Woensdag 17/07/2019

Uitslagen tweede dag BK atletiek

Uitslagen van de zondag afgewerkte finales op het BK atletiek in Brussel (behalve het speerwerpen voor vrouwen):

MANNEN:
100 m (w: -0.1 m/s)
1. Gee Jason (GBr) 10.68; 2.Wout Verhoeven (VAC) 10.72; 3. Nicolas M'Bengue (CABW) 10.82; 4. Lars Herreman (KKS) 10.93; 5. Francisco Da Silva (ZWAT) 10.93; 6. Peter Meynendonckx (LYRA) 11.07; 7. Neil Akenzua (ABES) 11.15; 8. Benjamin De Vriendt (STAX) 11.18; 9. Yann Bruylandts (OLSE) 11.25
110 m horden (w: 0.7 m/s)
1. Damien Broothaert (BAEX) 14.12; 2. Hans Van Alphen (ZWAT) 14.94; 3. Denis Hanjoul (DCLA) 14.99; 4. Koen D'hoker (VS) 15.02; 5. Kristof Plovie (HALE) 16.17; 6. Tom Peeters (DAC) 16.34; 7. Robin Daelemans (VAC) 21.17.
200 m (w: -0,1 m/s)
1. Steven Colvert (Ier) 20.90; 2. Joris Haeck (ACW) 21.36; 3. Wout Verhoeven (VAC)) 21.37; 4. Lars Herreman (KKS) 21.66; 5. Miguel Moral (BAEX) 21.75; 6. Ruben Thys (DCLA) 21.84; 7. Jens Verhelst (VAC) 21.99; 8. Neil Akenzua (ABES) 22.19
400 m:
1. Arnaud Destatte (BAEX) 46.28; 2. Nils Duerinck (VAC) 46.34; 3. Antoine Gillet (RFCL) 46.34; 4. Arnaud Ghislain (BAEX) 46.50; 5. Michael Bultheel (FLAC) 47.02; 6. Arnaud Froidmont (UAC) 47.83; 7. Thomas Nulens (AVT) 48.43; 8. Wim Van Belle (ACP) 48.44
400 m horden:
1. Vincent Vanryckeghem (LYRA) 52.06; 2. Jori Stroobants (VITA) 52.15; 3. Steven Debersaques (STAX) 52.79; 4. Erik Heggen (ATLA) 53.40; 5. Malik Abrighach (WS) 53.44; 6. Kirsten Devlieger (FLAC) 54.14; 7. Niels Hoet (FLAC) 55.65; 8. Simon Hoebeeck (VS) 55.78
800 m:
1. Jan Van Den Broeck (Let) 1:53.10; 2. Matthias Rosseeuw (VS) 1:53.11; 3. Pierre Antoine Balhan (SPA)1:53.47; 4. Ali Hamdi (GRIM) 1:53.71; 5. Hans Omey (AZW) 1:53.72; 6. Toon Dierckx (ACBR) 1:54.06; 7. Stefan Van Aelst (ACBR) 1:54.07; 8. Hannes Agache (KKS) 1:54.85; 9. Maarten Verbiest (ACHL) 1:55.92
1.500 m:
1. Kristof Van Malderen (VAC) 3:40.76; 2. Jeroen D'hoedt (OEH) 3:43.09; 3. Lander Tytgat (EA) 3:44.41; 4. Kim Ruell (DCLA) 3:47.05; 5. Wout Vandegaer (RCT) 3:48.60; 6. Matthias Stubbe (OB) 3:50.65; 7. Ruben Kenis (ADD) 3:52.59; 8. Thomas Thys (ACHL) 3:53.30; 9. Tom Van Rooy (ACHL) 3:54.55; 10. Damien De Cock (DS) 4:00.58; 11. Tim Luyckx (OEH) 4:01.41
