Zaterdag 26/11/2022

Uitslagen

Frankrijk: 23ste speeldag: Lens - Lyon 0-0; Nantes - Auxerre 1-1; Marseille - Toulouse 1-1; Bastia - Straatsburg 3-1; Monaco - Sedan 1-0; Metz - Rennes 2-2; St. Etienne - Paris St. Germain 1-0; Troyes - Lille 2-1; Guincamp - Bordeaux 1-1. Stand: 1. Nantes 40; 2. Lille 37; 3. Bordeaux 36; 4. Sedan 36; 5. Lyon 35; 6. Bastia 35; 7. Guincamp 34; 8. Troyes 34; 9. Rennes 33; 10. Lens 32...

Italië: 14de speeldag: Brescia - Peruzia 1-0; Fiorentina - AC Milan 4-0; Juventus - Bologna 1-0; Lecce - Vicence 3-1; Reggina - Atalanta 1-0; AS Roma - Bari 1-1; Udinese - Lazio Roma 3-4; Verona - Napels 2-1. Stand: 1. AS Roma 33; 2. Juventus 27; 3. Fiorentina 24; 4. Lazio Roma 24; 5. Bergamo 22; 6. AC Milan 20; 7. Bologna 20; 8. Udinese 19; 9. Peruzia 19; 10. Lecce 19...

Engeland: 23ste speeldag: Arsenal - Chelsea 1-1; Aston Villa - Liverpool 0-3; Bradford - Manchester United 0-3; Everton - Tottenham 0-0; Manchester City - Leeds 0-4; Middlesbrough - Derby 4-0; Newcastle - Coventry 3-1; Southampton - Charlton 0-0; West Ham - Sunderland 0-2. Stand: 1. Manchester United 53; 2. Sunderland 42; 3. Arsenal 40; 4. Liverpool 39 (22); 5. Ipswich 37 (22); 6. Leicester 35 (21); 7. Newcastle 34; 8. Charlton 32; 9. Chelsea 31 (22); 10. Tottenham 30; ... Vriendschappelijk: Vitesse - Club Brugge 3-3; Heerenveen - Sint Truiden 1-1; Utrecht - Aalst 0-0; Lierse - Roda JC 2-2; Telstar - Lokeren 0-4; Maastricht - Anderlecht 1-1; GBA - Willem II 0-0.

Pro Tour-finale in Yokohama (Jap): Halve finales: Liqin (Chn/1) - Lin (Chn) 22-24, 19-21, 21-19, 21-17, 21-16; Guozheng (Chn/2) - Peng-lung (Tai/3) 21-13, 21-13, 7-21, 21-14. Finale: Liqin (Chn/1) - Guozheng (Chn/2) 21-17, 21-14, 21-18.

International Dutch Open: Halve finales: Piedrabuena (VS) - Jaspers (Ned) 3-1 (15-1, 2-15, 15-5, 15-11/1,468-1,032); Sanchez (Spa) - Blomdahl (Zwe) 1-3 (15-12, 14-15, 14-15, 8-15/1,593-1,727.

Wereldbeker in Salt Lake City: Individueel 15 km: 1. Muehlegg (Spa) 41:54.7; 2. Botwinow (Oos) op 1:01.2; 3. Valbusa (Ita) 1:12.2; 4. Sommerfeldt (Dui) 1:17.8; 5. Maj (Ita) 1:26.7. Stand WB (na tien proeven): 1. Muehlegg (Spa) 412 ptn; 2. Elofsson (Zwe) 345; 3. Valbusa (Ita) 308; 4. Hetland (Noo) 279; 5. Alsgaard (Noo) 273. Vrouwen 4x5 km: 1. Italië 1u00:20.5; 2. Canada op 1:22.5; 3. Finland 1:25.2.

Wereldbeker korte baan in Imperia (Ita): Vrouwen: 50 m vrije slag: 1. Sjoeberg (Zwe) 24.81; 200 m vrije slag: 1. Moravcova (Slk) 1:57.80; 50 m rug: 1. Moravcova (Slk) 28.66; 100 m vlinderslag: 1. Sjoeberg (Zwe) 58.52; 100 m schoolslag: 1. Hanson (Aus) 1:07.17; 200 m wisselslag: 1. Munz (Aus) 2:12.17. Mannen: 100 m vrije slag: 1. Lezak (VS) 47.78; 400 m vrije slag: 1. Filipets (Rus) 3:45.64; 50 m schoolslag: 1. Fioravanti (Ita) 27.45; 200 m schoolslag: 1. Komornikov (Rus) 2:08.27; 100 m rug: 1. Kozulj (Kro) 52.91; 200 m vlinderslag: 1. Poliakov (Rus) 1:55.43.

Parijs-Dakar: 12de special: Auto's: 1. Schlesser/Magne (Fra/Schlesser Mégane) in 7u01:47; 2. Sousa/Polato (Por/Fra/Mitsubishi) op 11:59; 3. Fontenay/Picard (Fra/Mitsubishi) 14:06. Motoren: 1. Arcarons (Spa/KTM) in 7u11:16; 2. Meoni (Ita/KTM) op 0:57; 3. De Gavardo (Chl/KTM) 1:54. 13de rit: Auto's: 1. Masuoka (Jap-Mitsubishi) 6u42:16; 2. Schlesser (Fra-Schlesser) 7u02:05; 3. Sousa (Por) 7:21.09. Motoren: 1. Tianen (Fin-KTM) 6u53.31; 2. Pujol (Spa) 7u18.54; 3. Cox (Z-Af-KTM) 7:19.23. Stand: Auto's: 1. Masuoka 48u29.11; 2. Schlesser 49u06.36; 3. Sousa 49u11.32.

