Dinsdag 25/06/2019

Wielerploegen tweede klasse

COLLSTROP - DE FEDERALE VERZEKERINGEN Sportdirecteurs: Hilaire Van der Schueren en Luc Landuyt.

AERNOUTS Dirk Bel 14-09-75 BAEYENS Danny Bel 17-01-74 BRACKE Tony Bel 15-12-71 DE CLERCQ Eric Bel 03-12-67 DE MEESTER Hans Bel 07-08-70 DESCHUYTTER Koen Bel 18-09-71

HAMMOND Roger Eng 30-01-74 LAPAGE Lorenzo Bel 14-06-66

OMLOOP Geert Bel 12-02-74

PANKOV Oleg Oek 02-08-67 REDANT Hans Bel 06-04-70 SCHEIRLINCKX Bert Bel 01-11-74 SCHEIRLINCKX Staf Bel 12-03-79

VIRBICKAS Dontas Lit 24-05-74 FLANDERS - PREFETEX Sportdirecteurs: Frans Assez, Paul Debaeremaecker en Jan Bogaert. ASSEZ Ronny Bel 16-02-70 DE NEEF Steven Bel 16-01-71 DE SCHAMP Steven Bel 06-08-76

FISHER Chris Vst 05-07-69 GENICOT Olivier Bel 13-12-75

GUYTON Scott Nzl 11-06-76 LENAERS Tim Bel 01-02-75 MATTHIJS Kris Bel 31-03-74 SALERMO Marek Bel 16-01-78 SELIN Christian Bel 16-01-76 PALMANS - IDEAL Sportdirecteurs: Walter Planckaert en Roger De Vlaeminck.

DAVID Gianni Bel 01-01-76 DE CLERCQ Hans Bel 03-03-69 DE CLERCQ Mario Bel 05-03-66 DE PEUTER Stijn Bel 12-07-75 EECKHOUT Niko Bel 16-12-70 FEYS Wim Bel 16-12-71 JANSSENS Marc Bel 13-11-68 LERNOUT Peter Bel 17-06-77 PAUWELS Karl Bel 11-05-71

SMIRNOV Vladimir Lit 13-04-78

STROLE Darius Lit 20-05-74

SUNDERLAND Scott Aus 28-11-66 VANDERAERDEN Gert Bel 23-01-73 VAN DE WALLE Jürgen Bel 09-02-77 VAN DYCK Hendrik Bel 05-02-74 VERMEERSCH Jürgen Bel 01-02-75

VILCINSKAS Raimondas Lit 05-07-77

SPAR - OKI - DAEWOO Sportdirecteur: Gaspard Van Peteghem.

CORNELISSE Michel Ned 24-12-65 DAELMAN Danny Bel 23-10-69 DE SMET Andy Bel 04-03-70 HEIREWEGH Bart Bel 28-08-67

HOEDEMAKERS Berry Ned 06-01-74

HOEDEMAKERS Tom Ned 13-09-76 PEYS Peter Bel 28-09-72 RIVERA Gianni Bel 12-07-74

TALEN John Ned 18-01-65 VAN DE VELDE Koen Bel 23-09-77

TONISSTEINER - COLNAGO Sportdirecteurs: Gérard Bulens en Willy Geukens. CHANOINE Marc Bel 01-10-75

CORNELISSEN Björn Ned 06-03-76

COUDRAY Nicolas Zwi 03-06-67 CUYLITS Gunther Bel 18-12-74 DELME Davy Bel 16-11-72 DESMET Tom Bel 29-11-69

EKSTROM Nicklas Zwe 25-12-76

FOX Morgan Ier 19-02-74

HOPMANS Kees Ned 31-10-64

LOUDER Jeff Vst 08-12-77

MIFUNE Masahiko Jap 08-01-69 POPPE Jan Bel 11-08-70 ROESEMS Bert Bel 14-10-72 VAN HAECKE Michel Bel 24-09-71 VAN LANDEGHEM Kurt Bel 29-05-72

VILLE DE CHARLEROI - NEW SYSTEMS Sportdirecteur: Didier Paindavaine.