3.000 m steeple:
1. Dries Busselot (DCLA)8:58.34; 2. Coria Esteban (Arg) 8:59.96; 3. Bert Misplon (RCG) 9:13.02; 4. Bjorn Willems (ZWAT) 9:15.97; 5. Tom Meire (OB) 9:26.46; 6. Benjamin Merveille (CSF) 9:31.02; 7. Patrick Dortu (SPA) 9:40.86; 8. Rob Thys (ABES) 9:57.12; 9. Emmanuel Lejeune (DS) 9:57.58; 10. Michael Duchateau (SPA) 10:05.18; 11. Sven De Wachter (OB) 10:10.33; 12. Matthias De Buyser (VAC) 10:33.22; 13. Gaëtan Piette (CABW) 11:45.54
5.000 m:
1. Faisa Dame Tasama (VAC) 14:01.45; 2. Wesley De Kerpel (ROBA) 14:03.87; 3. Florent Caelen (RFCL) 14:05.03; 4. Abdi Nagaasa (VOLH) 14:05.83; 5. Maarten Van Steen (DCLA) 14:09.33; 6. Sanne Torfs (DUFF) 14:13.23; 7. Bashir Abdi (RCG) 14:14.73; 8. Atelaw Yeshetela Bekele (AVZK) 14:16.83; 9. KoenNaert (EA) 14:21.97; 10. Frank Bollen (ATLA) 14:28.17; 11. Kjell De Hondt (RAM) 14:29.50; 12. Lander Van Droogenbroeck Lander (DAC) 14:37.34; 13. Mats Lunders (LYRA) 14:40.10; 14. Jonas Roels (Let) 14:53.41; 15. Roger Konigs (RFCL) 14:58.67;16. Sven Nys (AVT) 15:08.72; 17. Dries Depoortere (AVR) 15:26.85.
Hamer:
1. Nicolas Pierre (CABW) 65m06; 2. Walter De Wyngaert 63m83; 3. Timothy Vanmassenhove (HAC) 53m94; 4. Tim De Coster (DCLA) 52m18; 5. Thibault Moreaux (SMAC) 51m51; 6. Tim Van Den Schoor (ACHL) 48m73; 7. Niels Picard (RCG) 48m33; 8. Antonio Sustelo (CABW) 47m72; 9. Bjorn Goossens (ACHL) 38m97; 10. Valentin Clavareau (CSDY) 36m88; 11. Olivier Vangermeersch (CRAC) 30m90.
Ver: 1. Corantin Campener (USTA) 7m49; 2. Michael Velter (DAMP) 7m45; 3. Cédric Nolf (AZW) 7m37; 4. Nicolas Stempnick (DS) 7m36; 5. Wim Marynissen (AVKA) 7m16; 6. Jeremy Laruelle (SMAC) 7m08; 7. Jeremy Solot (SMAC) 6m92; 8. Matthias Peeters (LYRA) 6m84; 9. Djihed Naga (BAEX) 6m75; 10. Simon Leduc (CSDY) 6m24.
Hoog:
1. Stijn Stroobants (SPVI) 2m21; 2. Bart Van Deursen (ROBA) 2m15; 3. Bram Ghuys (OEH) 2m13; 4. Timothy Hubert (VS) 2m09; 5. Sander Maes (AVT) 1m98; 6. Alexander Beeldens (VOLH) 1m98; 7. Bart Versmissen (VMOL) 1m95; 8. Robin Daelemans (VAC) 1m90; 9. Denis Hanjoul (DCLA) 1m90.
