Zondag 25/10/2020

Uitslagen veldrit in Leuven

Beeld PHOTO_NEWS

Uitslagen van het veldrijden in Leuven:
. Elite en beloften (38 dln):

1. Sven Nys (Crelan-AA Drink) in 1u03:04

2. Kevin Pauwels op 0:05

3. Tom Meeusen 0:24

4. Philipp Walsleben (Dui) 0:27; 5. Bart Aernouts 0:29; 6. Thijs van Amerongen (Ned) 0:48; 7. Julien Taramarcaz (Zwi) 0:53; 8. Wout Van Aert 1:00; 9. Wietse Bosmans 1:06; 10. Dieter Vanthourenhout 1:37; 11. Joeri Adams 1:42; 12. Rob Peeters 2:12; 13. Jim Aernouts 2:24; 14. Vincent Baestaens 3:01; 15. Sven Vanthourenhout 3:07; 16. Mariusz Gil (Pol); 17. Jonathan Page (VSt); 18. Eddy van Ijzendoorn (Ned); 19. Javier Ruiz de Larrinaga Ibanez (Spa); 20. Marcel Meisen (Dui); 21. Kenneth Van Compernolle; 22. Yu Takenouchi (Jap); 23. Jon Ander Insausti (Spa); 24. Jonas Pedersen (Zwe); 25. Niels Koyen; 26. Yves Coolen; 27. Edin Fredrik (Zwe); 28. Edwin De Wit; 29. Tom Chapman (Aus); 30. Nick Both (Aus); 31. Luke Gray (GBr).


. Vrouwen elite (23 dln):

1. Marianne Vos (Ned - Rabobank) in 44:00

2. Sanne Cant

3. Nikki Harris (GBr)

4. Loes Sels; 5. Pavla Havlikova (Tsj); 6. Ellen Van Loy; 7. Jolien Verschueren; 8. Karen Verhestraeten; 9. Asa Erlandsson (Zwe); 10. Laura Verdonschot; 11. Katrien Thijs; 12. Lindy van Anrooij (Ned); 13. Hilde Quintens; 14. Christine Vardaros (VSt); 15. Shana Maes; 16. Ayako Toyooka (Jap); 17. Meg De Bruyne; 18. Brenda Kaczmarczyk; 19. Mara Schwager (Dui); 20. Marijke De Pauw; 21. Lene Vrijsen; 22. Tine Verdeyen; 23. Cindy Diericx


. Junioren (19 dln):

1. Stijn Caluwé in 45:00

2. Elias Van Hecke

3. Roman Lehky (Tsj)

4. Gianni Van Donink; 5. Pieter Van Roosbroeck; 6. Jorn Verbraken; 7. Han Devos; 8. Stijn Hofman; 9. Briek Hermans; 10. Thomas Verheyen; 11. Dario Kloeck; 12. Kevin van Bennekom (Ned); 13. Sven Driesen; 14. Jon Munitxa (Spa); 15. Glenn Verbeeck; 16. Adrian Sirek (Tsj); 17. Gert Smets; 18. Svendsen Goeman


. Nieuwelingen (28 dln):

1. Thijs Wolsink (Ned) in 29:00

2. Alessio Dhoore

3. Jappe Jespers

4. Louis Overmeire; 5. Jarne Driesen; 6. Diederik Pemen; 7. Jente Tielemans; 8. Maarten Van Staeyen; 9. Stef Serre; 10. Fabio Van Goethem; 11. Hakan Proost; 12. Einar Steegmans; 13. Aron Arkesteyn; 14. Niels Willaerts; 15. Stan Van Tricht; 16. Stan Vandenkerckhove; 17. Diede Mortier; 18. Stijn Echelpoels; 19. Viktor Geeraerts; 20. Joni Soetaerts; 21. Bert Verschueren; 22. Roel Vandael; 23. Kyle Peeters; 24. Dries Verbeek; 25. Seppe Broeckx; 26. Stijn De Bruyn; 27. Kenneth Poppe


Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234