BARBIER Gregory Fra 06-02-72 BOXUS Renaud Bel 30-03-73

BRENTJENS Bart Ned 10-10-68

CALI Vincent Fra 22-04-70 CAPELLE Ludovic Bel 27-02-76

CUEFF Stéphane Fra 14-10-69 HENNEBERT Stéphane Bel 02-06-69 MEIRHAEGHE Filip Bel 05-03-71

PETERSEN Jörge Bo Den 11-04-70

PILLON Laurent Fra 31-03-64 STREEL Marc Bel 12-08-71 VANDENBROUCKE Jean-Denis Bel 11-10-76 VEREECKE Karel Bel 05-04-76 VLAANDEREN 2002 - EDDY MERCKX Manager: Fons Leroy. Sportdirecteurs: Roger Swerts, Jean-Pierre Heynderickx, Claude Vancoillie. BERDEN Ben Bel 29-09-75 CRETSKENS Wilfried Bel 10-07-76 DANIELS Davy Bel 12-07-76 DE SCHOENMAECKER Stijn Bel 14-06-76 DEMEYERE Geoffrey Bel 30-10-76 GERRITS Kris Bel 27-09-71 GUNS Jurgen Bel 21-01-76 HUVAERE Wesley Bel 07-10-77 LEUKEMANS Björn Bel 01-07-77 SCHOONACKER Jehudi Bel 07-11-78 STREMERSCH Tom Bel 29-05-75 THEUNIS Wesley Bel 29-01-77 THIJS Erwin Bel 06-08-70 TROUVE Kristof Bel 11-08-76 VAN ROOSBROECK Jurgen Bel 24-10-75 VANOPPEN Tom Bel 21-12-78 VEREECKE Karel Bel 05-04-76 VIDTS Andy Bel 21-03-78

BANKGIROLOTERIJ - BATAVUS Sportdirecteurs: Arend Scheppink en Piet Hoekstra.

BRUINSMA Johan Ned 12-09-76

JEURISSEN Kees Ned 05-05-76

KEMNA Rudi Ned 05-10-67 OMLOOP Wim Bel 05-10-71

REINERINK Rik Ned 21-05-73

TEUTENBERG Lars Dui 02-09-70

VAN DE MEULENHOF Wim Ned 15-06-67

VAN SCHALEN Paul Ned 25-02-72

VAN VELZEN Jan Ned 07-12-75

YPENBURG Renger Ned 19-05-71

BESSON CHAUSSURES Sportdirecteurs: Patrice Esnault en Jean-Philippe Duracka.

BELOUSOV Sergei Kaz 05-08-76

CLAIR Mederic Fra 29-10-76

DI SILVESTRO Lorenzo Ita 16-01-70

DUMONT Nicolas Fra 15-06-73

FOFONOV Dimitri Kaz 15-08-76

GAUTHIER Christophe Fra 24-06-73

LAROCHE Sebastien 29-10-75

MIZUTANI Takehiro Jap 09-08-73

MOREL Christophe Fra 16-06-75

YAKOVLEV Sergei Kaz 21-04-76

BIG MAT - AUBER 93 Sportdirecteurs: Stéphane Javalet, Pascal Dubois en Jean-Jacques Henry.

AUGER Guillaume Fra 21-03-76

AUGER Ludovic Fra 17-02-71

BERGES Stéphane Fra 09-01-75

BOURGUIGNON Thierry Fra 19-12-62

CAPELLE Christophe Fra 15-08-67

CHOUFFE Alexandre Fra 02-09-74

DA CRUZ Carlos Fra 20-12-74

GOUVENOU Thierry Fra 14-05-69

HUNT Jeremy Eng 12-03-74

JOUKOV Oleg Rus 09-02-76

LAMOULLER Loïc Fra 16-05-78

LEBRETON Lylian Fra 06-01-72

LEPROUX Denis Fra 16-12-74

RAULT Dominique Fra 02-06-71

SIVAKOV Alexei Rus 07-01-72

BONJOUR - TOUPARGEL Manager: Philippe Raimbaud. Sportdirecteurs: Jean-René Bernaudeau, Thierry Bricaud, Christian Guiberteau.

