Donderdag 23/01/2020

Volledige uitslag en stand Vuelta

Beeld UNKNOWN

1. André Greipel (Dui/Team Columbia-HTC) de 170,3 km in 4u50:44.
2. William Bonnet (Fra) z.t.
3. Daniele Bennati (Ita) z.t.
4. Gerald Ciolek (Dui)
5. Francisco Pacheco (Spa)
6. Leonardo Duque (Col)
7. Jurgen Roelandts
8. Sebastien Hinault (Fra)
9. Matti Breschel (Den)
10. Inaki Isasi (Spa)
11. Borut Bozic (Slo); 12. Enrico Gasparotto (Ita); 13. Javier Benitez (Spa); 14. Mickael Delage (Fra); 15. Mickael Cherel (Fra); 16. Ezequiel Mosquera (Spa); 17. Michael Schär (Zwi); 18. Christophe Riblon (Fra); 19. Johnny Hoogerland (Ned); 20. Paolo Tiralongo (Ita); 21. Alessandro Ballan (Ita); 22. Cadel Evans (Aus); 23. Ruben Perez (Spa); 24. Gabriel Rasch (Nor); 25. David De La Fuente (Spa); 26. Juan Jose Cobo (Spa); 27. Kevin De Weert; 28. Christian Knees (Dui); 29. Tom Danielson (USA); 30. Massimiliano Mori (Ita)... 31. Alejandro Valverde (Spa); 34. Samuel Sanchez (Spa); 35. Françis De Greef; 38. Robert Gesink (Ned); 39. Ivan Basso (Ita); 45. Philippe Gilbert; 49. Tadej Valjavec (Slo); 50. Damiano Cunego (Ita); 61. Christophe Brandt; 67. Björn Leukemans 0:40; 68. Marco Velo (Ita); 69. Matteo Tosatto ((Ita) 0:45; 76. Bert Grabsch (Dui) 0:52; 81. Olivier Kaisen 0:52; 109. David Millar (GBr) 2:09; 110. Roman Kreuziger (Tsj); 111. Maarten Wynants; 130. Stijn Devolder 3:58; 146. Matthew Lloyd (Aus);154. Wouter Weylandt 6:52 .

Het algemeen klassement:
1. Alejandro Valverde (Spa/Caisse d'Epargne) 69u49:34.
2. Robert Gesink (Ned) op 0:31
3. Samuel Sanchez (Spa) 1:10
4. Ivan Basso (Ita) 1:28
5. Cadel Evans (Aus) 1:51
6. Ezequiel Mosquera (Spa) 1:54
7. Joaquin Rodriguez (Spa) 5:53
8. Paolo Tiralongo (Ita) 6:28
9. Tom Danielson (USA) 8:28
10. Juan José Cobo (Spa) 10:45
11. Daniel Navarro (Ita) 11:50; 12. Johnny Hoogerland (Ned) 12:18; 13. Daniel Moreno (Spa) 12:49; 14. Haimar Zubeldia (Spa) 13:34; 15. Ama'l Moinard (Fra) 15:55; 16. Sylvester Szmyd (Pol) 17:32; 17. Vasili Kiryienka (WRu) 117:41 18. Philip Deignan (Ier) 17:49; 19. Fran¿is De Greef 18:03; 20. Kevin De Weert 18:12; 21. Manuel Vazquez (Spa) 23:02; 22. Jesus Hernandez (Spa) 23:24; 23. Damiano Cunego (Ita) 25:37; 24. Jose Angel Gomez (Spa) 26:14; 25. Eduard Vorganov (Rus) 26:56; 26. David Garcia (Spa) 29:00; 27. David De La Fuente (Spa) 30:17; 28. Mickael Cherel (Fra) 33:48; 29. David Moncouti¿ (Fra) 37:02; 30. Amets Txurruka (Spa) 43:00.. 42. Lars Boom (Ned) 58:36; 40. Tadej Valjavec (Slo) 57:33; 50. Matthew Lloyd (Aus) 1u06:48; 60. Philippe Gilbert 1u14:17; 64. Matteo Tosatto (Ita) 1u18:22; 72. Roman Kreuziger (Tsj) 1u28:20; 74. Alessandro Ballan (Ita) 1u30:55; 75. Mickael Delage (Fra) 1u30:55; 81. David Millar (GBr) 1u39:37; 84. Olivier Kaisen 1u40:36; 90. Daniele Bennati (Ita) 1u46:09; 98. Bert Grabsch (Dui) 1u49:17; 103. Marco Velo (Ita) 1u54:42; 104. Stijn Devolder 1u54:51; 109. Bjšrn Leukemans 2u03:18; 114. Andr¿ Greipel (Dui) 2u06:33; 128. Maarten Wynants 2u20:51; 129. Jurgen Roelandts 2u21:11; 136. Christophe Brandt 2u26:28; 143. Wouter Weylandt 2u37:36

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234