Vrijdag 15/11/2019

RVV

Voorlopige deelnemerslijst Ronde van Vlaanderen

Beeld BELGA

De voorlopige deelnemerslijst van de 98e Ronde van Vlaanderen (WorldTour):

Trek (VSt):
1. Fabian Cancellara (Zwi); 2. Stijn Devolder; 3. Markel Irizar (Spa); 4. Yaroslav Popovych (Oek); 5. Gregory Rast (Zwi); 6. Hayden Roulston (NZe); 7. Jesse Sergent (NZe); 8. Jasper Stuyven


Cannondale (Ita):
11. Peter Sagan (Ita); 12. Fabio Sabatini (Ita); 13. Maciej Bodnar (Pol); 14. Oscar Gatto (Ita); 15. Edward King (VSt); 16. Kristijan Kören (Slo); 17. Paolo Longho Borghini (Ita); 18. Alan Marangoni (Ita)


Lotto-Belisol (Bel):
21. Kris Boeckmans; 22. Stig Broeckx; 23. Kenny Dehaes; 24. Pim Ligthart (Ned); 25. Jürgen Roelandts; 26. Lars Ytting Bak (Den); 27. Jens Debusschere; 28. Tony Gallopin (Fra)


Omega Pharma-Quick Step (Bel):
31. Tom Boonen; 32. Iljo Keisse; 33. Nikolas Maes; 34. Zdenek Stybar (Tsj); 35. Niki Terpstra (Ned); 36. Matteo Trentin (Ita); 37. Guillaume Van Keirsbulck; 38. Stijn Vandenbergh


Ag2r-La Mondiale (Fra):
41. Davide Appollonio (Ita); 42. Gediminas Bagdonas (Lit); 43. Steve Chainel (Fra); 44. Damien Gaudin (Fra); 45. Hugo Houle (Can); 46. Sébastien Minard (Fra); 47. Lloyd Mondory (Fra); 48. Sebastien Turgot (Fra)


Astana (Kaz):
51. Borut Bozic (Slo); 52. Francesco Gavazzi (Ita); 53. Andriy Grivko (Oek); 54. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 55. Andrea Guardini (Ita); 56. Valentin Iglinskiy (Kaz); 57. Arman Kamyshev (Kaz); 58. Dimitriy Muravyev (Kaz)


Belkin (Ned):
61. Lars Boom (Ned); 62. Thomas Leezer (Ned); 63. Bram Tankink (Ned); 64. Maarten Tjallinggii (Ned); 65. Jos van Emden (Ned); 66. Sep Vanmarcke; 67. Robert Wagner (Dui); 68. Maarten Wynants


BMC (VSt):
71. Marcus Burghardt (Dui); 72. Silvan Dillier (Zwi); 73. Thor Hushovd (Noo); 74. Klaas Lodewyck; 75. Taylor Phinney (VSt); 76. Manuel Quinziato (Ita); 77. Michael Schär (Zwi); 78. Greg Van Avermaet


FDJ.fr (Fra):
81. William Bonnet (Fra); 82. David Boucher; 83. Mickael Delage (Fra); 84. Arnaud Démare (Fra); 85. Murilo Antonio Fischer (Bra); 86. Matthieu Ladagnous (Fra); 87. Johan Le Bon (Fra); 88. Yoann Offredo


Garmin-Sharp (VSt):
91. Jack Bauer (NZe); 92. Tyler Farrar (VSt); 93. Raymond Kreder (Ned); 94. Sebastian Langeveld (Ned); 95. David Millar (GBr); 96. Steele Von Hoff (Aus); 97. Dylan van Baarle (Ned); 98. Johan Vansummeren


Lampre-Merida (Ita):
101. Niccolo Bonifazio (Ita); 102. Davide Cimolai (Ita); 103. Elia Favilli (Ita); 104. Sacha Modolo (Ita); 105. Andrea Palini (Ita); 106. Filippo Pozzato (Ita); 107. Maximiliano Richeze (Arg); 108. Luca Wackermann (Ita)


Movistar (Spa):
111. Andrey Amador (Crc); 112. Alex Dowsett (GBr); 113. Imanol Erviti Ollo (Spa); 114. José Ivan Gutierrez (Spa); 115. Juan José Lobato del Valle (Spa); 116. Dayer Quintana (Col); 117. Jasha Sütterlin (Dui); 118. Francisco José Ventoso (Spa)


