Zaterdag 04/12/2021

Uitslagen

Britse Open: 1/8ste finales: Jean-Michel Saive - Danny Heister (Ned) 17-21, 21-16, 21-12, 21-14.

Kwartfinales: Seiko Iseki (Jap) - Saive 21-15, 24-22, 16-21, 21-18.

CSI-W in Bordeaux: Barrage: 1. Willi Melliger (Zwi/Calvaro V) 0 pt 28.92; 2. Ludo Philippaerts (Parco) 0 pt 28.92; 3. Otto Becker (Dui/Dobel's Cento) 0 pt 28.93 Klassement Wereldbeker na 9 wedstrijden:

1. Philippaerts 82 ptn; 2. René Tebbel (Dui) 57; 3. Peter Charles (Ier) 52.

WK Allround: Mannen: 500m: 1. Christian Breuer (Dui) 37.55; 2. Takiro Ushiyama (Jap) 37.59; 3. Ids Postma (Ned) 37.61; 4. Alexander Kibalko (Rus) 37.64; 5. Rintje Ritsma (Ned) 37.76; ... 20. Bart Veldkamp 39.19 5000m: 1. Veldkamp 6:43.69 (baanrecord); 2. Ids Postma (Ned) 6:49.51; 3. Frank Dittrich (Dui) 6:49.69; 4. Keiji Shirahata (Jap) 6:49.93; 5. Dustin Molicki (Can) 6:50.42

Stand (na 2 van 4 proeven): 1. Ids Postma (Ned) 78,561 ptn; 2. Rintje Ritsma (Ned) 78,868; 3. Keiji Shirahata (Jap) 79,420; 4. Alexander Kibalko (Rus) 79,420; 5. Christian Breuer (Dui) 79,450; 6. Veldkamp 79,559. 10.000 m: 1. Veldkamp 13;:44.19; 2. Rintje Ritsma (Ned) 13:56.07; 3. Frank Dittrich (Dui) 13:58.41 Eindstand

1. Ritsma (Ned)158,731 punten; 2. Postma (Ned) 159,476; 3. Veldkamp 159,731

Superprestige Harnes:

1. Bart Wellens (Spaar Select) en 1u00:42

2. Richard Groenendaal (Ned), 3. Sven Nijs 1u01:12, 4. Erwin Vervecken 1u01:16; 5. Tom van Noppen

Eindstand Superprestige:

1. Richard Groenendaal (Ned) 194 ptn; 2. Bart Wellens 143; 3. Erwin Vervecken 137; 4. Tom Vanoppen136; 5. Peter Van Santvliet 132; 6. Sven Nijs 129; 7. Mario De Clercq 114 A-veldrit van Lille:

1. Sven Nijs in 01u01:08; 2. Bart Wellens op 0:46; 3. Erwin Vervecken 1:48; 4. Peter Van Santvliet 2:57; 5. Tom Vannoppen 3:02.

Toernooi van Parijs: Vrouwen: -48 kg: 1ste ronde: Ilse Heylen - Tran Mai Thui Hong (Vie) op beslissing; 2de ronde: Sarah Nichilo-Rosso (Fra) - Ilse Heylen ippon; Herkansingen: Laura Moise (Roe) - Ilse Heylen op beslissing -52kg: 2de ronde: Inge Clement - Laëticia Tignola (Fra) ippon; 3de ronde: Clement - Salima Souakri (Alg) wazaari; Halve finales: Raffaella Imbriani (Ita) - Clement ippon; Herkansingen: Clément (Bel) - Yuko Isozaki (Jap) ippon -57kg: 1ste ronde: Sophie Lutyn - Teresa Mirrado (Por) ippon; 2de ronde: Micha Soukalova (Tsj) - Lutyn yuko; Yurisleidis Lupetey (Cub) - Marisabelle Lomba ippon; Herkansingen: Yvonne Bonisch (Dui) - Lomba op beslissing. - 70 kg: Finale: Ulla Werbrouck - Masae Ueno koka

