Maandag 26/10/2020

Uitslagenbord van Azencross in Loenhout

Beeld PHOTO_NEWS

Uitslag en stand na de Azencross in Loenhout, de vijfde manche van de BPost Bank Trofee veldrijden:

Uitslag (47 deelnemers):
1. Sven Nys (Baal/Crelan-KDL) 1u01:52
2. Rob Peeters 0:21
3. Niels Albert 0:24
4. Klaas Vantornout 0:43; 5. Zdenek Stybar (Tsj) 0:48; 6. Philipp Walsleben (Dui) 0:54; 7. Wietse Bosmans; 8. Jim Aernouts 0:58; 9. Julien Taramarcaz (Zwi) 1:03; 10. Bart Wellens 1:10; 11. Twan van den Brand (Ned) 1:15; 12. Radomir Simunek (Tsj) 1:24; 13. Bart Aernouts; 14. Thijs van Amerongen (Ned); 15. Eddy van IJzendoorn (Ned) 2:08; 16. Kevin Pauwels 2:12; 17. Sven Vanthourenhout 2:21; 18. Tom Meeusen; 19. Martin Bina (Tsj) 2:35; 20. Micki van Empel (Ned) 3:00; 21. Joeri Adams 3:09; 22. Patrick Gaudy 3:21; 23. Lubomir Petrus (Tsj) 3:40; 24. Steve Chainel (Fra) 4:03; 25. Patrick van Leeuwen (Ned) 4:07; 26. Sascha Weber (Dui) 4:48; 27. Kenneth Hansen (Den) 4:53; 28. Kevin Cant 4:58; 29. Ian Field (GBr) 5:07; 30. Davy Commeyne 5:10; 31. Stef Boden 5:43; 32. Kevin Eeckhout 6:22; 33. Niels Koyen 7:41; 34. Ben Berden op 1 ronde; 35. Augustyn Navarro (Spa); 36. James Spragg (GBr); 37. Yannick Mayer (Duo); 38. Max Walsleben (Dui); 39. Alexander Revell (NZl) op 2 ronden; 40. Christoph Ambroziak (Dui) op 3 ronden; 41. Edmond Angus (NZl); 42. Shinya Ikemoto (Jap) op 4 ronden; 43. Christophe Cavazzana (Fra)
Opgegeven: Mariusz Gil (Pol), Mitchell Huenders (Ned), Dieter Vanthourenhout, Jonathan Page (VSt)
Tussenspurt: 1. Thijs van Amerongen 15 sec; 2. Niels Albert 10 sec; 3. Sven Nys 5 sec
Belgacom snelste ronde: 1. Sven Nys 1:21:76; 2. Philipp Walsleben 1:21:77; 3. Niels Albert 1:21:78

Klassement Bpost Bank Trofee (na vijf wedstrijden):
1. Sven Nys 4u59:18
2. Niels Albert 1:35
3. Klaas Vantornout 3:02
4. Thijs van Amerongen (Ned) 4:13; 5. Philipp Walsleben (Dui) 5:04; 6. Rob Peeters 5:57; 7. Bart Aernouts 6:19; 8. Tom Meeusen 6:20; 9. Kevin Pauwels 7:55; 10. Julien Taramarcaz (Zwi) 9:40; 11. Twan van den Brand (Ned) 10:14; 12. Martin Bina (Tsj) 11:24; 13. Jim Aernouts 11:31; 14. Corné van Kessel (Ned) 11:50; 15. Wietse Bosmans 13:22; 16. Joeri Adams 14:10; 17. Bart Wellens 14:12; 18. Lubomir Petrus (Tsj) 15:43; 19. Patrick Gaudy 16:45; 20. Thijs Al (Ned) 17:06; 21. Zdenek Stybar (Tsj) 17:09; 22. Eddy van IJzendoorn (Ned) 17:18; 23. Sven Vanthourenhout 17:33; 24. Mariusz Gil (Pol) 18:00; 25. Marcel Meisen (Dui) 18:19; 26. Dieter Vanthourenhout 18:33; 27. Ian Field (GBr) 19:20; 28. Radomir Simunek (Tsj) 19:29; 29. Aitor Hernandez (Spa) 21:28; 30. Micki van Empel (Ned) 21:33¿ 35. Kevin Eeckhout 22:55; 36. Kevin Cant 23:15; 39. Kenneth Van Compernolle 24:08; 41. Davy Commeyne 24:45; 42. Dave De Cleyn 24:57; 44. Niels Koyen 25:09; 45. Jan Denuwelaere 25:10; 49. Stef Boden 25:27; 50. Ben Berden; 61. Bart Hofman; 62. Vincent Baestaens; 63. Ingmar Uytdewilligen; 66. Wouter Goosen; 70. Tom Van den Bosch; 71. Mathieu Willemyns

Klassement tussenspurt:
1. Thijs van Amerongen 7 ptn
2. Lars van der Haar, Ian Field, Klaas Vantornout en Martin Bina 3
6. Rob Peeters, Philipp Walsleben, Radomir Simunek, Niels Albert en Sven Nys 2
11. Joeri Adams 1

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234