Woensdag 27/01/2021

Voorlopige deelnemerslijst Brabantse Pijl

Voorlopige deelnemerslijst van de Brabantse Pijl (1.1) van zondag:

Rabobank
1. Oscar Freire (Spa); 2. Thomas Dekker (Ned); 3. Juan Antonio Flecha (Spa); 4. Koos Moerenhout (Ned); 5. Bram Tankink (Ned); 6. Pedro Horrillo (Spa); 7. Bram de Groot (Ned); 8. Sebastiaan Langeveld (Ned)
Quick.Step
11. Paolo Bettini (Ita); 12. Giovanni Visconti (Ita); 13. Carlos Barredo (Spa); 14. Sébastien Rosseler; 15. Kevin Van Impe; 16. Maarten Wynants; 17. Addy Engels (Ned); 18. Dmytro Grabovskyy (Oek)
Team CSC
21. Karsten Kroon (Ned); 22. Marcus Ljungqvist (Zwe); 23. Matthew Goss (Aus); 24. Kurt-Asle Arvesen (Noo); 25. Matti Breschel (Den); 26. Allan Johansen (Den); 27. Kasper Klostergaard (Den); 28. Anders Lund (Den)
Liquigas
31. Filippo Pozzato (Ita); 32. Manuel Quinziato (Ita); 33. Frederik Willems; 34. Enrico Franzoi (Ita); 35. Murilo Fischer (Bra); 36. Mauro Da Dalto (Ita); 37. Aleksandr Kuschynski (WRu); 38. Maciej Bodnar (Pol)
Saunier Duval-Scott
41. Luciano Pagliarini (Bra); 42. Raivis Belohvosciks (Let); 43. Denis Flahaut (Fra); 44. Angel Gomez (Spa); 45. Jesus Del Nero (Spa); 46. Aurélien Passeron (Fra); 47. Ermanno Capelli (Ita); 48. Raul Alarcon (Spa)
Silence-Lotto
51. Yaroslav Popovych (Oek); 52. Jurgen Van den Broeck; 53. Wim Vanhuffel; 54. Christophe Brandt; 55. Nick Gates (Aus); 56. Dries Devenyns; 57. Olivier Kaisen; 58. Geert Steurs
Lampre
61. Alessandro Ballan (Ita); 62. Fabio Baldato (Ita); 63. Christian Murro (Ita); 64. Massimiliano Mori (Ita); 65. Paolo Fornaciari (Ita); 66. Simon Spilak (Svk); 67. Roberto Longo (Ita); 68. Marco Bandiera (Ita)
Astana
71. Dmitriy Muravyev (Kaz); 72. Serguei Ivanov (Rus); 73. Antonio Colom (Spa); 74. René Haselbacher (Oos); 75. Benoit Joachim (Lux); 76. Koen de Kort (Ned); 77. Aaron Kemps (Aus); 78. Berik Kupeshov (Kaz)
Gerolsteiner
81. Fabian Wegmann (Dui); 82. Markus Zberg (Zwi); 83. Thomas Fothen (Dui); 84. Sebastian Lang (Dui); 85. Stephan Schreck (Dui); 86. Sven Krauss (Dui); 87. Oscar Gatto (Ita); 88. Carlo Westphal (Dui)
Crédit Agricole
91. Partrice Halgand (Fra); 92. Christophe Kern (Fra); 93. Nicholas Roche (Ier); 94. Christophe Le Mevel (Fra); 95. Eric Berthou (Fra); 96. Cyril lemoine (Fra); 97. Maxime Mederel (Fra); 98. Jonathan Hivert (Fra)
Bouygues Telecom
101. Anthony Geslin (Fra); 102. Thomas Voeckler (Fra); 103. Laurent Lefevre (Fra); 104. Mathieu Claude (Fra); 105. Olivier Bonnaire (Fra); 106. Julien Belgy (Fra); 107. Evgeny Sokolov (Rus); 108. Alexandre Pichot (Fra)
Cofidis
111. Nick Nuyens; 112. Sylvain Chavanel (Fra); 113. Stéphane Auge (Fra); 114. Kevin De Weert; 115. Bingen Fernandez (Spa); 116. Tristan Valentin (Fra); 117. Sébastien Minard (Fra); 118. Amaël Moinard (Fra)
Team Milram
