Zondag 08/12/2019

Uitslagen tweede dag Wimbledon

Beeld UNKNOWN

De uitslagen van de wedstrijden op de tweede dag van het Grand Slam Wimbledon, dinsdag in Londen.
Mannen enkel - Eerste ronde:
Juan Martin Del Potro (Arg/5) - Arnaud Clément (Fra) 6-3, 6-1, 6-2
Lleyton Hewitt (Aus) - Robby Ginepri (VSt) 6-4, 6-1, 6-1
Philipp Petzschner (Dui) - Rajeev Ram (VSt) 2-6, 6-1, 7-6 (7/3), 6-1
Mischa Zverev (Dui) - Dmitry Tursunov (Rus/25) 6-4, 6-2, 3-0 en opgave Tursunov
Radek Stepanek (Tsj/23) - Alejandro Falla (Col) 6-4, 6-4, 6-1
Potito Starace (Ita) - José Acasuso (Arg) 7-6 (7/0), 6-3 (abandon)
Fabio Fognini (Ita) - Denis Istomin (Oez) 1-6, 6-7 (3/7), 6-4, 3-1 en opgave Istomin
David Ferrer (Spa/16) - Kevin Kim (VSt) 7-5, 6-3, 4-6, 6-2
Nikolay Davydenko (Rus/12) - Daniel Evans (GBr) 6-2, 6-3, 6-3
Victor Crivoi (Roe) - Björn Phau (Dui) 4-6, 6-1, 7-6 (7/3), 2-6, 6-3
Paul-Henri Mathieu (Fra) - Frederico Gil (Por) 6-1, 2-6, 6-4, 6-2
Tomas Berdych (Tsj/20) - Alex Bogdanovic (GBr) 6-3, 6-4, 6-4
Jurgen Melzer (Oos/26) - Wayne Odesnik (VSt) 6-1, 6-4, 6-2
Benjamin Becker (Dui) - Roko Karanusic (Kro) 6-4, 6-4, 6-1
Igor Kunitsyn (Rus) - Grigor Dimitrov (Bul) 3-6, 6-0, 4-0 en opgave Dimitrov
Andy Roddick (VSt/6) - Jérémy Chardy (Fra) 6-3, 7-6 (7/3), 4-6, 6-3
Andy Murray (GBr/3) - Robert Kendrick (VSt) 7-5, 6-7 (3/7), 6-3, 6-4
Ernests Gulbis (Let) - Riccardo Ghedin (Ita) 6-2, 6-4, 6-4
Viktor Troicki (Ser/30) - Brian Dabul (Arg) 6-4, 6-4, 6-3
Stanislas Wawrinka (Zwi/19) - Eduardo Schwank (Arg) 7-5, 6-4, 6-1
Martín Vassallo Argüello (Arg) - Pablo Andujar (Spa) 4-6, 6-3, 6-2, 6-2
Pablo Cuevas (Uru) - Christophe Rochus (Bel) 3-6, 4-6, 6-4, 6-1, 11-9
Jesse Levine (VSt) - Marat Safin (Rus/14) 6-2, 3-6, 7-6 (7/4), 6-4
Fernando Gonzalez (Chl/10) - Teimuraz Gabashvili (Rus) 7-5, 7-5, 6-3
Leonardo Mayer (Arg) - Oscar Hernandez (Spa) 6-0, 6-0, 6-3
Juan Carlos Ferrero (Spa) - Mikhail Youzhny (Rus) 6-3, 7-6 (7/3), 6-3
Fabrice Santoro (Fra) - Nicolas Kiefer (Dui/33) 6-4, 6-2, 6-2
Victor Hanescu (Roe/31) - Ivan Navarro (Spa) 6-3, 6-7 (5/7), 6-4, 6-7 (5/7), 12-10
Nicolas Devilder (Fra) - Nicolas Lapentti (Ecu) 3-6, 6-4, 6-3, 4-6, 7-5
Thiago Alves (Bra) - Andrei Pavel (Roe) 6-3, 2-6, 6-1, 2-6, 6-1
Gilles Simon (Fra/8) - Bobby Reynolds (VSt) 6-4, 6-3, 6-3
Tommy Haas (Dui/24) - Alexander Peya (Oos) 6-7 (5/7), 7-6 (7/0), 6-3, 6-4
Michaël Llodra (Fra) - Joshua Goodall (GBr) 4-6, 7-6 (7/5), 6-4, 3-6, 6-4
Taylor Dent (VSt) - Daniel Gimeno-Traver (Spa) stopgezet wegens de invallende duisternis bij 5-7, 6-7 (6/8), 6-4.


