Maandag 18/01/2021

Uitslagen

Basketbal

Beker van België: Kwartfinales Heen: Beringen (+10) - Wevelgem 81-95; Bree - Antwerpen 73-89; Bergen - Pepinster 83-63; Luik - Charleroi 82-88. Terug: Wevelgem - Beringen (+10) 114-64; Antwerpen - Bree 62-73; (Pepinster - Bergen 13 feb.; Charleroi - Luik 19 feb.)

NBA: Vrijdag: Indiana - New Jersey 100-94; Philadelphia - Atlanta 94-83; Boston - Utah 98-92; Miami - Cleveland 81-86; Orlando - Washington 75-93; Memphis - LA Lakers 114-108; Minnesota - Charlotte 94-89; San Antonio - Denver 109-74; Portland - Detroit 83-81; Golden State - Seatlle 108-111. Zaterdag: New York - Washington 86-87; Atlanta - Charlotte 101-88; Cleveland - Indiana 103-109; New Jersey - Utah 90-104; Chicago - Minnesota 74-95; Dallas - Orlando 102-80; Houston - Milwaukee 115-110; Denver - Golden State 101-105; Phoenix - Portland 102-90; Seattle - Detroit 117-89; LA Clippers - Sacramento 101-85.

Skiën

Wereldbeker Sank-Moritz: Vrouwen: Super-G: 1. Putzer (Ita) 1:26.18; 2. Ceccarelli (Ita) 1:26.93; 3. Schuster (Oos), Clark (VS) 1:27.15; WB-stand Super-G na 3 wedstr.: 1. Gerg (Dui) 195 ptn; 2. Putzer (Ita) 140; 3. Götschl (Oos) 130; WB-stand alg. na 11 wedstr.: 1. Dorfmeister (Oos) 448 ptn; 2. Kostner (Ita) 353; 3. Gerg (Dui) 305. Wereldbeker Kranjska Gora: Mannen: slalom: 1. Vidal (Fra) 1:42.48; 2. Matt (Oos) 1:43.23; 3. Kostelic (Kro) 1:43.40; WB-stand slalom na 4 wedstr.: 1. Matt 251 ptn; 2. Vidal 239; 3. Kostelic 231: WB-stand alg. na 13 wedstr.: 1. Eberharter (Oos) 580 ptn; 2. Miller (VS) 420; 3. Cuche (Zwi) 374.

Paardensport

Wereldbeker jumping Londen: Uitslag: 1. Peter Charles (Ier) - Carnevelly 0pt-42.35; 2. Jos Lansink - Caridor 0-46.35; 3. Robert (Fra) Olympia 0-46.58.

Veldlopen

CrossCup Brussel: Mannen (10,5km): 1. Serguy Lebed (Oek) in 33:12; 2. Kipketer (Ken) op 0:07; 3. Maase (Ned) 0:21; 4. Guerra (Por) 0:31; 5. Haughian (GBr) 0:40; 6. Kogo Hosea (Ken) 0:44; 7. Nyberg (Zwe) 0:46; 8. Sihen (Eth) 1:06; 9. El Ahmadi (Fra) 1:08; 10. Compernolle 1:14; 11. Van Den Eede 1:21; 14. Van Den Broek 1:25; 17. Van Hooste 1:58; 18. Ntirampeba 2:02; 20. Mourhit 2:09. Stand (na 4 van 6 manches): 1. Compernolle 87 ptn; 2. Van Den Eede 77; 3. Van Hooste 60; 4. Van Den Broek 58; 5. Quamari 37. Vrouwen (6km): 1. Edith Masai (Ken) in 21:23; 2. Dendoba (Eth) op 0:02; 3. Chepkemei (Ken) 0:03; 4. Belkacem (Fra) 0:04; 5. Sampaio (Por) 0:04; ... 9. Smolders 0:40. Stand (na 4 van 6 manches): 1. Smolders 100 ptn; 2. Baouf 75; 3. Vanden Bempt 65; 4. Offergeld 48; 5. Van Linden 45;

Veldrijden

Kasteelcross Zonnebeke: Uitslag: 1. De Clercq (Wortegem-Petegem) in 57:56; 2. Berden op 0:25; 3. Vanthourenhout 0:45; 4. Vannoppen 1:31; 5. Aernouts 1:44. Druivencross Overijse: Uitslag: 1. Vanoppen in 53:40; 2. De Clercq 53:42; 3. Vervecken 53:55; 4. Wellens 54:00; 5. Nijs 54:18; 6. de Knegt (Ned) 54:27; 7. Van Sanvliet 54:52; 8. Berden 54:54; 9. Daelmans 55:28; 10. Vacla (Tsj) 56:19.

Volleybal

Beker van België: Mannen (terug): Maaseik - Eisden 3-0; Lennik - Ottintois 3-0; Antwerpen - Haasrode 3-1; Roeselare - Kapellen 3-0. Vrouwen (directe uitsch.): Gent - Herentals 1-3; Kieldrecht - Wevelgem 3-0; Charleroi - Yvoir 3-1; Melsele - Tongeren 3-2.

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234