✦
Williams op recordjacht in New York
Met een simpele 6-3, 6-3 ging Serena Williams voorbij Vania King. In de derde ronde van de US Open wacht vandaag Johanna Larsson.
Voor Serena Williams, het eerste reekshoofd in New York, was het haar 306de zege op grandslamniveau. Daarmee evenaart ze Martina Navratilova en staat ze op amper één overwinning van recordhouder Roger Federer. Aangezien de Zwitser dit seizoen niet meer in actie komt omwille van een pijnlijke knie, heeft Williams het record bijna met twee handen vast.
Toch was de zesvoudige US Open-winnares niet helemaal tevreden. "Ik vond dat ik voor mijn doen toch wat veel fouten maakte", was ze streng. "Ik kan beter." Dat zal ook moeten als ze aan het eind van deze veertiendaagse haar 23ste grandslamtitel wil winnen om zo Steffi Graf achter zich laten op de lijst van de grootste tennisspeelsters aller tijden.