BENETEAU Walter Fra 28-07-72

BOYER Franck Fra 17-03-74

CHAVANEL Sylvain Fra 30-06-79

DERAME Pascal Fra 27-07-70

FAUDOT Christophe Fra 09-02-68

GABRIEL Frédéric Fra 20-07-70

GUILBERT Charles Fra 15-05-72

JOLY Sébastien Fra 25-06-79

LELARGE Noan Fra 23-06-75

MAINGUENAUD Frédéric Fra 10-07-74

NAZON Damien Fra 26-06-74

PERRAUDEAU Olivier Fra 09-11-72

PICHON Michaël Fra 17-09-73

RENIER Franck Fra 11-04-74

ROBIN Jean-Cyril Fra 27-08-69

ROUS Didier Fra 18-09-70

SALANSON Fabrice Fra 17-11-79

SIMON François 28-10-68

CREDIT AGRICOLE Managers:: Roger Legeay en Michel Laurent. Sportdirecteur: Serge Beucherie. Trainer: Denis Roux.

BACKSTEDT Magnus Zwe 30-01-75

BOARDMAN Chris Eng 28-06-68

FEDRIGO Pierrick Fra 30-11-78

FINOT Frédéric Fra 20-03-77

GONO Marcel Aus 24-05-76

GOUGOT Fabrice Fra 31-08-71

HINAULT Sébastien Fra 11-02-74

HUSHOVD Thor Noo 18-11-78

JENNER Christopher Nzl 03-11-74

JULICH Bobby Vst 19-11-71

LANGELLA Anthony 24-04-74

MORIN Anthony Fra 27-06-74

NEUVILLE Jérôme Fra 15-08-75

O'GRADY Stuart Aus 06-08-73

PENCOLE Franck Fra 06-11-76

POILVET Benoït Fra 27-08-76

VAUGHTERS Jonathan Vst 10-06-73

VOIGT Jens Dui 17-03-67

JEAN DELATOUR Manager: Serge Barle. Sportdirecteur: Michel Gros, Jean-Luc Jonrond.

BALLANGER Félicia Fra 12-06-71

BASSONS Christophe Fra 10-06-74

BERNARD Jérôme Fra 21-09-71

BESSY Frédéric Fra 09-01-72

BOUVARD Gilles Fra 30-10-69

BROCHARD Laurent Fra 26-03-68

DESSEL Cyril Fra 29-11-74

HALGAND Patrice Fra 02-03-74

LAPALUD Grégory Fra 04-02-78

LEMBO Eddy Fra 10-11-80

ORIOL Christophe Fra 28-02-73

SEIGNEUR Eddy Fra 15-02-69

TEYSSIER Francisque Fra 02-01-69

THIBOUT Bruno Fra 08-05-69

TRASTOUR Olivier Fra 30-12-71

SAINT-QUENTIN - OKTOS Sportdirecteurs: Martial Gayant en Laurent Joly.

BALCIUNAS Linas Lit 14-02-78

CELARIER Cédric Fra 07-08-76

GONCARAS Mindaugas Lit 10-07-75

KOZLITINE Oleg Kaz 02-05-69

RAVALEU Freddy Fra 18-04-77

RAVALEU Stéphane Fra 01-11-74

RUSKYS Saulius Lit 18-04-74

SIMENSEN Ole-Sigurd Noo 16-05-72

TEMPLIER Vincent Fra 29-01-72

THILLOY Jean-Michel Fra 17-12-66

ALESSIO -SMG Sportdirecteurs:: Franco Chioccioli en Bruno Cenghialta.

BERTOLINI Alessandro Ita 27-07-71

CASAGRANDE Stefano Ita 23-03-73

CASAROTO Davide Ita 19-01-71

CHEFER Alexandre Kaz 20-08-71

FINCO Carlo Ita 27-05-68

GAJICIC Sasa Joe 29-12-77

GOBBI Cristian Ita 23-12-76

GONTCHENKOV Alexandre Rus 14-04-70

GUIDI Leonardo Ita 20-03-74

HVASTIJA Martin Slo 30-11-69

LEONI Endrio Ita 22-08-68

MAGNANI Marco Ita 01-07-74

MICELI Nicola Ita 28-05-71

ONGARATO Rodolfo Ita 18-08-71

PUTTINI Felice Zwi 18-09-67

STRAZZER Massimo Ita 17-08-69

UTCHAKOV Sergei Oek 11-05-68

VINALE Alberto Ita 05-06-78

ZANDARIN Flavio Ita 11-12-75

ALEXIA - COLPACK Sportdirecteurs: Antonio Bevilacqua, Cristiano Colleoni.