Mannen: -60kg: 1ste ronde: Cédric Taymans - Franck Chambily (Fra) op beslissing; Cyril Soyer (Fra) - Sven Boonen ippon; 2de ronde: Taymans (Bel) - John Buchanan (GBr) ippon; 3e ronde: Taymans - Siarhei Novikau (Bie) ippon; Halve finales: Kazuhiko Tokuno (Jap) - Taymans ippon; Herkansingen: Alexandre Ridnyl (Rus) - Boonen ippon; Roberto Cueto (Spa) - Taymans op beslissing -66kg: 2de ronde: James Warren (GBr) - Frédéric Georgery ippon -73kg: 2de ronde: Vitali Makarov (Rus) - Koen Sleeckx ippon.

WTA-toernooi van Parijs (567.100 dollar): Vrouwen: Halve finales: Anke Huber (Dui/6) - Magdalena Maleeva (Bul) 6-4, 7-5; Amélie Mauresmo (Fra/8) - Nathalie Tauziat (Fra/3) 6-2, 6-1 Finale: Amélie Mauresmo (Fra/8) - Anke Huber (Dui/6) 7-6 (7/2), 6-1

Ster van Bessèges: Vierde rit: 1. Damien Nazon (Fra); 2. Jo Planckaert z.t.; 3. Steffen Radochla (Dui); 4. Jaan Kirsipuu (Est); 5. Laurent Brochard (Fra); 6. Michel Van Haecke; 7. James Vanlandschoot Vijfde rit: 1. Florent Brard Eindstand: 1. Nico Eeckhout. Ronde van Langkawi: Vijfde rit: 1. Enrico Degano (Ita); 2. Henk Vogels (Aus) z.t.; 3. Paolo Bettini (Ita); 4. Linas Balciunas (Lit); 5. David Fernandez Domingo Zesde rit: 1. Jans Koerts (Ned); 2. Massimiliano Mori (Ita) z.t.; 3. Saulius Ruskys (Lit); 4. Paolo Bettini (Ita); 5. Harm Jansen (Ned) Stand na zes ritten: 1. Jans Koerts (Ned); 2. Paolo Bettini (Ita) 0:34; 3. Ivan Quaranta (Ita) 0:42; 4. Gordon Fraser (Can) 0:44; 5. Massimiliano Mori (Ita) 0:51.

Rally van Zweden: Einduitslag: 1. Harri Rovanpera/Risto Pietilainen (Fin/Peugeot 206 WRC) 3u27:01.1; 2. Thomas Radstrom/Tina Thorner (Zwe/Mitsubishi Carisma GT) 27.9; 3. Carlos Sainz/Luis Moya (Spa/Ford Focus WRC) 37.0; 4. Toni Gardemeister/Paavo Lukander (Fin/Peugeot 206 WRC) 2:05.3; 5. François Delecour/Daniel Grataloup (Fra/Ford Focus WRC) 2:25.2; ... 10. Bruno Thiry/Stéphane Prévot (Skoda Octavia WRC) 5:23.6; ... 13. Freddy Loix/Sven Smeets (Mitsubishi Carisma GT) 7:54.3; ... 27. Bob Colsoul/Tom Colsoul (Mitsubishi Lancer) 37:50.20 WK-stand piloten: 1. Tommi Makinen (Fin) 10 ptn; 2. Harri Rovanpera (Fin) 10; 3. Carlos Sainz (Spa) 10; 4. Thomas Radstrom (Zwe) 6; 5. François Delecour (Fra) 6; 8. Freddy Loix 1 WK-stand constructeurs: 1. Mitsubishi 23 ptn; 2. Ford 14; 3. Skoda 6; 4. Hyundaï 5; 5. Subaru 4.

CrossCup in Dour: Mannen: 1. Yan N'Daiysenga (Bur) 36:55; 2. Marc Vandenstraten 37:14); 3. Tom Compernolle 37:29 Vrouwen: 1. Anja Smolders, 2. Fatiha Baouf; 3. Stefania Statkuvienne.

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234