Vrijdag 27/11/2020

Uitslagenbord WB-veldrit in Heusden-Zolder

Beeld BELGA

Uitslag van en WB-stand na afloop van de veldrit bij de elite mannen in Heusden-Zolder:

Uitslag elite (57 deelnemers):
1. Lars van der Haar (Ned/Rabobank) 1u02:41
2. Martin Bina (Tsj) 0:01
3. Zdenek Stybar (Tsj) 0:02
4. Philipp Walsleben (Dui) 0:03
5. Rob Peeters 0:04; 6. Sven Nys; 7. Klaas Vantornout 0:05; 8. Kevin Pauwels 0:07; 9. Thijs van Amerongen (Ned) 0:10; 10. Bart Aernouts 0:12; 11. Jim Aernouts 0:15; 12. Marcel Wildhaber (Zwi) 0:27; 13. Niels Albert 0:29; 14. Wietse Bosmans 0:49; 15. Julien Taramarcaz (Zwi) 1:12; 16. Thijs Al (Ned) 1:13; 17. Eddy van IJzendoorn (Ned) 1:17; 18. Tom Meeusen 1:21; 19. Marcel Meisen (Dui) 1:22; 20. Arnaud Grand (Zwi) 1:23; 21. Niels Wubben (Ned) 1:24; 22. Simon Zahner (Zwi) 1:26; 23. Enrico Franzoi (Ita) 1:31; 24. Ondrej Bambula (Tsj) 1:32; 25. Martin Haring (Svk) 1:34; 26. Steve Chainel (Fra); 27. Twan van den Brand (Ned) 1:51; 28. Mariusz Gil (Pol) 2:06; 29. Javier Ruiz De Larrinaga (Spa); 2:18; 30. Aitor Hernandez (Spa) 2:33; 31. Micki van Empel (Ned) 2:48; 32. Patrick van Leeuwen (Ned) 3:03; 33. Ian Field (GBr) 3:15; 34. Robert Gavenda (Svk) 3:29; 35. Jonathan Page (VSt) 3:30; 36. Christoph Pfingsten (Dui) 3:44; 37. Michael Schweizer (Dui); 38. Vladimir Kyzivat (Tsj) 4:00; 39. Kenneth Hansen (Den) 4:54; 40. Sascha Weber (Dui) 5:07; 41. Lubomir Petrus (Tsj) 5:09; 42. Agustin Navarro (Spa) 5:15; 43. Aaron Schooler (Can) 5:47; 44. Jeremy Durrin (VSt) 6:08; 45. Yannick Mayer (Dui) 6:10; 46. Zach McDonald (VSt) 6:12; 47. Max Walsleben (Dui) 6:34; 48. Joachim Parbo (Den) 6:36; 49. Christoph Ambroziak (Dui) 6:45; 50. Robert Glajza (Svk) 7:36; 51. Jose Antonio Diaz (Spa) op 1 ronde; 52. Angus Edmond (NZl); 53. Alexander Revell (NZl) op 3 ronden; 54. Michel Vuelta (Spa) op 5 ronden
Opgegeven: Radomir Simunek (Tsj), Corné van Kessel (Ned), Ivan Jovanovic (Ser)

WB-stand (na vijf wedstrijden):
1. Lars van der Haar (Ned/Rabobank) 337 punten
2. Philipp Walsleben (Dui) 304
3. Klaas Vantornout 279
4. Kevin Pauwels 275
5. Niels Albert 273; 6. Bart Aernouts 227; 7. Thijs van Amerongen (Ned) 219; 8. Françis Mourey (Fra) 210; 9. Sven Nys 199; 10. Rob Peeters 198; 11. Enrico Franzoi (Ita) 184; 12. Tom Meeusen 183; 13. Martin Bina (Tsj) 182; 14. Julien Taramarcaz (Zwi) 170; 15. Thijs Al (Ned) 167; 16. Niels Wubben (Ned) 167; 17. Corné van Kessel (Ned) 165; 18. Marcel Meisen (Dui) 163; 19. Marcel Wildhaber (Zwi) 157; 20. Lubomir Petrus (Tsj) 142; 21. Martin Haring (Svk) 134; 22. Twan van den Brand (Ned) 128; 23. Ian Field (GBr) 127; 24. Wietse Bosmans 124; 25. Mariusz Gil (Pol) 118; 26. Patrick van Leeuwen (Ned) 109; 27. Jonathan Page (VSt) 108; 28. Ondrej Bambula (Tsj) 107; 29. Bart Wellens 106; 30. Fabien Canal (Fra) 97¿ 44. Jim Aernouts 40

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234