Zaterdag 24/08/2019

VERSCHIJNT DE VOLGENDE FESTIVAL SPECIAL!

DONDERDAG 17 AUGUSTUS

DJ Hank (Remote Control: video, kortfilm, muziek), 16u., Antwerpen, ex-stadsdienst Bevolking, Lange Nieuwstraat 24 (0478/20.93.73) Datsun, Cris Wolf, Expacy, Fence, Guy Swinnen & The Banned, Abba Gold (RIB Festival), 15u., Izegem, Grote Markt (051/30.85.06)

VRIJDAG 18 AUGUSTUS

DJ Fhex (Remote Control), 16u., Antwerpen, ex-stadsdienst Bevolking, Lange Nieuwstraat 24 (0478/20.93.73) Ortals, Scarlet Pulse, Flatline (TerrasRock), 20u., Antwerpen-Merksem, Bouckenborgh, Bredabaan 561b (03/645.10.40) Shrapnel, Tribute To Fela, Fifty Foot Combo, The Dill Brothers (Boogiewood Festival), 18u., Buggenhout-Opdorp, Gemeentepark Den Dries (052/34.26.59) Cajole, Shave The Monkey, The Whisky Priests (Deerlycke FolkFestival), 20u., Deerlijk, Gavergoed (0900/00.600) Zion Train, DJ Tom A., 20u., Diksmuide, 4AD, Bortierlaan 3 (051/50.48.94) DJ's Honey B, Trish & Kash, Dave Clarke, Joell Mull (Bunk-Tek), 20u., Glabbeek, Militair Domein, Steenbergestraat 6 (016/77.73.72) Amen-Ra, Building, Out For Blood, Reiziger, January Star, Voorhees, With Love, Ariel Kill, Cataract, Lumen, Cast In Fire (Hardcore Vistival), 13u., Ieper, Stedelijke Academie, d'Hondtstraat 59 Cunzi, Dirty Dogs, Omar & The Howlers, Wizards Of Ooze, The Godfathers (DijleFeesten), 17u.30, Mechelen, Vismarkt (015/27.35.84) Modillium, The Dill Brothers, De Heideroosjes, The Clement Peerens Exposition, Neven (Rock op het Plein), 18u., Wervik, Sint-Maartensplein (056/31.06.73) Give Buzze, Omar & The Howlers (Swing 2000), 20u., Wespelaar (016/60.40.62)

ZATERDAG 19 AUGUSTUS

DJ's Rawakari, Akagi Project (Remote Control), 16u., Antwerpen, ex-stadsdienst Bevolking, Lange Nieuwstraat 24 (0478/20.93.73)

