Dinsdag 19/11/2019

WB ski - Afdaling Chamonix (m): uitslag

De uitslag van de afdaling voor de Wereldbeker alpineskiën voor mannen van zaterdag in het Franse Chamonix:

1. Marco Sullivan (VSt) 2:00.11
2. Didier Cuche (Zwi) 2:00.51
3. Andrej Jerman (Slo) 2:00.57
4. Rainer Schoenfelder (Oos) 2:00.61
5. Manuel Osborne-Paradis (Can) 2:00.73
6. Marco Buechel (Lie) 2:00.85
7. Bode Miller (VSt) 2:00.91
8. Ivica Kostelic (Kro) 2:00.99
. Ambrosi Hoffmann (Zwi) 2:00.99
10. Klaus Kroell (Oos) 2:01.11
11. Christoph Gruber (Oos) 2:01.14
12. Christof Innerhofer (Ita) 2:01.17
13. Werner Heel (Ita) 2:01.21
14. Peter Fill (Ita) 2:01.24
15. Yannick Bertrand (Fra) 2:01.27
16. Georg Streitberger (Oos) 2:01.29
17. Erik Guay (Can) 2:01.32
18. Michael Walchhofer (Oos) 2:01.33
19. Francois Bourque (Can) 2:01.51
20. John Kucera (Can) 2:01.55
21. David Poisson (Fra) 2:01.56
22. Romed Baumann (Oos) 2:01.64
23. Thomas Lanning (VSt) 2:01.67
24. Tobias Gruenenfelder (Zwi) 2:01.71
25. Didier Defago (Zwi) 2:01.75
26. Guillermo Fayed (Fra) 2:01.80
27. Daniel Albrecht (Zwi) 2:02.01
28. Patrick Staudacher (Ita) 2:02.05
29. Robbie Dixon (Can) 2:02.13
29. Craig Branch (Aus) 2:02.13
29. Andrej Sporn (Slo) 2:02.13
32. Mario Scheiber (Oos) 2:02.14
33. Benjamin Raich (Oos) 2:02.17
34. Beni Hofer (Zwi) 2:02.20
34. Cyril Nocenti (Fra) 2:02.20
36. Konrad Hari (Zwi) 2:02.27
37. Silvano Varettoni (Ita) 2:02.34
38. Stephan Keppler (Dui) 2:02.44
39. Cornel Zueger (Zwi) 2:02.51
40. Rok Perko (Slo) 2:02.55
41. Bjarne Solbakken (Noo) 2:02.56
42. Marc Bottollier-Lasquin (Fra) 2:02.62
43. Adrien Theaux (Fra) 2:02.69
44. Alexandre Pittin (Fra) 2:02.75
. Hermann Maier (Oos) 2:02.75
46. Marc Berthod (Zwi) 2:02.85
47. Gareth Sine (Can) 2:02.89
48. Jeffrey Frisch (Can) 2:02.94
49. Roland Fischnaller (Ita) 2:03.00
50. Hans Olsson (Zwe) 2:03.10
51. Hannes Reichelt (Oos) 2:03.15
52. Finlay Mickel (GBr) 2:03.54
53. Florian Eisath (Ita) 2:03.60
54. Pierre Paquin (Fra) 2:03.67
55. Niklas Rainer (Zwe) 2:03.73
56. Natko Zrncic-Dim (Kro) 2:03.77
57. Lars Elton Myhre (Noo) 2:04.57
58. Krystof Kryzl (Tsj) 2:04.64
59. Alexey Chaadayev (Rus) 2:05.49
60. Daniel Ericsson (Zwe) 2:05.59
61. Roger Vidosa (And) 2:05.70
** 62. Frederik Van Buynder (BEL) 2:11.18

.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234