Dinsdag 22/06/2021

Uitslagen

20 kilometer van Brussel. Mannen: 1. Sitienei (Ken) in 1u01:23; 2. Kasimili (Ken) 1u02:06; 3. Van Rie 1u02:11; 4. Saji 1u02:20; 5. Gahungu 1u02:27. Vrouwen: 1. Renders in 1u10:48; 2. Kacho 1u20:31; 3. Duchnowski 1u26:19; 4. Van Waeyenbergue 1u27:02; 5. Peeters 1u28:09.

NBA: Finale Western Conference (best-of-seven): LA Lakers - San Antonio 111-72 (3-0). Eastern Conference: Milwaukee - Philadelphia 80-74 (2-1).

Wereldbeker baan in Cali (Col): Finales: Achtervolging per ploeg: 1. Nieuw-Zeeland 4:08.304; 2. Colombia 4:12.748; 3. Spanje 3:55.901; Puntenkoers: 1. Henderson (NZl) 32 ptn; 2. Duque (Col) 13; 3. Sassone (Fra) 11; Snelheid: 1. Gané (Fra); 2. John (Dui); 3. Villanueva (Spa); Individuele achtervolging: 1. Steinweg (Dui) 4:26.632; 2. Godfrey (NZl) 4:33.233; 3. Pommereau (Fra) 4:27.531; Kilometer: 1. Hoy (GB) 1:02.499; 2. Thuet (Fra) 1:02.501; 3. Bergemann (Dui) 1:03.612.

Midi Libre: Vijfde rit: 1. Sven Montgomery (Zwe/FDJ) 170km in 4u09:02 (gem.: 40,958 km/u); 2. Kivilev (Kaz) op 0:05; 3. Mayo (Spa) 0:09; 4. Salmon (Fra) 0:20.; 5. Vinokourov (Kaz) 0:25; ... 54. Vandenbroucke 3:34; 81. Wauters 8:02; 102. Van Bondt 12:30. Zesde rit: 1. Benoit Salmon (Fra/AG2R) 4u51:15; 2. Mayo (Spa) op 0:06; 3. Vinokourov (Kaz) 0:21; 4. Moreau (Fra) z.t.; 5. Rinero (Fra) 0:30. Eindstand: 1. Iban Mayo (Spa/EUS) ) 24u06:35; 2. Salmon (Fra) op 0:35; 3. Moreau (Fra) 1:02; 4. Jalabert (Fra) 1:34; 5. Teteriuk (Kaz) 1:55.

Ronde van Beieren: Vijfde rit: 1. Erik Zabel (Dui/Telekom) 201,5 km in 4u41:43; 2. Kemna (Ned); 3. Siedler (Dui); 4. Zandarin (Ita); 5. Gasparre (Ita). Zesde rit: 1. Erik Zabel (Dui) 165 km in 3u47:32; 2. Aldag (Dui), 3. Vinale (Ita), 4. Haselbacher (Oos), 5. Hushovd (Noo). Eindstand: 1. Jens Voigt (Dui) 20u34:14; 2. Aldag (Dui) 20u34:21, 3. Babaitsev (Rus) 20u34:24, 4. Wegmann (Dui) 20u34:31, 5. Zberg (Zwi) 20u34:32.

Ironman van Lanzarote:

1. Mauch (Zwi) 9u01:32; 2. Litovtsenko (Est) 9u10:22; 3. Heldoorn (Ned) 9u12:42; 4. Lehtinen (Fin) 9u15:22; 5. Van Gossum 9u18:21.

Beker van België: Finale: Mannen: La Villette Charleroi - Sokah 4-0 (Huang (Cha) - Desmet (Sok) 21-14, 21-17; Saive (Cha) - De Cock (Sok) 21-14, 21-15; Primorac (Cha) - Ustovic (Sok) 21-6, 21-15; Huang/Saive (Cha) - De Cock/Ustovic (Sok) 21-9, 21-13). Vrouwen: Aywaille - Virton 4-0.

WTA-toernooi van Straatsburg (170.000 dollar): Finale: Farina Elia (Ita/8) - Huber (Dui/4) 7-5, 0-6, 6-4.

ATP-toernooi van Sankt Pölten (425.000 dollar): Finale: Gaudenzi (Ita) - Hipfl (Oos) 6-0, 7-5.

WTA-toernooi van Madrid (170.000 dollar): Finale: Sanchez (Spa/2) - Montolio (Spa/8) 7-5, 6-0.

