Zondag 29/03/2020

Uitslag

1. Serge Baguet (Bel/LOT) de 194 km in

4u13:36.(gem: 45,899 km/u)

2. Jakob Piil (Den/CST)

3. Massimiliano Lelli (Ita/COF)op 00:05

4. Jan Svorada (Tsj/LAM)00:13

5. Damien Nazon (Fra/BJR)

6. Erik Zabel (Dui/TEL)

7. Stuart O'Grady (Aus/C.A)

8. Romans Vainsteins (Let/DFF)

9. Alessandro Petacchi (Ita/FAS)

10. Christophe Capelle (Fra/BIG)

11. Emmanuel Magnien (Fra/FDJ)

12. Alexandre Botcharov (Rus/A2R)

13. Guennadi Mikhailov (Rus/LOT)

14. Jon Odriozola (Spa/BAN)

15. Sven Teutenberg (Dui/FES)

16. Nico Mattan (Bel/COF)

17. François Simon (Fra/BJR)

18. Alexei Sivakov (Rus/BIG)

19. José Enrique Gutierrez (Spa/KEL)

20. Laurent Brochard (Fra/DEL)

21. Gilles Bouvard (Fra/DEL)

22. Joseba Beloki (Spa/ONC)

23. Jens Voigt (Dui/C.A)

24. Andrei Kivilev (Kaz/COF)

25. Unai Etxebarria (Ven/EUS)

26. Didier Rous (Fra/BJR)

27. Jan Ullrich (Dui/TEL)

28. Viatcheslav Ekimov (Rus/USP)

29. Stive Vermaut (Bel/LOT)

30. Javier Llorente (Spa/KEL)

31. Michaël Blaudzun (Den/CST)

32. Lance Armstrong (VSt/USP)

33. Stefano Garzelli (Ita/MAP)

34. Laurent Roux (Fra/DEL)

35. Deniel Schnider (Zwi/FDJ)

36. Francisco Mancebo (Spa/BAN)

37. Inigo Chaurreau (Spa/EUS)

38. Marcos Serrano (Spa/ONC)

39. Oscar Sevilla (Spa/KEL)

40. Michaël Boogerd (Ned/RAB)

41. Johan Verstrepen (Bel/LAM)

42. Santiago Botero (Col/KEL)

43. Igor Galdeano (Spa/ONC)

44. Tyler Hamilton (VSt/USP)

45. Christophe Agnolutto (Fra/A2R)

46. Paul Van Hyfte (Bel/LOT)

47. Deniel Atienza (Spa/COF)

48. Victor Hugo Pena (Col/USP)

49. Mario Aerts (Bel/LOT)

50. Andreas Klöden (Dui/TEL)

51. Ivan Gutierrez (Spa/ONC)

52. Bobby Julich (VSt/C.A)

53. Geert Verheyen (Bel/RAB)

54. Marc Lotz (Ned/RAB)

55. Carlos Sastre (Spa/ONC)

56. Javier Rodriguez (Spa/BAN)

57. Walter Bénéteau (Fra/BJR)

58. Stéphane Goubert (Fra/DEL)

59. Axel Merckx (Bel/DFF)

60. Félix Garcia Casas (Spa/FES)

61. Max Van Heeswijk (Ned/DFF)

62. Gilles Maignan (Fra/A2R)

63. George Hincapie (VSt/USP)

64. Nicolas Jalabert (Fra/CST)

65. Laurent Jalabert (Fra/CST)

66. Fabio Baldato (Ita/FAS)

67. Denis Menchov (Rus/BAN)

68. José Luis Rubiera (Spa/USP)

69. Francisco Cerezo (Spa/CST)

70. Mikel Pradera (Spa/ONC)

71. Jorg Jaksche (Dui/ONC)

72. Raivis Belohvosciks (Let/LAM)

73. Marco Pinotti (Ita/LAM)

74. Antonio Tauler (Spa/KEL)

75. Pascal Chanteur (Fra/FES)

76. Michele Bartoli (Ita/MAP)

77. Stéphane Heulot (Fra/BIG)

78. Deniele Nardello (Ita/MAP)

79. Angel Castresana (Spa/EUS)

80. Wladimir Belli (Ita/FAS)

81. Ludovic Turpin (Fra/A2R)

82. Roberto Heras (Spa/USP)

83. Leonardo Piepoli (Ita/BAN)

84. Marco Serpellini (Ita/LAM)

85. Christopher Jenner (NZL/C.A)

86. Rolf Sorensen (Den/CST)

87. Eddy Seigneur (Fra/DEL)

88. Frédéric Bessy (Fra/C.A)

89. Steffen Kjaergaard (Noo/USP)

90. Guillaume Auger (Fra/BIG)

91. Sébastien Hinault (Fra/C.A)

92. José Angel Vidal (Spa/KEL) 93. Sébastien Demarbaix (Bel/A2R)

94. Thomasz Brozyna (Pol/BAN)

95. Davide Bramati (Ita/MAP)

96. Eladio Jimenez (Spa/BAN)

97. Patrice Halgand (Fra/DEL)

98. Udo Bölts (Dui/TEL)

99. Roberto Laiseka (Spa/EUS)

100. Guido Trentin (Ita/COF)

101. Servais Knaven (Ned/DFF)

102. Luis Perez (Spa/FES)

103. Benoît Salmon (Fra/A2R)

104. David Moncoutié (Fra/COF)

105. Frédéric Guesdon (Fra/FDJ)

106. Inigo Cuesta (Spa/COF)

107. Anthony Morin (Fra/C.A)

108. Erik Dekker (Ned/RAB)

109. Nicolas Vogondy (Fra/FDJ)

110. Christophe Oriol (Fra/DEL)

111. Florent Brard (Fra/FES)

112. Alberto De Munain (Spa/EUS) 113. Rik Verbrugghe (Bel/LOT)

114. Jérôme Bernard (Fra/DEL)

115. Nicola Loda (Ita/FAS)

116. Alexandre Vinokourov (Kzk/TEL)

117. Jean-Cyril Robin (Fra/BJR)

118. Sylvain Chavanel (Fra/BJR)

119. Franck Renier (Fra/BJR)

120. David Etxebarria (Spa/EUS)

121. Piotr Wadecki (Pol/DFF)

122. Marcelino Garcia (Spa/CST)

123. Pascal Lino (Fra/FES)

124. Franck Bouyer (Fra/BJR)

125. Matteo Frutti (Ita/LAM)01:01

126. Rubens Bertogliati (Sui/LAM)

127. Thierry Gouvenou (Fra/BIG)

128. Maarten Den Bakker (Ned/RAB)

129. Jacky Durand (Fra/FDJ)

130. Haimar Zubeldia (Spa/EUS)

131. Bradley McGee (Aus/FDJ)

132. Ludovic Auger (Fra/BIG)

133. Kevin Livingston (VSt/TEL)

134. Giuseppe Guerini (Ita/TEL)

135. Alvaro Galdeano (Spa/ONC)

136. Félix Cardenas (Col/KEL)

137. Stéphane Berges (Fra/A2R)

138. Nicki Sorensen (Den/CST)01:12

139. Olivier Perraudeau (Fra/BJR)01:27

140. Enrico Cassani (Ita/DFF) 01:59

141. Sébastien Talabardon (Fra/BIG)02:12

142. Paolo Bettini (Ita/MAP)02:27

143. Matteo Tosatto (Ita/FAS)

144. Jimmy Casper (Fra/FDJ)02:35

145. Christophe Mengin (Fra/FDJ)08:08

Opgave: Grischa Niermann (Dui/RAB)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234