BULGARELLI Fabio Ita 21-01-77

CORTINOVIS Alessandro Ita 11-10-77

GOBBINI Gianni Ita04-02-76

LUNGHI Denis Ita 21-01-76

MEZA FLORES Miguel Mex 19-05-77

NENCINI Andreas Ita 22-08-73

RAZZARI Massimiliano Ita 07-01-73

SAMMASSIMO Moris Ita 19-11-76

TORRACO Ruggero Ita 11-01-75

VALOTI Gianluca Ita 16-02-73

ZINETTI Mauro Ita 26-06-75 AMICA CHIPS Manager: Davide Boifava. Sportdirecteurs: Sandro Quintarelli, Mario Chiesa.

ALZAMORA Miguel Spa 17-02-74

AVERSEN Kurt Asle Noo 09-02-75

BASSO Ivan Ita 26-11-77

CAUCCHIOLI PietroIta 22-08-75

FERRARI Diego Ita 17-11-70

GALLI Daniele ta 14-05-75

GEROSA Mauro Ita 09-10-74

IVANOV Ruslan Mol 18-12-73

KOKORINE Vitali Rus 03-01-75

MALBERTI Fabio Ita 16-11-76

PALUMBO Giuseppe Ita 27-12-71

POZZI Oscar Ita 27-12-71

SCALMANA DavideIta 03-09-75

SIMEONI Filippo Ita 17-08-71

TURICCHIA Alain Ita 04-09-75

CANTINA TOLLO Sportdirecteurs: Palmiro Masciarelli en Enrico Paolini.

BARONTI Alessandro Ita 04-06-67

BOSSONI Paolo Ita 02-07-76

COLOMBO Gabriele Ita 11-05-72

COLONNA Federico Ita 17-08-72

DI BIASE Moreno Ita 05-11-75

DI LUCA Danilo Ita 02-01-76

DI RENZO Marco-Antonio Ita 01-08-69

GASPERONI Cristian Ita 15-10-70

GENTILI Massimilliano Ita 16-09-71

GIABBECUCCI Federico Ita 03-04-75

GIUNTI Massimo Ita 29-07-74

MARZOLI Ruggero Ita 02-04-76

MASSI Rodolfo Ita 17-09-65

MONDINI Gian-Paolo Ita 15-07-72

NEGRINI Emanuele Ita 28-04-74

PEPOLI Cristian Ita 12-03-78

PIERDOMENICO Germano Ita 06-12-67

PIOVACCARI Giusvan Ita 07-09-73

SGAMBELLURI Roberto Ita 06-04-74

TONTI Andrea Ita 16-02-76

TRENTI Guido Vst 27-12-72

VERGNANI Marco Ita 13-07-69

CERAMICA PANARIA - GAERNE Sportdirecteurs:: Bruno en Roberto Reverberi.

AXELSSON Niklas Zwe 15-05-72

BERTOGLIO Paolo Ita 03-08-76

CEI Luca Ita 07-05-75

DEGANO Enrico Ita 11-03-76

DOUMA Vladimir Oek 02-03-72

GLOMSER Gerrit Oos 01-04-75

LEAPER Tom Aus 07-11-75

O'NEILL Nathan Aus 23-11-74

PEREZ CUAPIO Julio-Alberto Mex

ROMANO Domenico Ita 18-04-77

SENIOUCHKINE Evgueni Rus 18-04-77

VARRIALE Antonio Ita 01-03-74

MOBILVETTA DESIGN Manager: Stefano Giuliani. Sportdirecteurs: Gabrieli Di Francesco en Fausto Boreggio.

ARAZZI Francesco Ita 29-01-72

BALDO Filippo Ita 14-01-75

BERZIN Evgueni Rus 03-06-70

BOSI Rafaele Ita 12-03-75

GOBBI Michele Ita 10-08-77

GUALDI Domenico Ita 30-11-74

GUALDI Mirko Ita 07-07-68

JONES Timothy Zim 01-08-75

KADLEC Milan Tsj 13-10-74

MANZONI Mario Ita 14-07-69

MASCIARELLI Simone Ita 02-01-80

MIORIN Devis Ita 24-03-76

FAUSTINI Stefano Ita 05-08-68

GADENZ Daniele Ita 15-07-79

LELEKIN Sergeï Rus 28-03-73

ONGARATO Alberto Ita 24-07-75

QUARANTA Ivan Ita 14-12-74

RECINELLA Graziano Ita 10-03-75

ROUX Laurent Fra 03-12-72

SERINA Corrado Ita 24-04-75

SCOTTI Fausto Ita 18-06-65

VALOTI Paolo Ita 19-04-71

COSTA DE ALMERIA Sportdirecteur: Miguel Moreno.

ANGUITA Eleuterio Spa 21-03-69

BAYARRI ESTEVE Gonzalo Spa 30-11-76

COLON MAS Antonio Spa 11-05-78

FERNANDEZ HURTADO A.D. Spa 31-07-75

GARCIA MARQUINA David Spa 11-04-70

GOLBANO GARCIA Carlos Spa 07-11-76

MANCHON SANCHEZ Ernesto Spa 12-05-72

PECHARRAMON Jose-Antonio Spa 10-06-78

PEREZ PADRON Cesar Spa 01-03-73

PRIOR JIMENEZ Diego-Luis Spa 02-04-75

ROSCIOLI Fabio Ita 18-07-65

SALMERON Gines Spa 15-11-72

SOLER SILES Pablo Spa 18-07-65

TORRENT TARRES Carlos Spa 29-08-74

TRAVERSONI Mario Ita 12-04-72

VALDEZ PRIETO Ricardo Spa 01-06-76

EUSKALTEL - EUSKADI Sportdirecteurs: Julian en Ruben Gorospe en Gerard Rue (Fra).

ARREITUNAINDIA Peio Spa 24-07-74

ARRIZABALAGA AGIRRE Gorka Spa 14-04-77

ARTEXTE GUZURAGA Mikel Spa 24-09-76

CASTRESANA DEL VAL Angel Spa 29-02-72

CHAURREAU BERNADEZ Inigo Spa 14-04-73

DEL OLMO Txema Spa 26-04-73

DIAZ DE CERIO Ruben Spa 25-05-76

EXTEBARRIA ARANA Unai Ven 21-11-72

FERNANDEZ BUSTINZA Bingen Spa 15-12-72

FLORES GALARZA Igor Spa 05-12-73

FLORES GALARZA Iker Spa 28-07-76

GERRIKAGOITIA Gorka Spa 07-12-73

GONZALES ARRIETA Ramon Spa 12-05-67

LAISECA Roberto Spa 17-06-69

LOPEZ DE MUNAIN Alberto Spa 12-03-72

MARTINEZ TRINIDAD J.A. Spa 10-09-75

MAYO DIEZ Iban Spa 19-08-77

PRADERA RODRIGUEZ Mikel Spa 06-03-75

QUINTANA ZARATE Aitor Spa 15-07-75

SANCHEZ GONZALES Samuel Spa 05-02-78

SILLONIZ ARESTI Aitor Spa 17-02-77

SILLONIZ ARESTI Josu Spa 08-02-78

ZUBELDIA AGUIRRE Haimar Spa 01-04-77

FUENLABRADA Sportdirecteurs:: Maximo en Jose Perez Montero.

AYESTERAN Amanol Spa 10-11-74

BERMEJO SILLER Andres Spa 11-07-74

BURGOS ROJO Nacor Spa 09-04-77

DIAZ LOBATO Pedro Spa 31-05-73

FERNANDEZ DOMINGO David Spa 16-02-77

FERNANDEZ PEREZ Pablo Spa 24-02-76

FLECHA GIANNONI Juan-Antonio Spa 17-09-77

GARCIA CALVO Cesar Spa 24-12-74

GARRIDO MAYORGA Martin Arg 09-11-74

HERNANDEZ BAILO Eduardo Spa 14-10-73

JIMENEZ VILLANUEVA Pedro Spa 16-10-74

LAGUNA GARCIA Oscar Spa 21-02-78

MORALES CORRAL Saul Spa 03-05-74

MUNOZ Hernan-Dario Col 05-01-73

NIETO FERNANDEZ German Spa 16-12-72

VAZQUEZ PALOMO J.-M. Spa14-04-74

VAZQUEZ GARCIA David Spa 12-06-75

AGRO - ADLER - BRANDENBURG Sportdirecteurs: Dirk Meier en Achmed Wolke.