Spanje: 36ste speeldag: Las Palmas - Celta Vigo 0-1; Real Madrid - Alaves 5-0. Stand: 1. Real Madrid 76 (kampioen); 2. Deportivo Coruna 67 (35); 3. Valencia 62 (35); 4. Mallorca 62 (35); 5. Barcelona 59 (35); 6. Celta Vigo 55; 7. Villarreal 51 (35); 8. Malaga 50 (35); 9. Alaves 49; 10. Espanyol 47 (35); 11. Las Palmas 43; 12. Bilbao 43 (35); 13. Real Zaragoza 40 (35); 14. Vallecano 40 (35); 15. Sociedad 39 (35); 16. Valladolid 38 (35); 17. Oviedo 37 (35); 18. Osasuna 36 (35); 19. Santander 35 (35); 20. Numancia 33 (35).

Vriendschappelijk: New York MetroStars - Bayern München 2-0; Engeland - Mexico 4-0.

Duitsland: Finale beker: Schalke 04 - Union Berlijn 2-0.

Schotland: Finale FA Cup: Celtic Glasgow - Hibernian 3-0.

Frankrijk: Finale beker: Straatsburg - Amiens 0-0 (pen.: 5-4).

Nederland: 34ste speeldag: Heerenveen - Twente 1-1; Utrecht - Groningen 6-0; Ajax - AZ 5-1; Rosendaal - Feyenoord 0-1; NEC - PSV 2-4; RKC Waalwijk - Roda JC 3-2; Sparta - Vitesse 2-2. Eindstand: 1. PSV 83; 2. Feyenoord 66; 3. Ajax 61; 4. Roda 59; 5. Utrecht 59; 6. Vitesse 59; 7. Waalwijk 59; 8. Willem II (33) 51; 9. NAC (33) 48; 10. Heerenveen 47; 11. Twente 41; 12. NEC 40; 13. AZ 35; 14. Groningen 33; 15. De Graafschap (33) 30; 16. Fortuna (33) 28; 17. Sparta 25; 18. Rosendaal 14.

Turkije: 34ste speeldag: Denizlispor - Besiktas 2-2; Kocaelispor - Adanaspor 4-3; Siirt Jet-Pa spor - Yimpas Yozgatspor 1-3; Erzurumspor - Gaziantepspor 0-2; Bursaspor - MKE Ankaragucu 2-3; Samsunspor - Fenerbahce 1-3; Istanbulspor - Caykur Rizespor 1-0; Genclerbirligi - Antalyaspor 2-1; Galatasaray - Trabzonspor 4-0. Eindstand: 1. Fenerbahce 76 ptn (kampioen); 2. Galatasaray 73; 3. Gaziantepspor 68; 4. Besiktas 64; 5. Trabzonspor 58; 6. MKE Ankaragucu 56; 7. Yimpas Yozgatspor 49; 8. Samsunspor 48; 9. Caykur Rizespor 46; 10. Genclerbirligi 46; 11. Denizlispor 45; 12. Istanbulspor 44; 13. Kocaelispor 41; 14. Bursaspor 40; 15. Antalyaspor 36; 16. Siirt Jet-Pa Spor 24; 17. Erzurumspor 21; 18. Adanaspor 16.

Portugal: 34ste speeldag: SC Salgueiros - Belenenses Lissabon 2-0; Sporting Lissabon - Maritimo Funchal 1-0; SC Beira Mar - Estrela Amadora 3-3; FC Gil Vicente - Pacos Ferreira 3-1; SC Braga - Uniao Leiria 3-5; FC Alverca - SC Campomaiorense 2-1; Vitoria Guimaraes - SC Farense 1-0; Desportivo Aves - Benfica Lissabon 4-4; FC Porto - Boavista Porto 4-0. Eindstand: 1. Boavista Porto 77 (kampioen); 2. FC Porto 76; 3. Sporting Lissabon 62; 4. SC Braga 57; 5. Uniao Leiria 56; 6. Benfica Lissabon 54; 7. Belenenses Lissabon 53; 8. SC Beira Mar 49; 9. Pacos Ferreira 48; 10. Maritimo Funchal 43; 11. FC Alverca 43; 12. SC Salgueiros 43; 13. SC Farense 39; 14. Vitoria Guimaraes 36; 15. FC Gil Vicente 35; 16. SC Campomaiorense 32; 17. Desportivo Aves 22; 18. Estrela Amadora 19.

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234