Techno Tent: DJ's Chess, Kozz, Pierre, Zzino, Frank Biazzi, Marco Bailey, Christian Varella, Kevin Saunderson, live The Advent. House: DJ's Jack, Marko, Koenie, Juanito Infinito, Stephanie, Olivier Abbeloos, Sven Van Hees, Mateo & Matos. Alternative: Aldolino, La Issa, Mauro Pawlovski, Louis Katorz, Tom Barman (Cirque d'Anvers Dance Festival), 13u. tot 04u., Antwerpen-Linkeroever (0900/00600) DJ's Arovane, Flash Didact, Raphael (H+spitaal), 22u., Antwerpen, Oude Militaire Hospitaal, Lange Leemstraat 338 (0900/00.600) Double U Balls, Eye Scream, Between The Lines, Sankofa-Afro-Chamari, The Seatsniffers, Vive La Fête (Cirqu@taque), 13u., Antwerpen-Ekeren, Parochieterreinen Bund, Waterstraat (0478/271.518) Taraf De Hadouks, Infang Bondi, Sabar Rek, Chicas De Oro, Viva La Musica De Kinshasa, Candido Fabre Y Su Banda, Carida Hierrezuelo (Afro Caribbean Festival Dahliade), 14u. tot 04u., Bredene, Park 't Paelsteenveld, Koninklijke Baan (059/32.09.98) DJ's Kenny Larkin, Deg, Pierre, Trish & Kash, 22u. tot 07u., Brussel, Fuse, Blaesstraat 208 (02/502.75.02) Wild Turkey, De Kreuners, The Flying Pickets, Right Said Fred, Steve Harley & Cockney Rebel (Boogiewood Festival), 17u.30, Buggenhout-Opdorp, Gemeentepark Den Dries (052/34.26.59) Jeudi Soir, Tim Van Eyken, John Kirkpatrick & Andy Cutting, Naked Raven, Talph McTell, Altan (Deerlycke FolkFestival), 13u., Deerlijk, Gavergoed (0900/00.600) Firestone, Circle, 5 Day Get Away, Negate, Born From Pain, Withdrawn, Posession, The Day & Systral, Leiah, Convinced, Knut, Dawncore, Good Clean Fun, Grade, Point Of No Return (Hardcore Vistival), 12u., Ieper, Stedelijke Academie, d'Hondtstraat 59 Santa Claws, Sugarplum, Band Zonder Banaan, Tröckener Kecks, Omar & The Howlers, Wishbone Ash, Uriah Heep, The Sweet, Cunzi, Scarrots, Length Of Time, Paranoiacs, Peter Pan, Stigmata, Orange Goblin, The Gathering (BoerenRock), 12u.30, Kortenaken, Festivalterrein Tiensestraat (013/46.16.91) Fourth Knox, Mirystade, The Humb, Wild Turkey, Orange Black, Facedown (LinthRock), 14u., Lint, Gemeentepark (03/454.39.18) Mintzkov Luna, Band Zonder Banaan, Fence, The Kids, Xbis.com, Angelico, Das Pop, Janez Detd., Bettie Serveert, Arno, Dead Man Ray (MaanRock), 14u.30 tot 0u.30, Mechelen, Grote Markt (015/29.75.71) Darlene, Jaune Toujours, The Dill Brothers, Chicas De Oro, Harry's Freilach, Ramshaka (DijleFeesten), 15u., Mechelen, Vismarkt (015/27.35.84) The Roswells, Vive La Fête, Orange Black, Venus, Wizards Of Ooze, Zion Train (Apollo Rock), 16u., Meerhout, Speeltuin Kinderweelde Nedim Nalbantoglou Trio, Colin Offord, Dirk Van Esbroeck, Thierry 'Titi' Robin & Gitans, Savina Yannatou & Salonico, Shantalla, Dulce Pontes (Torhout World), 12u. tot 23u.30, Torhout, Domein d'Aertrycke (050/23.10.10) Dirty Dogs, Smokin' Chillums, Vibrotones, The Nimmo Brothers, Marc Reece & Band (Swing 2000), 15u., Wespelaar (016/60.40.62)

ZONDAG 20 AUGUSTUS

DJ's Affectice Disorder, Rix (Remote Control), 16u., Antwerpen, ex-stadsdienst Bevolking, Lange Nieuwstraat 24 (0478/20.93.73) Severance, Length Of Time, Reveal, Oil, Chispa, Bobby Peru, One Fine Day, Swing Kids, Purification, Children Of Fall, Standing Tall, Walls Of Jericho, As Friends Rust (Hardcore Vistival), 13u., Ieper, Stedelijke Academie, d'Hondtstraat 59 The Apples, Mama's Jasje, Abel, Paul Michiels & The Big M's, Peter Koelewijn, The Clement Peerens Explosition (MaanRock), 16u. tot 0u.30, Mechelen, Grote Markt (015/29.75.71) Slow Mechanix, Bassement Boesj (DijleFeesten), 19u., Mechelen, Vismarkt (015/27.35.84) Trio Dor, JM Carlotti & M. Marre, Djivan Gasparyan, Ala Dos Namorados, Lakatos Ensemble, Olla Vogala, Voices Of Ireland (Torhout World), 12u. tot 23u.30, Torhout, Domein d'Aertrycke (050/23.10.10) DobroJean, Rhythm Bombs, The Fred Klee Band, The Cajun Company, Bo Weavil Blues Band (Swing 2000), 15u., Wespelaar (016/60.40.62)

MAANDAG 21 AUGUSTUS

Yunadia, Goosebumps, Cookies 'N Cream (TerrasRock), 20u., Antwerpen-Merksem, Bouckenborgh, Bredabaan 561b (03/645.10.40)

WOENSDAG 23 AUGUSTUS

Dark Rose, 22u., Koksijde, Jeugdhuis De Pit, Kursaallaan 28 (058/53.29.99)

DONDERDAG 24 AUGUSTUS

Oh No The Modulator, 21u., Kortrijk, The Pit's, Sint-Rochuslaan 1 (056/21.94.61)