BEIKIRCH Andreas Dui 29-03-70

BOLZ Mario Dui 23-08-76

FRANZL Thomas Dui 01-06-70

HEIDRICH Thomas Dui 02-05-78

JANDT Matthias Dui 28-11-71

KAHL Matthias Dui 31-07-78

KAPPES Andreas Dui 28-12-65

LADEMANN Christian Dui 30-10-75

LAUKE Ronny Dui 17-09-76

LOCHOWSKI Roberto Dui 16-03-76

IPM TEAM Sportdirecteurs: Christian Henn en Steffen Güll.

GIEBELMANN Michael Dui 06-01-74

GOTTSCHLING Stephan Dui10-02-68

KOHLER Patrick Dui 13-03-75

NICOLAI Enrico Dui 10-01-75

PODLESCH Carsten Dui 06-09-69

POITSCHKE Enrico Dui 23-08-69

RICHTER Jan Dui 27-05-74

RONELLENFITSCH Dirk Dui 19-08-75

SCHLITTCHEN Marko Dui 07-04-76

SZONN Heiko Dui 23-06-65

TEAM COAST Sportdirecteurs: Günther Nikoleit, Gregor Braun en

Karsten Niemann.

AESCHBACH Alexander Zwi 09-06-74

BRAND Hans-Kurt Zwi 12-02-66

CARRIER Thorsten Dui 11-07-78

CHANTYR Anton Rus 25-04-74

CHRISTENSEN Bekim Leiff Den 17-09-73

HAWLIK Martin Dui 30-01-75

MUTSCHLER Klaus Dui 08-06-77

NEPP Uwe Dui 01-12-66

OTTO Raphael Dui 15-12-76

PHILLIPS Jason Aus 20-11-69

URBAN Malte Dui 14-12-74

VON KLEINSORGEN Christoph Dui 14-07-80

TEAM COLOGNE Sportdirecteurs: Dieter Koslar, Bruno Zollfrank, Hans-Werner Kolling, Hans Küpper en Wilfried Borens.

GLASNER Björn Dui 05-05-73

GRABSCH Bert Dui 19-06-75

HIEMSTRA Bert Ned 09-08-73

KANNEMEYER Tiaan Zaf 14-12-78

KUPFERNAGEL Stefan Dui 16-07-77

LUCASSEN Jos Ned 21-07-77

MEIJS Raymond Ned 13-08-68

MULLER Martin Dui 05-04-74

PETERSEN Sören Den 07-10-67

SCHERF Jörg Dui 05-01-76

SCHLICKAU Michael Dui 07-01-69

SCHUMANN Dirk Dui 24-05-76

VAN DER WOLF Michael Ned 09-12-70

VAN DIJK Stefan Ned 22-01-76

TEAM GEROLSTEINER Manager: Hans-Michael Holczer. Sportdirecteur: Rolf Gölz.

BRANKO Filip Slo 18-03-75

GRITSOUN Edouard Rus 04-02-76

HARDTER Uwe Dui 14-01-77

HASELBACHER René Oos 15-09-77

HOLESTOL Svein-G. Noo 01-03-71

McGREGORY Scott Aus 12-12-69

MUHLBACHER Thomas Oos 11-05-74

ORDOWSKI Volker Dui 09-11-73

PESCHEL Uwe Dui 04-11-68

POLLACK Olaf Dui 20-09-73

RICH Michael Dui 23-09-69

SAUERBORN Andreas Dui 15-04-75

SCHMIDT Torsten Dui 18-02-72

STEINHAUSER Tobias Dui 27-01-72

TEUTENBERG Sven Dui 18-08-72

WALZER Andreas Dui 20-05-70

WROLICH Peter Oos 30-05-74

TEAM NURNBERGER Sportdirecteurs: Udo Sprenger en Uwe Raab.

BABAITSEV Artur Rus 23-10-71

BALDINGER Dirk Dui 27-08-71

DIETZ Bert Dui 09-02-69

DIEWALD Klaus Dui 25-10-72

GOHRING Christoph Zwi 13-03-73

KASTENHUBER Alexander Dui 12-11-67

LIESE Thomas Dui 10-08-68

MULLER Roland Zwi 19-06-73

REUSS Jörn Dui 12-07-68

SCHWEDA Raphael Dui 17-04-76

SIEVERS Holger Dui 22-11-68

TRUMHELLER Heinrich Dui 01-07-72

WERNER Jürgen Dui 20-07-70

WILHELMS Thorsten Dui 31-07-69

ZEMKE Jens Dui 17-10-66

AMORE & VITA - BERETTA - GIUBILEO Sportdirecteurs: Giuseppe Lazoni (Ita), Gianluigi Barsotelli (Ita), Piero Angelini (Ita) en Roberto Pelliconi (Ita).

BARTOLI Mauro Ita 09-09-75

BAYTON Grant Eng 03-11-73

CERRI Roberto Ita 01-01-75

COX Ryan Zaf 09-04-79

DAVIS Lee Eng 18-06-70

FANINI Cristian Ita 28-10-76

GIMONDI Massimo Ita 28-04-71

GRONQVIST Thomas Zwe 02-10-75

GURAYEV Andrea Rus 01-10-76

KING Chris Eng 13-12-71

KOHUT Seweryn Poo 22-04-76

KRZESZOWIEC Artur Poo 20-07-72

LEPORATTI Simone Ita 12-05-72

LODGE Harry Eng 23-09-67

LYNE Robert 08-05-73

MARTINI Massimilliano Ita 08-02-75

MOORE Daniel Eng 10-01-76

PUGLIOLI Mirko Ita 16-08-73

ROGERS Matthew Eng 18-05-72

TIBBITS Steven Vst 19-06-73

TILLING Nicholas Eng 24-05-74

WATCH Matthew Eng 27-07-73

WILLIAMS Dylan Eng 22-11-69

LINDA MCCARTNEY RACING TEAM Sportdirecteurs: Sean Yates, Keith Lamert en Chris

Lillywhite.

BRAIKIA Tayeb Den 08-03-74

BROOKS Ben Aus 21-03-79

DE PASQUALE Maurizio Ita 20-02-69

Mc KENZIE David Aus 06-08-74

POWER Claran Ier 08-05-76

RICHARD Pascal Zwi 16-03-64

SCIANDRI Maximillian Eng 15-02-67

SMITH Spencer Eng 11-05-73

STEPHENS Matt Eng 04-01-70

VESTOL Bjornar Noo 28-05-74

MERCURY CYCLING TEAM Sportdirecteurs: John Wordin (Vst) en Roy Knickman (Vst).

BOUCHARD-HALL Derek Vst 16-07-70

BRATKOWSKI Jan Dui 25-07-75

FRASER Gordon Can 19-11-68

HORNER Chris Vst 23-10-71

KNICKMAN Roy Vst 23-06-65

LANDIS Floyd Vst 14-10-75

MONINGER Scott Vst 20-10-66

PETERS John Vst 07-12-69

ROGERS Thurlow Vst 07-03-60

SAYERS Michael Vst 12-01-70

VOGELS Henk Aus 31-07-73

WILLETT Kirk Vst 17-03-70

ZAMPIERI Steve Zwi 04-06-77

ZARATE ESTRADA Jesus Mex 05-09-74

NAVIGATORS CYCLING TEAM Sportdirecteurs: Raymond Cipollini en Edward Beamon.