Moto's: 1. Meoni 47u32.00; 2. Arcarons (Spa-KTM) 47u53.25; 3. De Gavardo 48u09.43.

Wereldbeker in Rudolphing (Dui): Vrouwen: 1. Forsberg (Zwe) in 22:10.7 (0 strafrondes); 2. Skjelbreid-Poirée (Noo) op 16.2 (1); 3. Apel (Dui) 40.6 (1). WB-stand (na 11 proeven): 1. Forsberg (Zwe) 470 ptn; 2. Zubrilova (Oek) 413; 3. Niogret (Fra) 356.

Wereldbeker in Flachau (Oos): Vrouwen Super G: 1. Cavagnoud (Fra) 1:28.48; 2. Turgeon (Can) 0.27; 3. Goetschl (Oos) 0.59. WB-stand Super G (na 4 proeven): 1. Cavagnoud (Fra) 360 ptn; 2. Dorfmeister (Oos) 242; 3. Goetschl (Oos) 214. Afdaling: 1. Goetschl (Oos) 1:44.00; 2. Kostner (Ita) op 0.05; 3. Turgeon (Can) 0.08. WB-stand afdaling (na vijf wedstrijden): 1. Kostner (Ita) 376 ptn; 2. Goetschl (Oos) 353; 3. Cavagnoud (Fra) 220. Slalom: 1. Kostelic (Kro) 1:35.94; 2. Pequegnot (Fra) 1:37.50; Koellerer (Oos) 1:37.50. Combiné: 1. Kostelic (Kro) 3:22.23; 2. Lalive (VS) 3:23.47; 3. Goetschl (Oos) 3:23.64. WB-stand slalom (na zes proeven): 1. Kostelic (Kro) 600 ptn; 2. Bakke (Noo) 245; 3. Ertl (Dui) 234. Algemene WB-stand (na 22 proeven): 1. Kostelic (Kro) 907 ptn; 2. Goetschl (Oos) 812; 3. Cavagnoud (Fra) 730.

Wereldbeker in Wengen (Zwi): Mannen: Slalom: 1. Raich (Oos) 1:44.42; 2. Schoenfelder (Oos) 1:45.71; 3. Matt (Oos) 1:46.07. WB-stand slalom (na vier proeven): 1. Matt (Oos) 240 ptn; 2. Schilchegger (Oos) 180; 3. Aamodt (Noo) 175. Algemene WB-stand: 1. Maier (Oos) 793 ptn; 2. von Gruenigen (Zwi) 612; 3. Kjus (Noo) 499.

Wereldbeker in Harrachov (Tsj): 1ste manche: 1. Malysz (Pol) 392,7 ptn (206,5 + 194,5m); 2. Schmitt (Dui) 365,2 (195,5 + 188,0m); 3. Jussilainen (Fin) 356,4 (189,0 + 190,5m). 2de manche: 1. Malysz (Pol) 397,8 ptn (212,0 + 194,5m); 2. Ahonen (Fin) 381,2 (200,5 + 193,0m); 3. Schmitt (Dui) 371,5 (189,0 + 198,5m).

WB-stand (na negen proeven): 1. Schmitt (Dui) 596 ptn; 2. Malysz (Pol) 539; 3. Ahonen (Fin) 508.

Exhibitietoernooi van Kooyong (Aus): Finale: Agassi (VS) - Kafelnikov (Rus) 6-3, 3-6, 6-3.

ATP-toernooi van Auckland (375.000 dollar): Finale: Hrbaty (Slk/2) - Clavet (Spa) 4-6, 6-2, 6-3. WTA-toernooi van Sydney (525.000 dollar): Finale: Hingis (Zwi/1) - Davenport (VS/2) 6-3, 4-6, 7-5.

ATP-toernooi van Sydney (400.000 dollar): Finale: Hewitt (Aus/2) - Norman (Zwe/1) 6-4, 6-1.

WTA-toernooi van Hobart (110.000 dollar): Finale: Grande (Ita) - Hopkins (VS) 0-6, 6-3, 6-3.

WTA-toernooi van Canberra (170.000 dollar): Finale: Henin - Testud (Fra/4) 6-2, 6-4.

Zesdaagse van Bremen: Stand na de derde nacht: 1. Beikirch/Kappes (Dui) 244 ptn; 2. Aldag/Martinello (Dui/Ita) 227; 3. McGrory/Gilmore (Aus/Bel) 211; ... 6. De Wilde/Madsen (Bel/Den) 134; op 10 ronden: 10. Lapage/Teutenberg (Bel/Dui) 65; 11. Corvers/Lehmann (Bel/Dui) 61. Atletiek Cross van Sevilla: Mannen: 1. Kamathi (Ken) 10,8 km in 31:48; 2. Lebed (Oek) 31:53; 3. Guerra (Por) 32:00; 4. Mourhit 32:02. Vrouwen: 1. Radcliffe (GB) 6,6 km in 21:32; 2. Jevtic (Joe) 21:49; 3. Smolders 21:54. Stand European Crosscup (na drie proeven): Mannen: 1. Guerra (Por) 72 ptn; 2. Lebed (Oek) 55; 3. Van Hooste 32; 4. Walem 24; ... 8. Mourhit 19. Vrouwen: 1. Radcliffe (GB) 75 ptn; 2. Butler (GB) 52; 3. Smolders 49.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234