121. Erik Zabel (Dui); 122. Niki Terpstra (Ned); 123. Christian Knees (Dui); 124. Ralf Grabsch (Dui); 125. Enrico Poitschke (Dui); 126. Martin Müller (Dui); 127. Martin Velits (Svk); 128. Markus Eichler (Dui)
Française des Jeux
131. Philippe Gilbert; 132. Françis Mourey (Fra); 133. Tom Stubbe; 134. Jelle Vanendert; 135. Cyrille Monnerais (Fra); 136. Arnaud Gerard (Fra); 137. Mickael Delage (Fra); 138. Mikael Cherel (Fra)
Barloworld
141. Enrico Gasparotto (Ita); 142. Baden Cooke (Aus); 143. Robert Hunter (ZAf); 144. Carlo Scognamiglio (Ita); 145. Hugo Sabido (Por); 146. Paolo Longo Borghini (Ita); 147. Diego Caccia (Ita); 148. Daryl Impey (ZAf)
Tinkoff Credit Systems
151. Alberto Loddo (Ita); 152. Pavel Brutt (Rus); 153. Ricardo Serrano (Spa); 154. Alexander Gottfried (Rus); 155. Ilya Chernetskiy (Rus); 156. Nikolai Trusov (Rus); 157. Nikita Eskov (Rus); 158. Bernardo Ricco (Ita)
Landbouwkrediet-Tönissteiner
161. Bert De Waele; 162. Andy Cappelle; 163. Jan Kuyckx; 164. Frédéric Amorison; 165. David Boucher (Fra); 166. Filip Meirhaeghe; 167. Tom Steels; 168. Nico Sijmens
Topsport Vlaanderen
171. Kenny Dehaes; 172. Frederik Veuchelen; 173. Johan Coenen; 174. Serge Pauwels; 175. Sven Renders; 176. Kurt Hovelynck; 177. Koen Barbé; 178. Bart Vanheule
Mitsubishi-Jartazi
181. Igor Abakoumov; 182. Geert Verheyen; 183. Frank Dressler (Dui); 184. Grégory Habeaux; 185. Sven Nevens; 186. Jarno Van Mingeroet; 187. Yohan Cauquil (Fra); 188. Janek Tombak (Est)
Cycle Collstrop
191. Borut Bozic (Slo); 192. Marco Marcato (Ita); 193. Matthé Pronk (Ned); 194. Sergei Kolesnikov (Rus); 195. Gil Suray; 196. Kenny Van der Schueren; 197. Tom Criel; 198. Michal Golas (Pol)
Team Volksbank
201. René Weissinger (Dui); 202. Pascal Hungerbühler (Oos); 203. Peter Presslauer (Oos); 204. Daniel Musiol (Dui); 205. Josef Benetseder (Oos); 206. Philipp Ludescher (Oos); 207. Alexander Egger (Oos)
P3 Transfer-Batavus
211. Bobbie Traksel (Ned); 212. Aart Vierhouten (Ned); 213. Gerrit Soepenberg (Ned); 214. Reinier Honig (Ned); 215. Bart Oegema (Ned); 216. Arnoud van Groen (Ned); 217. Jonas Ljungblad (Zwe); 218. Wouter Mol (Ned)
Sean Kelly Team
221. Benny De Schrooder; 222. Paide O'Brien (Ier); 223. Mark Cassidy (GBr); 224. Daniel Lloyd (Aus); 225. Kenny Lisabeth; 226. Stephen Gallagher (Aus); 227. Christian Muller (Dui); 228. Frank van Kuik
Groupegobert.com
231. Jean-Claude Lebeau; 232. David Derepas (Fra); 233. Pierre Drancourt; 234. Jean Zen (Fra); 235. Nicolas Baiolet; 236. Olivier Pardini (Ita); 237. David Piva; 238. Romain Zingle
Josan-Mercedez Benz
241. Michael Blanchy; 242. Zakaria El Darabna; 243. Steven De Decker; 244. Jean-Paul Simon; 245. Jorn Van der Veken; 246. Michael Van Poucke; 247. Daan de Jonge (Ned); 248. Yves Peelman (belga/ka)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234