Maandag 21/10/2019

Uitslagen WK atletiek

Mannen:

200m, finale:

1. Kedéris (Gri) 20.04; 2 .Williams (Jam) 20.20; 3. Crawford (VSt) 20.20; 4. Collins (SKN) 20.20; 5. Malcolm (GBr) 20.22; 6. Buckland (Mau) 20.24; 7. Little (VSt) 20.25; 8. Devonish (GBr) 20.38. 110m horden, finale:

1. Johnson A. (VSt) 13.04; 2. Garcia (Cub) 13.07; 3. Dorival (Hai) 13.25; 4. Hernandez (Cub) 13.30; 5. Kronberg (Zwe) 13.51; 6. Pechonkin (Rus) 13.52; 7. Wallace (VSt) 13.76; 8. Bownes (ZAf) 13.84. Polsstokspringen, finale:

1. Markov (Aus) 6.05 m; 2. Averbukh (Isr) 5.85; 3. Hysong (VSt) 5.85; 4. Stolle (Dui) 5.85; 5. Mesnil (Fra) 5.85; 6. Tamminga (Ned) 5.75.

1500m, reeksen: Serie 1: 1. Hicham El Guerrouj (Mar) 3:36.97 Q; 2. Mehdi Baala (Fra) 3:38.18 q; 3. Laban Rotich (Ken) 3:38.37 q; 4. Daniel Zegeye (Eth) 3:38.48 q; 5. Paul Mcmullen (VSt) 3:38.48 q; 6. Adil Kaouch (Mar) 3:38.49 q; 7. Graham Hood (Can) 3:38.99 q; 8. John Mayock (GBr) 3:39.24 q; 9. Alexis Sharangabo (Rwa) 3:42.72; 10. James Nolan (Ier) 3:42.84; 11. Jose Luis Ebatela Nvo (EqG) 4:08.01; 12. Benson Korimara (Kib) 4:51.36. Serie 2: 1. Jose Antonio Redolat (Spa) 3:36.24 q; 2. Bernard Lagat (Ken) 3:36.49 q; 3. Abdelkader Hachlaf (Mar) 3:36.62 q; 4. Mohamed Khaldi (Alg) 3:36.92 q; 5. Gert-Jan Liefers (Ned) 3:37.37 q; 6. Anthony Whiteman (GBr) 3:37.75 q; 7. Said Chebili (Fra) 3:37.99 q; 8. Hudson Santos de Souza (Bra) 3:38.03 q; 9. Peter Philipp (Zwi) 3:39.20 q; 10. Luis Feiteira (Por) 3:41.63; 11. Gabriel Jennings (VSt) 3:46.07; 12. Christian Thielen (Lux) 3:54.20; 13. Pedro Ventura Jiménez (Hon) 4:22.09. Serie 3: 1. Reyes Estevez (Spa) 3:38.27 q; 2. Driss Maazouzi (Fra) 3:38.44 q; 3. William Chirchir (Ken) 3:38.69 q; 4. Youssef Baba (Mar) 3:38.72 q; 5. Rui Silva (Por) 3:38.74 q; 6. Kevin Sullivan (Can) 3:38.76 q; 7. Craig Mottram (Aus) 3:39.10 q; 8. Julius Achon (Oeg) 3:39.57; 9. Wolfram Müller (Dui) 3:39.95; 10. Andrew Graffin (GBr) 3:40.44; 11. Seneca Lassiter (VSt) 3:44.50; 12. Victor Martinez (And) 3:52.29.

Vrouwen:

20 km snelwandelen, finale:

1. Ivanova (Rus) 1u27:48; 2. Tsybulskaya (WRu) 1u28:49; 3. Perrone (Ita) 1u28:56; 4. Alfridi (Ita) 1u29:48; 5. Vasco (Spa) 1u30:19; 6. Cimpean (Roe) 1u30:39; 7. Seeger (Dui) 1u30:41; 8. Sidoti (Ita) 1u31:40; 9. Sanchez (Mex) 1u32:27; 10. Palacios (Mex) 1u33:52. 800m, reeksen: Serie 1: 1. Maria de Lourdes Mutola (Moz) 1:59.96 q; 2. Kelly Holmes (GBr) 2:00.08 q; 3. Diane Cummings (Can) 2:00.46 q; 4. Jolanda Ceplak (Slo) 2:00.46 q; 5. Hazel Clark (VSt) 2:00.56 q; 6. Anita Brägger (Zwi) 2:00.65 q. Serie 2: 1. Faith Macharia (Ken) 2:03.83 q; 2. Ivonne Teichmann (Dui) 2:04.03 q; 3. Luciana de Paula Mendes (Bra) 2:04.16 q; 4. Lwiza Msyani John (Tza) 2:04.31; 5. Natalya Tsyganova (Rus) 2:04.55; 6. Natalya Dukhnova (WRu) 2:05.47. Serie 3: 1. Vriesde (Sur) 1:59.51 q; 2. Calatayud (Cub) 2:00.96 q; 3. Cherkasova (Rus) 2:00.97 q; 4. Langerhold (Slo) 2:01.05; 5. Babin (Fra) 2:02.48; 6. Samaria (Nam) 2:03.11. Serie 4: 1. Graf (Oos) 2:01.78 q; 2. Martinez (Spa) 2:01.98 q; 3. Badrankova (Kaz) 2:02.19 q; 4. Mistyukevich (Rus) 2:02.50; 5. Birungi (Oeg) 2:04.26; 6. Paulino (Moz) 2:06.36. 200m, halve finales: Serie 1: (wind: +0,30 m/s) 1. Jones (VSt) 22.40 q; 2. Campbell (Jam) 22.68 q; 3. Dharsha (Sri) 22.88; 4. Rockmeier (Dui) 22.97; 5. Manninen (Fin) 23.11; 6. Levorato (Ita) 23.13; 7. Dia (Fra) 23.14; 8. Gevaert 23.29. Serie 2: (wind: -0,10 m/s) 1. Mani (Cam) 22.59 q; 2. Jenkins (VSt) 22.63 q; 3. Mothersill (Cay) 22.63 q; 4. Bikar (Slo) 22.76 q; 5. Diop (Sen) 22.94; 6. Safronnikova (WRu) 23.02; 7. Hewitt (Aus) 23.05; 8. Louise Ayetotche (Civ) 23.47. Serie 3: (wind: -0,30 m/s) 1. Ferguson (Bah) 22.39 q; 2. White (VSt) 22.54 q; 3. Onyali-Omagbemi (Nig) 22.80; 4. Miller (VSt) 22.82; 5. McDonald (Jam) 22.84; 6. Reilly (Ier) 23.24; 7. Khabarova (Rus) 23.43.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234