Dinsdag 30/05/2023

vrouwen Atletiek

200 meter 1. Veronica Campbell (Jam) 22.05; 2. Allyson Felix (VSt) 22.18; 3.Debbie Ferguson (Bah) 22.30; 4. Aleen Bailey (Jam) 22.42; 5. Ivet Lalova (Bul) 22.57;6. Kim Gevaert 22.84; 7. Muna Lee (VSt)22.87; .8. Abiodun Oyepitan (GBR)22.87

400 meter horden Goud: Fani Halkia (Gri) Zilver: Ionela Tirlea-Manolache (Roe) Brons: Tetiana Tereshchuk-Antipova (Oek)

Surfen

Mistral-klasse Eindstand na 11 regatta's: 1. Faustine Merret (Fra) 31,0 ptn; 2. Yin Jian (Chi) 33,0; 3. Alessandra Sensini (Ita) 34,0... 18. Sigrid Rondelez 148,0

Triatlon

1. Kate Allen (Oos) 2u04:43.45; 2. Loretta Harrop (Aus) 2u04:50.17, 3. Susan William (VSt) 2u05:08.92; 4. Kathleen Smet 2u05:35.89; 5. Nadia Cortassa (Ita) 2u.05:45.35... 22. Mieke Suys 2u09:12.57

Wielrennen

Puntenkoers Goud: Olga Slyusareva (Rus) 20 Zilver: Belem Guerrero Mendez (Mex) 14 Brons: Maria Luisa Calle Williams (Col) 12

Paardensport

Dressuur Goud: Anky van Grunsven (Ned/Salinero) 79,278; Zilver: Ulla Salzgeber (Dui/Rusty) 78,833 Brons:. Beatriz Ferrer Salat (Spa/Beauvalais) 76,667

Synchroonzwemmen

Goud: Anastasia Davydova-Anastasia Yermakova (Rus) Zilver: Miya Tachibana-Miho Takeda (Jap) Brons: Alison Bartosik-Anna Kozlova (VSt)

MANNEN Kano/Kajak

K2 1000 m Halve finale; 1. Wouter D'Haene-Bob Maesen 3:11.757; 2. Antonio Rossi - Beniamino Bonomi (Ita) 3:12.597; 3. Zoltan Benko - Istvan Bee (Hon) 3:13.609

Atletiek

5.000 m Reeks 1: 1. Kenenisa Bekele (Eth) 13:21.16; 2. Gebre Egziabher Gebremariam (Eth) 13:21.20; 3. Hicham El Guerrouj (Mar) 13:21.87; 4. Craig Mottram (Aus) 13:21.88; 5. Abraham Chebii (Ken) 13:22.30 (allen geplaatst)... 16. Monder Rizki 14:03.58 (uitgeschakeld) Reeks 2: 1. Ali Saidi Sief (Alg) 13:18.94; 2. Eliud Kipchoge (Ken) 13:19.01; 3. Dejene Birhanu (Eth) 13:19.42; 4. John Kibowen (Ken) 13:19.65; 5. Abderrahim Goumri (Mar) 13:20.03 (allen geplaatst)... 14. Tom Compernolle 13:43.44 (uitgeschakeld) 800 m Reeks5: 1. Yuriy Borzakovskiy (Rus) 1:46.20 ; 2. Berhanu Alemu (Eth) 1:46.26; 3. Miguel Quesada (Spa) 1:46.32 (allen geplaatst voor volgende ronde) 4. Joeri Jansen 1:46.66 (uitgeschakeld)

Worstelen

Grieks-Romeins -55 kg Goud: Istvan Majoros (Hon) Zilver: Guedar Mamedaliev (Rus) Brons: Artiom Kiouregkian (Gri) -84 kg Goud: Alexei Michine (Rus) Zilver: Ara Abrahamian (Zwe) Brons: Viachaslau Makaranka (WiR) -120 kg Goud: Khasan Baroev (Rus) Zilver: Georgiy Tsurtsumia (Kaz) Brons: Rulon Gardner (VSt) + 105 kg Goud: Hossein Reza Zadeh (IRA) Zilver: Viktor Scerbatihs (LET) Brons: Velichko Cholakov (BUL)

Wielrennen

Ploegenkoers

1. Australië 22 ptn Graeme Brown, Stuart O'Grady); 2. Zwitserland 15 (Franco Marvulli, Bruno Risi); 3. Groot-Brittannië 12 (Rob Hayles, Bradley Wiggins)...11. België 3 (Matthew Gilmore, Oljo Keisse) Keirin Goud: Ryan Bayley (Aus) Zilver: Jose Escuredo (Spa) Brons: Rene Wolff (Dui)

Paardensport

Individuele jumping -(beste 45 geplaatst voor finale) 1. Beezie Madden (VSt/Authentic) 0 ptn;

2. Ludger Beerbaum (Dui/Goldfever) 1; 3. Rolf-Goran Bengtsson (Zwe/Mac kinley) 4; 4. Nick Skelton (Gbr/Arko iii) 6; 5. Marco Kutscher (Dui/Montender) 8; 5. Gert-Jan Bruggink (NedS/Joel) 8; Chris Kappler (VSt/Royal kaliber) 8; 5. Kevin Babbington (Ier/Carling king) 8; 9. Juan Carlos Garcia Triana (Ita/Albin iii) 9; 10. Thomas Velin (Den/Carnute) 10; Otto Becker (Dui/Cento) 10... 21. Jos Lansink (Cumano) 17... 29. Ludo Philippaerts (Parco) 20; Dirk Demeersman (Clinton) 20; Stanny Van Paesschen

(O de pomme) 20

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234