Vrouwen enkel - Eerste ronde:
Dinara Safina (Rus/1) - Lourdes Domínguez (Spa) 7-5, 6-3
Rossana De Los Rios (Par) - Nicole Vaidisova (Tsj) 6-4, 6-7 (5/7), 6-4
Amélie Mauresmo (Fra/17) - Melinda Czink (Hon) 6-1, 4-6, 6-2
Vania King (VSt) - Mariya Koryttseva (Oek) 6-4, 6-2
Flavia Pennetta (Ita/15) - Nuria Llagostera (Spa) 3-6, 6-1, 6-0
Caroline Wozniacki (Den/9) - Kimiko Date Krumm (Jap) 5-7, 6-3, 6-1
Maria Kirilenko (Rus) - Petra Kvitova (Tsj) 6-4, 6-4
Tathiana Garbin (Ita) - Alberta Brianti (Ita) 6-4, 6-3
Anabel Medina Garrigues (Spa/20) - Marta Domachowska (Pol) 3-6, 6-3, 6-4
Sabine Lisicki (Dui) - Anna Chakvetadze (Rus/32) 4-6, 7-6 (7/4), 6-2
Patricia Mayr (Oos) - Anne Keothavong (GBr) 7-5, 6-2
Pauline Parmentier (Fra) - Akgul Amanmuradova (Oez) 6-4, 1-6, 6-3
Svetlana Kuznetsova (Rus/5) - Akiko Morigami (Jap) 6-3, 7-6 (7/1)
Venus Williams (VSt/3) - Stefanie Vögele (Zwi) 6-3, 6-2
Kateryna Bondarenko (Oek) - Anastasija Sevastova (Let) 6-3, 7-6 (7/5)
Carla Suarez (Spa) - Kaia Kanepi (Est/25) 4-6, 6-3, 6-3
Samantha Stosur (Aus/18) - Bethanie Mattek-Sands (VSt) 6-4, 6-7 (6/8), 6-2
Tatjana Malek (Dui) - Jelena Dokic (Aus) 3-6, 7-5, 6-2
Sara Errani (Ita) - Stéphanie Dubois (Can) 7-5, 6-2
Ana Ivanovic (Ser/13) - Lucie Hradecká (Tsj) 5-7, 6-2, 8-6
Agnieszka Radwanska (Pol/11) - María José Martínez (Spa) 7-5, 6-1
Peng Shuai (Chn) - Alexa Glatch (VSt) 6-4, 2-6, 6-4
Olga Govortsova (WRu) - Tatiana Perebiynis (Oek) 4-6, 6-3, 6-4
Li Na (Chn/19) - Galina Voskoboeva (Kaz) 7-6 (7/5), 6-0
Melanie Oudin (VSt) - Sybille Bammer (Oos/29) 4-6, 6-4, 6-2
Yaroslava Shvedova (Kaz) - Monica Niculescu (Roe) 6-1, 6-0
Iveta Benesova (Tsj) - Katie O'Brien (GBr) 6-2, 5-7, 6-4
Jelena Jankovic (Ser/6) - Julia Görges (Dui) 6-4, 7-6 (7/0)
Vera Zvonareva (Rus/7) - Georgie Stoop (GBr) 7-6 (7/0), 4-6, 6-4
Vera Dushevina (Rus) - Alizé Cornet (Fra/22) 3-6, 6-0, 6-4
Kristina Kucova (Slk) - Aiko Nakamura (Jap) 2-6, 6-3, 6-3
Kirsten Flipkens (Bel) - Agnès Szavay (Hon/30) 7-5, 6-4
Elena Baltacha (GBr) - Alona Bondarenko (Oek) 3-6, 6-3, 6-4
Ekaterina Makarova (Rus) - Barbora Zahlavova Strycova (Tsj) 7-5, 2-6, 6-3

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234