Orica-GreenEdge (Aus):
121. Mitchell Docker (Aus); 122. Luke Durbridge (Aus); 123. Mathew Hayman (Aus); 124. Michael Hepburn (Aus); 125. Daryl Impey (ZAf); 126. Jens Keukeleire; 127. Jens Mouris (Ned); 128. Svein Tuft (Can)


Europcar (Fra):
131. Jérôme Cousin (Fra); 132. Antoine Duchesne (Fra); 133. Jimmy Engoulvent (Fra); 134. Yohann Gene (Fra); 135. Tony Hurel (Fra); 136. Vincent Jerome (Fra); 137. Yannick Martinez (Fra); 138. Alexandre Pichot (Fra)


Giant-Shimano (Ned):
141. Nikias Arndt (Dui); 142. Roy Curvers (Ned); 143. Koen de Kort (Ned); 144. John Degenkolb (Ned); 145. Dries Devenyns; 146. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf); 147. Ramon Sinkeldam (Ned); 148. Albert Timmer (Ned)


Katusha (Rus):
151. Vladimir Gusev (Rus); 152. Vladimir Isaichev (Rus); 153. Alexander Kristoff (Noo); 154. Aliaksandr Kuchynski (WRu); 155. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 156. Luca Paolini (Ita); 157. Gatis Smukulis (Let); 158. Alexey Tsatevitch (Rus)


Team Sky (GBr):
161. Edvald Boasson Hagen (Noo); 162. Bernhard Eisel (Oos); 163. Christian Knees (Dui); 164. Salvatore Puccio (Ita); 165. Gabriel Rasch (Noo); 166. Luke Roe (GBr); 167. Geraint Thomas (GBr); 168. Bradley Wiggins (GBr)


Tinkoff-Saxo (Rus):
171. Daniele Bennati (Ita); 172. Manuele Boaro (Ita); 173. Matti Breschel (Den); 174. Christopher Juul Jensen (Den); 175. Michal Kolar (Svk); 176. Karsten Kroon (Ned); 177. Nicki Sörensen (Den); 178. Nikolay Trusov (Rus)


Androni (Ita):
181. Marco Bandiera (Ita); 182. Omar Bertazzo (Ita); 183. Patrick Facchini (Ita); 184. Johnny Hoogerland (Ned); 185. Antonio Parrinello (Ita); 186. Jackson Rodriguez (Ven); 187. Nicola Testi (Ita); 188. Andrea Zordan (Ita)


Cofidis (Fra):
191. Edwig Cammaerts; 192. Julien Fouchard (Fra); 193. Egoitz Garcia (Spa); 194. Gert Joeaar (Est); 195. Cyril Lemoine (Fra); 196. Adrien Petit (Fra); 197. Florian Senechal (Fra); 198. Romain Zingle (Fra)


IamCycling (Zwi):
201. Sylvain Chavanel (Fra); 202. Martin Elmiger (Zwi); 203. Heinrich Haussler (Aus); 204. Sébastien Hinault (Fra); 205. Dominic Klemme (Dui); 206. Roger Klüge (Dui); 207. Jérôme Pineau (Fra); 208. Aleksejs Saramotins (Let)


MTN Qhubeka (ZAf):
211. Gerald Ciolek (Dui); 212. Linus Gerdemann (Dui); 213. Ignatas Konovalovas (Lit); 214. Martin Reimer (Dui); 215. Kristian Sbaragli (Ita); 216. Andreas Stauff (Dui); 217. Jay Robert Thomson (ZAf); 218. Jaco Venter (ZAf)


Team NetAp-Endura (Dui):
221. Jan Barta (Tsj); 222. Sam Bennett (Ier); 223. Zakkari Dempster (Aus); 224. Blaz Jarc (Slo); 225. Ralf Matzka (Dui); 226. Andreas Schillinger (Dui); 227. Michael Schwarzmann (Dui); 228. Scott Thwaites (GBr)


Topsport Vlaanderen-Baloise (Bel):
231. Tim Declercq; 232. Yves Lampaert; 233. Edward Theuns; 234. Tom Van Asbroeck; 235. Preben Van Hecke; 236. Kenneth Vanbilsen; 237. Zico Waeytens; 238. Jelle Wallays


Wanty-Groupe Gobert (Bel):
241. Laurens De Vreese; 242. Jean-Pierre Drucker (Lux); 243. Jan Ghyselinck; 244. Wesley Kreder (Ned); 245. Björn Leukemans; 246. Mirko Selvaggi (Ita); 247. James Vanlandschoot; 248. Frederik Veuchelen

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234