VRIJDAG 25 AUGUSTUS

Goose Bumps, Yunadia, Cookies 'N Cream (TerrasRock), 20u., Antwerpen-Merksem, Bredabaan 561 (03/645.10.40) Main Stage: De La Soul, Eminem, Placebo, Slipknot, Queens Of The Stone Age, Amen. Marquee: Black Uhuru with Sly & Robbie, Blonde Redhead, Get Up Kids, Andre Williams, Badly Drawn Boy, Mauro, Cornflames. Club: Hooverphonic, Dirty Three, Home, Zen Guerilla, Supersuckers. Hip Hop Stage: Jurassic 5, Black Eyed Peas, Rahzel, Brasse Vannie Kaap, The Creators, Ugly Duckling, ABN. Dance Hall: Reprazent, Les Rythmes Digitales, Bentley Rhythm Ace, Superfunk, Junkie XL, Jacknife Lee. Boiler Room: DJ's Krust, Roger Sanchez, Die, Matrix, Touche (PukkelPop), 14u., Hasselt-Kiewit (011/26.22.24) Jack Saints, Hot Rod Honeys, 20u., Kortrijk, The Pit's, Sint-Rochuslaan 1 (056/21.94.61)

ZATERDAG 26 AUGUSTUS

DJ's Buscemi, Wizards Of Ooze, Mig One (H+spitaal), 22u., Antwerpen, Oude Militaire Hospitaal, Lange Leemstraat 338 (0900/00.600) DJ's Mr C, Deg, Pierre, Trish & Kash, Jack De Marseille, Frederik, St Dic, 22u. tot 07u., Brussel, Fuse, Blaesstraat 208 (02/502.75.02) The Blue Chevy's, Fred & The Healers, The Seatsniffers (Blues en Folk Festival), 18u., Elewijt-Zemst, Festivalweide Eppegemsesteenweg (015/61.20.61) Zohra, Pieter, Tröckener Kecks, Mr. Wiggly, The Clement Peerens Explosition, 19u.30, Geraardsbergen, Podium Markt

Main Stage: Cypress Hill, Limp Bizkit, Therapy?, Levellers, Rollins Band, Boss Hog, Titan, Feeder. Marquee: Motorpsycho, Ween, Calexico, Grandaddy, Mr. Bungle, North Mississippi Allstars, Keith Caputo, Das Pop. Club: Reverend Horton Heat, Coldplay, Pinback, Doves, Sigur Ros, Boo!, Thou, Fence. Skate Stage: No Use For A Name, Millencolin, Janez Detd., Osdorp Posse, New Bomb Turks, Pietasters, Nerf Herder, PN. Dance Hall: Underworld, Luke Slater, St Germain, Kelis, Rinôçérôse, Super_Collider, Chicks On Speed, Buscemi. Boiler Room: DJ's Jan Van Biesen, Ian Pooley, Josh Wink, Bad Company, Tipper (PukkelPop), 10u., Hasselt-Kiewit ( 011/26.22.24) Kid Commando, DJ-VJ's Botanic Sound System, 20u., Kortrijk, The Pit's, Sint-Rochuslaan 1 (056/21.94.61) Sugarplum, De Kreuners, The Apples, Volumia!, The Soapband (MarktRock), 15u. tot 01u., Poperinge, Grote Markt (057/20.15.22) Catherine & Les Pédés, The Dill Brothers, Gorki (KampvuurFestival), 19u., Sint-Gillis-Waas, Scoutsterreinen Sint-Johannes, Tybaertstraat 1 (03/770.57.72) Edward Buadee & The Walkers, Sarah, Eden, The Scene, 18u., Waregem, Park Hof Cassier (056/62.12.38)

ZONDAG 27 AUGUSTUS

Ashels, Shrapnel, Louisiana Radio (Blues en Folk Festival), 16u., Elewijt-Zemst, Festivalweide Eppegemsesteenweg (015/61.20.61) Vera Coomans, (Bub), Fluxus, Kadril, 15u.30, Waregem, Park Hof Cassier (056/62.12.38)

MAANDAG 28 AUGUSTUS

El Tatto Del Tigre (Boterhammen in de Stad), 12u. tot 14u., Brussel, Spanjeplein (02/548.24.24) Marino Punk, William Plezier, The 21st Century Beatles, The Plastic Pigs, Les Truttes (Real Fake), 10u. tot 22u., Jette, Garcetpark (02/423.13.73)

DINSDAG 29 AUGUSTUS

Fluxus, Olla Vogala (Boterhammen in de Stad), 12u. tot 14u., Brussel, Spanjeplein (02/548.24.24)

WOENSDAG 30 AUGUSTUS

Naft, Gorki (Boterhammen in de Stad), 12u. tot 14u., Brussel, Spanjeplein (02/548.24.24)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden