Nicole (Drogenbos), Cretskens Luc (Herent), Dasko (Geraardsbergen), De Boos E. (Merchtem), De Brabander Inge (Gent), De Brabander Ludo (Gent), De Clopper E. (Antwerpen), De Cooman Eric (Knesselare), De Jaegher K. (Leuven), De Keyser Luc - Keymeulen (Gent), De Lobel Ann (Gent), De Lobel G. (Merelbeke), De Mey Jo (Destelbergen), De Pelseneer - Van Baarle E. (Zandhoven), De Pessemier Bertha (Zottegem), De Rijck J. - De Turck (Aalst), De Saeger Els (Gent), De Vrieze Rudy (Leuven), De Winne Ann (Gent), De Winter Rafael - Dewitte (Gent), De Wulf Patrick (Knesselare), De Zutter Lucien (Zottegem), Delahaut Falla L. (Antwerpen), Deridder L. - Vierendeels (Herne), Dijk J. (Duffel), Dobbeleir Marc Dokt Gen (Mortsel), Doms Karla (Mechelen), Duyck J. (Depinte), Faket Gabriel (Gent), Fiore Verstraete C. (Menen), Gallet Jan (Gent), Goigne R. (Knokke-Heist), Goovaerts Gerrit (Duffel), Grieten S. (Heist-Op-Den-Berg), Heirweg Robert (Kruibeke), Henderieckx A. (Beerse), Hendrickx P. (Mortsel), Hendrickx R. (Heist-Op-Den-Berg), Henrion I. Van Hoe (Sint-Pieters-Leeuw), Hermans Honore (Roeselare), Leemans M. (Asse), Leger A. (Wezembeek-Oppem), Lioen Julien - Seys (Izegem), Longin C. - Aalders (Antwerpen), Maes G. Leraar (Lommel), Martens G. (Gent), Meulenhof C. (Lier), Najjar M. (Buggenhout), Plysier Roger (Kortemark), Poppe Tine - Steels (Gent), Prinsie Caestecker D. (Kuurne), Rombouts Kerst (Rijkevorsel), Roy G. (Lede), Roziers Vanweert (Heist-Op-Den-Berg), Schaumburg - Van Uffel F. (Brasschaat), Schoonbaert Marc (Denderleeuw), Schraepen Y. (Lochristi), Seeuws Willy (Gent), Seynhaeve Koen - Callens (Kortrijk), Simonts P. (Meerhout), Sinjan - Vanhoomissen R. (Bornem), Spitaels M. (Dilbeek), Steels P. - Poppe Nele (Gent), Steenhaut W. (Overijse), Terryn Teirlinck J. (Kortrijk), Theunkens Alfons (Brussel), Uit Den Bogaard - Bloom M. (Antwerpen), Van Acker - Vleugels B. (Westerlo), Van Beselaere Frank (Gent), Van Coppenolle P. (Puurs), Van De Voorde Sabine (Beersel), Van Den Haesevelde A. - Baeckelandt (Horebeke), Van Der Velpen- Paenhuys (Bierbeek), Van Diest Jan (Galmaarden), Van Hoecke - Baker (Antwerpen), Van Lierde A. (Dilbeek), Van Wesemael M. (Antwerpen), Vandemoortele Eric (Dentergem), Vandendriessche Valere (Harelbeke), Vanmeulebroeck E. - Rodts (Maldegem), Vansteenhuyse Ludo (Wingene), Vanthournout Jozef (Meulebeke), Vercammen E. (Antwerpen), Verdonck L. (Temse), Volders F. (Boortmeerbeek), Vossaert Verstichele B. (Kortrijk), Vyverman Roger (Gooik)

Winnen het boek 'Honderd jaar eenzaamheid':

Andries - De Rammelaere Jean-Pierre (Sint-Martens-Latem), Art Jan (Merelbeke), Bollaert - Kerre Bruno (Gent), Borms - Huyghebaert (Gent), Boschmans Linda (Affligem), Bove B. (Leuven), Braem Luc Devrecker (Diksmuide), Brijs F. - Vanreusel (Oud-Turnhout), Caeyers P. (Mol), Candaele Jan (Gent), Claeskens W. (Antwerpen), Croes Y. (Hasselt), De Blauwe J. - Lowyck (Leuven), De Bondt Edith (Aalst), De Booser - Thiers J. (Antwerpen), De Buyzer C. (Beveren-Waas), Decorte Eric (Gent), De Meyer H. - Van Geert (Haaltert), De Moor Paul (Lede), Depauw Bart (Ninove), De Schrijver F. (Antwerpen), De Smet R. (Haaltert), De Vresse- De Jong J. (Mortsel), Deboeck B. (Melle), Dedeurwaerder Carlos (Kortrijk), Dedonker A. (Waregem), Demey Nicole Decrock Leon Wed. (Heuvelland), Desloovere A. (Bierbeek), Desmet Filip (Kortrijk), Desmet Ivan (Dentergem), Dhaenens Jan -Asselman (Knesselare), Dhooghe Renders (Essen), Draquet C. (Kontich), Dubois Catherine (Wevelgem), Dutrieue S. (Tienen), Elst - Gay P. (Antwerpen), Estercam M. (Kapellen), Geerts H. (Lier), Goris G. (Antwerpen), Grafilem - Lemineur (Berchem-Sainte-Agathe), Gryspeerdt Koen - Overmeire (Zelzate), Guns E. (Lebbeke), Hanot Anna (Gent), Holbrecht F. (Lebbeke), Houben G. - Devogel (Leuven), Huybrecht - Claeys Roland (Gent), Jansen C. (Hoogstraten), Janssens A. (Antwerpen), Janssens R. (Genk), Kesteloot K. - Heyrman (Sint-Niklaas), Lambertchris (Melle), Lambilotte S. (Sint-Truiden), Lancksweerdt Erwin (De Pinte), Luckner S. (Brussel), Maes - Heirbaut (Sint-Niklaas), Marynen B. (Brecht), Mattens Mia (Aalst), Moustie Mark (Dilbeek), Penninck J. (Merelbeke), Personal Copy (Elsene), Praet Didier (Lennik), Proost A. (Lille), Proost Claes Henricus (Beringen), Raemdonck Constant - Dierckx M. (Lovendegem), Renders Leduc bvba (Antwerpen), Schraepen Beno (Gent), Soenen J. (Oudenaarde), Stevens L. -Grondelaers (Houthalen-Helchteren), Temmerman Wilfried (Deinze), Thion B. (Lochristi), Tielemans (Heist-Op-Den-Berg), Tollenaere P. (Zelzate), Troubleyn Sybille (Gent), Uyttendaele F. (Herzele), Van Assche Martine (Sint-Amands), Vanbogaert Mark Bvba (Lokeren), Van Cauter J. - Cowan (Erpe-Mere), Van Damme Joost- Deltour (Gent), Van Den Sompel Francois (Gent), Van Der Aa Marjolein (Gent), Van Remoortere J. (Beveren-Waas), Vande Walle Gudrun (Gent), Vandenberghe Wim (Izegem), Vanhove A. Piccu (Brugge), Verdonck - Decuypere D. (Hoegaarden), Verhaegen H. - Melaerts (Leuven), Verhelst J. (Waasmunster), Verheye - Van Hullech (Gent), Verkeyn Marc (Torhout), Verreyen - Govaerts L. (Antwerpen), Verschooten K. - Michils (Leuven), Verscuren J. (Lier), Verstaeten - Vekeman J. (Antwerpen), Vingerhoedt Pijl (Antwerpen), Visser Robert (Gent), Vos I. - Rens K. (Westerlo), Vrancken Lysens G. (Mortsel), Vulsteke Robert - Igodt Anna (Poperinge), Wijtinck Marleen (Gent), Willems Kristof (Gent)

De boeken worden in de loop van volgende maand opgestuurd door Meulenhoff.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234