BALDWIN Christopher Vst 15-10-75

DAVIDENKO Vassili Rus 17-03-70

HAMBLEN Jonathan Vst 26-11-75

HUBBARD Elliott Eng 19-09-73

KOSCHARA Matt Vst 09-01-67

LITTLEHALES Todd Vst 28-03-73

MARTIN Paul Vst 28-09-72

SBEIH Adham Vst 08-06-73

SWINDLEHURST Burke Vst 03-10-73 VAN HAESEBROUCKE Franky Bel 31-07-70

VESTY Brendon Nzl 16-12-72

WALTERS Mark Can 15-02-76

SATURN CYCLING TEAM Sportdirecteurs: Tom Schuler, Rene Wenzel en Andy Lee.

BARRY Michael Can 18-12-75

BOWEN Bart Vst 22-04-67

CRUZ Antonio Vst 31-10-71

HARTWELL Erin Vst 01-06-69

JANSEN Harm Ned 08-11-67

KLASNA Trent Vst 09-12-69

McCORMACK Frank Vst 28-05-69

McCORMACK Mark Vst 15-09-70

PELUSI Seth Vst 27-11-76

VENTURA Robbie Vst 05-05-71

WALTON Brian Can 18-12-65

WHERRY Chris Vst 18-07-73

PHONAK HEARING SYSTEMS Sportdirecteurs:: Jean-Jacques Loup en Jacques Michaud (Fra).

BOURQUENOUD Pierre Zwi 21-11-69

BUXHOFFER Matthias Oos 30-09-73

CHARRIERE Christian Zwi 03-07-75

DELBOVE Jérôme Fra 14-11-74

DEREPAS David Fra 09-03-78

FRAGNIERE Cédric Zwi 16-02-76

OUSSOV Alexandre Rus 27-08-77

PERRAS Dominique Can 11-02-74

RICHNER Stephane Zwi 15-06-74

STADELMANN René Zwi 29-01-74

STRAUMANN Uwe Zwi 26-10-77

SUMMER Jochen Oos 28-05-77

ZUMSTEG Lukas Zwi 21-06-72

POST SWISS TEAM Sportdirecteurs: Serge Demierre en Kurt Steinmann.

ACKERMANN Pierre Zwi 14-02-72

BERGMANN Reto Zwi 01-04-76

BEUCHAT RogerZwi 02-01-72

BOSCARDIN Bruno Zwi 02-02-70

BRAUN Matthias Zwi 21-01-77

BUSCHOR Phillip Zwi 12-03-71

COTAR Martin Kro 10-07-77

HEULE Christian Zwi 02-04-75

MULLER Dirk Dui 04-08-73

POOS Christian Lux 05-11-77

SIDLER Christian Zwi 13-08-73

STRAUSS Marcel Zwi 15-08-76

TEAM FAKTA Sportdirecteurs: Kim Andersen, Claus Holm en Sejer Nielsen

ANDRESEN Allan Bo Den 19-02-73

HANSEN Jimmy Den 08-02-74

HOLM Claus Den 27-06-70

JONASSON Danny Den 01-10-74

KRISTENSEN Lennie Den 16-05-68

KRYGER Martin Den 05-07-68

LUNGQVIST Marcus Den 26-10-74

NIELSEN Jakob Den 15-06-76

NIELSEN Peter Meinert Den 24-05-66

SONNE Morten Den 13-11-70

SÖRENSEN Nicki Den 14-05-75

PORTUGAL

Boavista (ploeg bestaande uit Portugezen, Spanjaarden een Bulgaar en een Litouwer)

La Pecol - Calbrita (met o.m. de Rus Andrei Zintsjenko) Sport Lisboa Benfica (met o.m. de Spanjaard Melchor Mauri en de Rus Smetanine)

Maia- MSS (met o.m. de Spanjaard Angel Edo en de Deeen Möller)

POLEN

Atlas Lukullus (een ploeg bestaande uit hoofdzakelijk Poolse neoprofs) Mat - Ceresit (met o.m. de Pool Zbigniew Piatek) Mroz - Supradyn Witamin (met o.m. de Belgische adjunct-ploegleider Luc Schuddinck)

SLOVENIË

Krka -Telecom (ploeg bestaande uit meerdere neoprofs)

TSJECHIË

Wüstenrot (met o.m. Tomas Konecny, goed vorr 250 UCI-punten)

COLOMBIA Aguardiente Nectar - Selle Italia (met o.m. de Colombianen Hernan Buenahora en de Spanjaard Gonzales Pico)

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden