Donderdag 17/10/2019

Uitslagen veldrit in Lille

Sanne Cant versloeg Marianne Vos. Beeld PHOTO_NEWS

Uitslagen van de zevende manche in de Bpost Bank Trofee veldrijden, zaterdag in Lille.

Elite - 48 deelnemers
1. Sven Nys (Baal/Crelan-Euphony) in 1u03:06
2. Lars van der Haar (Ned)
3. Tom Meeusen op 0:04
4. Kevin Pauwels 0:38; 5. Niels Albert 1:08; 6. Corné van Kessel (Ned); 7. Radomir Simunek (Tsj) 1:16; 8. Dieter Vanthourenhout 1:23; 9. Bart Aernouts; 10. Jim Aernouts 1:44; 11. Sven Vanthourenhout; 12. Rob Peeters; 13. Martin Bina (Tsj) 1:51; 14. Eddy van IJzendoorn (Ned) 1:53; 15. Thijs van Amerongen (Ned) 1:54; 16. Marcel Meisen (Dui) 2:28; 17. Twan van den Brand (Ned) 2:37; 18. Julien Taramarcaz (Zwi); 19. Jeremy Powers (VSt) 2:48; 20. Niels Wubben (Ned) 3:03; 21. Thijs Al (Ned) 3:05; 22. Kenneth Van Compernolle 3:08; 23. Philipp Walsleben (Dui) 3:20; 24. Mariusz Gil (Pol) 3:46; 25. Javier Ruiz De Larrinaga (Spa) 3:53; 26. Aitor Hernandez (Spa) 3:54; 27. Patrick van Leeuwen (Ned) 4:16; 28. Jonathan Page (VSt) 4:24; 29. Vincent Baestaens 4:26; 30. Dave De Cleyn 4:36; 31. Kevin Cant 4:57; 32. Stijn Huys 5:20; 33. Patrick Gaudy 5:55; 34. Micki van Empel (Ned) 6:03; 35. Niels Koyen op 1 ronde; 36. Kevin Eeckhout op 2 ronden; 37. Jens Gys, 38. Bart Verschueren; 39. Aaron Schooler (Can) op 3 ronden; 40. Ingmar Uytdewilligen; 41. Wouter Goosen; 42. Edwin De Wit op 4 ronden; 43. Teemu Viholainen (Fin) op 5 ronden

Opgegeven: Davy Commeyne, Joeri Adams, Wietse Bosmans, Klaas Vantornout, Lubomir Petrus (Tsj)
Tussenspurt: 1. Niels Albert 15 sec; 2. Tom Meeusen 10 sec; 3. Lars van der Haar (Ned) 5 sec
Belgacom snelste ronde: 1. Lars van der Haar (Ned) 6:46:2; 2. Sven Nys 6:47:6; 3. Tom Meeusen 6:48:1

Stand (na 7 wedstrijden):
1. Sven Nys (Baal/Crelan-Euphony) in 7u05:18
2. Niels Albert op 4:05
3. Tom Meeusen 8:33
4. Thijs van Amerongen (Ned) 8:47; 5. Rob Peeters 9:26; 6. Bart Aernouts 10:49; 7. Philipp Walsleben (Dui) 11:26; 8. Klaas Vantornout 13:47; 9. Kevin Pauwels 14:18; 10. Corné van Kessel (Ned) 16:10; 11. Jim Aernouts 17:34; 12. Julien Taramarcaz (Zwi) 18:02; 13. Twan van den Brand (Ned) 18:36; 14. Martin Bina (Tsj) 19:00; 15. Wietse Bosmans 22:31; 16. Zdenek Stybar (Tsj) 23:35; 17. Joeri Adams 23:36; 18. Sven Vanthourenhout 24:26; 19. Marcel Meisen (Dui) 24:42; 20. Dieter Vanthourenhout 24:55¿ 22. Bart Wellens 24:57; 35. Kenneth Van Compernolle 33:01; 38. Kevin Eeckhout 33:40; 39. Kevin Cant 33:57; 42. Dave De Cleyn 35:18; 43. Davy Commeyne 35:30; 44. Vincent Baestaens 35:38; 45. Vinnie Braet 35:47; 47. Niels Koyen 35:54; 48. Jan Denuwelaere 35:55; 52. Stijn Huys 36:12; 53. Jens Gys; 54. Bart Verschueren; 56. Ingmar Uytdewilligen; 57. Wouter Goosen; 58. Edwin De Wit; 66. Stef Boden; 67. Ben Berden; 73. Bart Hofman; 79. Tom Van den Bosch; 80. Mathieu Willemyns

Stand tussenspurt:
1. Thijs van Amerongen (Ned) 7 ptn
2. Sven Nys en Niels Albert 5
4. Rob Peeters en Lars van der Haar (Ned) 4; 6. Ian Field (GBr), Klaas Vantornout, Martin Bina (Tsj) en Philipp Walsleben (Dui) 3; 9. Radomir Simunek (Tsj) en Tom Meeusen 2; 11. Joeri Adams 1

Vrouwen - 46 deelneemsters

1. Sanne Cant 41:22
2. Marianne Vos (Ned)
3. Helen Wyman (GBr) 0:53

4. Nikki Harris (GBr) 1:00; 5. Loes Sels 1:03; 6. Sophie de Boer (Ned) 1:09; 7. Yara Kastelijn (Ned) 2:09; 8. Ellen Van Loy 2:26; 9. Pavla Havlikova (Tsj) 2:44; 10. Githa Michiels 2:58; 11. Karen Verhestraeten 3:06; 12. Reza Hormes (Ned) 3:30; 13. Jolien Verschueren 4:12; 14. Esmee Oosterman (Ned) 4:18; 15. Laura Verdonschot 4:28; 16. Maud Kaptheyns (Ned) 4:34; 17. Katrien Thijs 5:57; 18. Hilde Quintens 6:19; 19. Lotte Eikelenboom (Ned) 6:49; 20. Kim Banga (Ned) 7:09; 21. Christine Vardaros (VSt) 7:21; 22. Shana Maes 7:31; 23. Ilona Meter (Ned); 24. Nele Van Maldeghem 7:56; 25. Suzie Godart (Lux) 8:32; 26. Suzanne Verhoeven; 27. Meg De Bruyne op 1 ronde; 28. Gertie Willems; 29. Lena Bischof (Dui); 30. Tine Verdeyen; 31. Nathalie Nijns; 32. Lene Vrijsen; 33. Mara Schwager (Dui); 34. Valerie Boonen; 35. Caren Commissaris; 36. Laura Krans (Ned); 37. Anja Geldhof op 2 ronden; 38. Yenthe Boons; 39. Brenda Kaczmarczyk; 40. Jessika Timmermans; 41. Cindy Diericx; 42. Marijke De Pauw; 43. Britta Werners (Dui) op 3 ronden; 44. Caitlyn La Haye; 45. Sandra Sintobin.

Stand (na 7 wedstrijden):
1. Helen Wyman (GBr) 4u41:41
2. Sanne Cant 0:31
3. Nikki Harris (GBr) 1:11

4. Sophie de Boer (Ned) 9:19; 5. Ellen Van Loy 14:28; 6. Githa Michiels 15:06; 7. Marianne Vos (Ned) 16:51; 8. Sabrina Stultiens (Ned) 18:44; 9. Pavla Havlikova (Tsj) 20:57; 10. Gabby Durrin (GBr) 21:19; 11. Katherine Compton (VSt) 22:43; 12. Loes Sels 23:09; 13. Karen Verhestraeten 25:26; 14. Reza Hormes (Ned) 27:23; 15. Lucie Chainel (Fra) 29:26; 16. Maureen Bruno Roy (VSt); 17. Laura Verdonschot 29:27; 18. Elle Anderson (VSt) 29:42; 19. Christel Ferrier Bruneau (Fra) 29:45; 20. Yara Kastelijn (Ned) 29:50.

Beloften - 45 deelnemers:
1. Wout Van Aert (Telenet-Fidea) 49:55
2. Mathieu van der Poel (Ned) 0:21
3. Laurens Sweeck 0:32

4. Toon Aerts 0:40; 5. Jens Adams 1:04; 6. Tim Merlier 1:29; 7. Diether Sweeck; 8. Yorben Van Tichelt; 9. David van der Poel (Ned) 1:35; 10. Quinten Hermans 1:56; 11. Gianni Vermeersch 2:07; 12. Michael Vanthourenhout 2:54; 13. Daan Soete; 14. Jens Vandekinderen 3:17; 15. Daan Hoeyberghs 3:57; 16. Hendrik Sweeck 4:14; 17. Jonas Degroote 4:20; 18. Ward Van Laer 4:32; 19. Matthias Van de Velde 4:45; 20. Fabian Lienhard (Zwi) 5:11; 21. Antonin Marecaille (Fra) 5:34; 22. Lukas Müller (Zwi) 5:48; 23. Arne Tureluren 6:09; 24. Yves Coolen 6:26; 25. Lorenzo Pepermans 6:50; 26. Tim De Schuyter 7:10; 27. Bjorn van der Heijden (Ned) op 1 ronde; 28. Kyle De Proost; 29. Stef Claeys; 30. Jelle Vanden Dries op 2 ronden; 31. Sibe Smets; 32. Arne Poelvoorde; 33. Niels Buysen; 34. Camille Dubois (Fra) op 3 ronden; 35. Stig Callay; 36. Yelle Leaerts; 37. Arno Brocatus; 38. Jorne Kockaerts op 4 ronden; 39. Dennis Celen; 40. Jonathan Verschueren; 41. Gilles De Jaeger; 42. Wouter Nuyes; 43. Brent Peeters.


Stand (na zeven wedstrijden):
1. Wout Van Aert 166 punten
2. Mathieu van der Poel (Ned) 129
3. Laurens Sweeck 126

4. Toon Aerts 110; 5. Tim Merlier 105; 6. David van der Poel (Ned) 92; 7. Michael Vanthourenhout 88; 8. Jens Vandekinderen 87; 9. Gianni Vermeersch 82; 10. Jens Adams 77; 11. Yorben Van Tichelt 71; 12. Daan Soete en Diether Sweeck 40; 14. Quinten Hermans 35; 15. Nicolas Cleppe 27; 16. Joeri Hofman 26; 17. Fabian Lienhard (Zwi) en Daan Hoeyberghs 25; 19. Jonas Pedersen (Den) 21; 20. Braam Merlier 18; 21. Jonas Degroote 17; 22. Stan Godrie (Ned) en Berne Vankeirsbilck 13; 24. Richard Jansen (Ned) 12; 25. Hendrik Sweeck 10; 26. Ben Boets en Michael Boros (Tsj) 9; 28. Gert-Jan Bosman (Ned), Lukas Müller (Zwi) en Logan Owen (VSt) 8; 31. Matthias Van de Velde 7; 32. Arne Tureluren 6; 33. Mike Teunissen (Ned) 5; 34. Martijn Budding (Ned) en Jakub Skala (Tsj) 4; 36. Lorenzo Pepermans en Ward Van Laer 3; 38. Severin Saegesser (Zwi) en Antonin Marecaille (Fra) 2.

Junioren - 61 deelnemers
1. Yannick Peeters (Mol/Balen BC) in 37:43
2. Thijs Aerts op 0:44
3. Jelle Schuermans 1:03

4. Eli Iserbyt; 5. Stijn Caluwé 1:11; 6. Thomas Joseph; 7. Gianni Van Donink 1:16; 8. Johan Jacobs (Zwi) 2:08; 9. Elias Van Hecke 2:33; 10. Jorn Verbraken 2:35; 11. Sybren Jacobs 2:47; 12. Koen van Dijke (Ned) 2:51; 13. Nick Verheyen 3:02; 14. Han Devos; 15. Stijn Hofman 3:18; 16. Robin Alderweireld 3:22; 17. Loïc Hennaux 3:26; 18. Jenke Bonne; 19. Briek Hermans 3:49; 20. Thomas Verheyen; 21. Maik van der Heijden (Ned) 3:53; 22. Thomas Van de Velde 3:59; 23. Yari Crollet 4:13; 24. Lander Loockx 4:17; 25. Kevin van Bennekom (Ned) 4:30; 26. Gert Smets; 27. Timo Verberckmoes 4:48; 28. Gianni Vermeiren 4:58; 29. Stijn Siemons; 30. Robbert Brughmans 5:04; 31. David Hockx (Ned) 5:15; 32. Senne De Meyer; 33. Ward Joris 5:29; 34. Dorian De Maeght; 35. Jordi van Nobelen (Ned); 36. Stijn Deruyter; 37. Jef Van Belle 5:45; 38. Louw Kriel (ZAF); 39. Dario Kloeck 6:05; 40. Stefano Museeuw 6:32; 41. Liam Helsocht; 42. Michiel Bruegelmans 6:39; 43. Jens Roelants 6:49; 44. Glenn Verbeeck 7:04; 45. Robbe Commissaris 7:19; 46. Bjarne Bertels 7:26; 47. Joaquim Boets op 1 ronde; 48. Jens Quartier; 49. Jasper Knaeps; 50. Laurens De Jonghe; 51. Laurens Boden; 52. Laurens Coudeville; 53. Jorne Poets op 2 ronden; 54. Yannick Versavel; 55. Jeroen Scheepers; 56. Siemen Embrechts

Nieuwelingen - 69 deelnemers
1. Mitch Groot (Ned) 31:18
2. Tijl Pauwels 0:25
3. Jappe Jaspers

4. Victor Vandebosch 0:39; 5. Alessio Dhoore; 6. Jarne Driesen; 7. Seppe Rombouts; 8. Diederik Pemen; 9. Jens Dekker (Ned); 10. Jarno Liessens; 11. Thijs Wolsink (Ned) 0:56; 12. Gianni Siebens 1:12; 13. Arno Debeir 1:24; 14. Bryan Bouwmans (Ned); 15. Louis Overmeire; 16. Florian Vermeersch 1:32; 17. Alex Colman; 18. Jordi De Beule 1:50; 19. Jente Tielemans 1:58; 20. Stef Serre 2:22; 21. Luca Vreeswijk (Ned) 2:27; 22. Maarten Van Staeyen; 23. Reno Bauters 2:29; 24. Arne Vrachten 2:36; 25. Jarne Boden 2:55; 26. Lander Tibackx 3:03; 27. Lauri Van den Eede 3:06; 28. Andreas Goeman; 29. Glenn Eestermans; 30. Fabio Verberckmoes 3:18; 31. Toon Vandebosch 3:22; 32. Einar Steegmans; 33. Kwinten Stuer 3:43; 34. Brent Braes 3:55; 35. Niels Fontijne (Ned); 36. Stan Van Tricht 4:32; 37. Jonas Smet 4:48; 38. Jarne De Meyer; 39. Cobe Kockx 4:51; 40. Julian Siemons 5:04; 41. Dylan De Peuter; 42. Owen Valcke 5:57; 43. Maxim Van Gils; 44. Aron Arkesteyn; 45. Joni Soetaerts 6:07; 46. Sven Maertens 6:27; 47. Glenn Janssen (Ned) 6:32; 48. Ward Steurs 6:35; 49. Roel Vandael 6:42; 50. Yoran Arnoets 7:02; 51. Andreas Van Driessche 7:04; 52. Jonas Bruyninckx 7:18; 53. Kyle Peeters; 54. Jeffrey Huisman (Ned); 55. Robbe Konings 7:44; 56. Sander Lemmens 7:48; 57. Viktor Geeraerts 8:01; 58. Davy Vandergraesen; 59. Doowan Van Doosselaere op 1 ronde; 60. Brent Govaerts; 61. Lars Imholz (Ned); 62. Seppe Broeckx; 63. Stijn De Bruyn; 64. Ruben De Jonckheer; 65. Guillermo Cooreman; 66. Timon Van Hooste; 67. Sara Beeckmans; 68. Anke Van Rompay; 69. Seppe Bekaert.

Stand (na drie wedstrijden):
1. Mitch Groot (Ned) 69 punten
2. Thijs Wolsink (Ned) en Tijl Pauwels 54

4. Jappe Jaspers 50; 5. Jens Dekker (Ned) 47; 6. Victor Vandebosch 46; 7. Gianni Siebens 43; 8. Jarno Liessens 34; 9. Jarne Driesen 33; 10. Seppe Rombouts 28; 11. Alex Colman en Diederik Pemen 26; 13. Alessio Dhoore 24; 14. Dennis Blommen 22; 15. Bryan Bouwmans (Ned) 21; 16. Louis Overmeire 18; 17. Jente Tielemans en Jordi De Beule 11; 19. Florian Vermeersch 10; 20. Mathijs Wuyts 9; 21. Arno Debeir 8; 22. Stan Dieleman 4; 23. Peter Giart 3; 24. Jarne Boden en Toon Vandebosch 2; 26. Lander Tibackx en Stef Serre 1.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234