Discus:
1. Wim Blondeel (KAAG) 53m42; 2. Colin Boevers (VSt) 52m79; 3. Jurgen Verbrugghe (HAC) 49m89; 4. Edwin Nys (MAC) 49m05; 5. Filip Eeckhout (VS) 48m64; 6. Kris Coene (AVLO) 47m89; 7. Didier Van Hamme (RCG) 47m13; 8. Frederik Eeckhout (VS) 46m61; 9. Bjorn Gevers (VOLH) 45m57; 10. Raoul Npetteng Tchatchoua (SMAC) 45m09; 11. Richard Revyn (RFCL) 45m07; 12. Sem Bras (OEH) 43m49; 13. Bart Geukens (LOOI) 42m32
Polsstok:
1. Jonas De Meyer (DCLA) 5m20; 2. Laurent Vanhees (ACO) 5m10; 3. Sebastien Hoffelt (ULA) 5m00; 4. Thomas Van Der Plaetsen (DEIN) 4m80; 5. Raphael Darquennes (CABW) 4m80; 6. Arnaud Art (ACO) 4m80; 7. Hans Van Alphen (ZWAT) 4m60; 8. Bruno Carton Delcourt (CABW) 4m60; 9. Koen D'hoker (VS) 4m40; 9. Niels Pittomvils (LOOI) 4m40; 11. Denis Genet (ACO) 4m20; 12. Thomas Ghoos (ACBR) 4m20
Kogel: 1. Wim Blondeel (KAAG) 18m44; 2. Jurgen Verbrugghe (HAC) 16m56; 3. Richard Revyn (RFCL) 16m54; 4. Filip Eeckhout (VS) 16m35; 5. Bart Pauwels (ZWAT) 16m25; 6. Jelle Denissen (LOOI) 14m21; 7. Frederik Eeckhout (VS) 14m06; 8. Joachim Cordeel (AVLO) 13m88; 9. Bart Geukens(LOOI) 13m71; 10. Jarno Wagemans (HAMM) 13m46; 11. Jan Sabbe (HAC) 12m79
Hink-stap:
1. Corentin Debailleul (RCB) 15m29 (v: -0.1 m/s); 2. Benjamin Decloedt (HAC) 13m89; 3. Gert Brijs (VS) 13m89; 4. Antoine Steinier (CABW) 13m84; 5. Gagik Shahbazyan (RFCL) 13m60; 6. Kenny Hermans (ATLA) 13m48; 7. Kristof De Decker (WIBO) 13m12; 8. Rob Vanden Bogaert (LYRA) 13m11; 9. Didrick Nsomwe (RCB) 12m95; 10. Bert Muyldermans(SPVI)12m88
Speer:
1. Tom Goyvaerts (BraB) 75m07; 2. Thomas Smet (OLSE) 72m09; 3. Timothy Herman (VS) 68m87; 4. John De Smet (HALE) 61m14; 5. Cedric Nolf (AZW) 61m01; 6. Bjorn Gevers(VOLH) 58m81; 7. Andy De Coster (VS) 57m16; 8. Marco Bruni (AVT) 53m62; 9. Alexander Crickx (CSF) 46m60; 10. Valerian Smet (USBW) 44m80.

VROUWEN
100 m (w: 0.4 m/s):
1. Olivia Borlée (WS) 11.58; 2. Hanna Marien (ACW) 11.63; 3. Frauke Penen (VAC) 11.67; 4. Anne Zagre (RCB) 11.72; 5. Justine Desondre (ACME) 11.93; 6. Cynthia Maduangele (RCB) 11.98; 7. Sarah Rutjens (OB) 12.12
100 m horden (w: -0.8 m/s):
1. Elisabeth Davin (DAMP) 13.20; 2. Anne Zagre (RCB) 13.23; 3. Eline Berings (ACW) 13.25; 4. Laurence Guillet (BAEX) 14.33; 5. Isabel Poelmans (ACHL) 14.55; 6. Els Coppieters (DEIN) 15.26; 7. Céline Huynen (HERV) 15.53; 8. Jessica Vandermosten (WS) 17.04.
200 m (w: +0,2 m/s):
1. Olivia Borlée (WS) 23.18; 2. Hanna Marien (ACW) 23.47; 3. Elodie Ouedraogo (VAC) 23.49; 4. Justine Desondre (ACME) 23.88; 5. Sara Aerts (ACBR) 23.95; 6. Cinthia Maduangele (RCB) 24.30; 7. Marlien De Jans (DEIN) 24.48; 8. Sarah Rutjens (OB) 24.70; 9.Yasmine Gharafi (LieR) 25.54
400 m:
1. Elke Bogemans (ACW) 52.97; 2. Axelle Dauwens (ACME)) 54.01; 3. Wendy Den Haeze (ACME) 54.87; 4. Lindsy Cozijns (ACW)) 55.16; 5. Elien Mabbe (FLAC) 56.29; 6. Isaura Rossaert (ACW) 57.84; 7. Marion Lapage (LEBB)) 58.14; 8. Sofie Daelemans (RAM) 58.39; 9. Camille Laus (USTA) 59.15
400 m horden:
1. Jolien Van Brempt (ACBR) 60.07; 2. Kim Van Hertem (DALO) 61.06; 3. Laurence Guillet (BAEX) 61.44; 4. Jessie Raes (HAC) 61.55; 5. Katrijn Boone (HAC) 61.84; 6. Eva Duinslagers (ROBA) 62.71; 7. Soetkin De Baets (ACME) 63.78; 8. Maryam Amellal (RCB) 64.76; 9. Aurélie Debot (VITA) 67.77
800 m:
1. Charlotte Debroux (DCLA) 2:12.20; 2. Lynn Van Der Stricht (VITA) 2:12.65; 3. Mariska Parewyck (Let) 2:13.12; 4. Yentl Vandenberghe (OB) 2:13.39; 5. Delphine Gillet (BAEX) 2:15.08; 6. Sara Segers (DAC) 2:15.70; 7. Louise Carton (HCO) 2:16.13; 8. Agnes Laurent (HF) 2:16.50; 9. Natalie Ameloot (KAAG) 2:17.21
1.500 m:
1. Almensh Belete (VAC) 4:15.93; 2. Sandra Schenkel (DCLA) 4:19.3; 3. Valérie Van Bogaert (ACW) 4:22.77; 4. Jenna Wyns (VAC) 4:28.38; 5. Anne-Sophie Maréchal (HF) 4:28.65; 6. Elke Van Hoeymissen (DCLA) 4:32.63; 7. Eline Deboth (DCLA) 4:36.62; 8. Elke Steffens (SPVI) 4:37.20; 9. Sofie Picavet (ZELE) 4:40.61; 10. Griet Lauryssen (ARAC) 4:42.05; 11. Nele Cools (BraB) 4:43.09; 12. Sara Vande Velde (DUFF) 4:45.65.
5.000 m:
Sigrid Vanden Bempt (DCLA) 16:48.58; 2. Isabelle Collier (OEH) 17:03.28; 3. Virginie Van Droogenbroeck (CABW) 17:09.42; 4. Katrijn Vande Riviere (DEIN) 17:11.94; 5. Hanna Vandenbussche (MACW) 17:16.14; 6. Katleen De Cupere (RCT) 17:23.64; 7. Manuela Soccol (ATLA) 17:26.42; 8. Vanja Cnops (ACKO) 17:32.55; 9. Sylvie Mulle (ACW) 17:34.55; 10. Louise Deldicque (CSDY) 17:42.32; 11. Sarah Balancier (HERV) 17:47.76 ...
Hamer:
1. Irina Sustelo (CABW)56m05; 2. Patricia Blondeel (KAAG) 54m06; 3. Frederique Neys (DCLA) 49m78; 4. Tasja Gevers (VOLH) 49m68; 5. Jolien Boumkwo (RCG) 49m35; 6. Julie Van Oystaeyen(CSDY) 43m12; 7. Perla Vanneste (AZW) 42m59; 8. Pauline Vackier (AVMO) 39m95; 9. Geraldine Davin (DAMP) 39m35; 10. Ditte Knaepen (ACA) 37m11
Ver:
1. Els De Wael (AVLO) 6m10 (v: -0.1); 2. Anne Claes(ATLA) 6m05; 3. Eveline Vercammen (ACBR) 5m86; 4. Kim Van Hertem(DALO) 5m75; 5. Sanne Moonen (VAC) 5m73; 6. Caroline Leys (VOLH) 5m63; 7. Sandrine Wuillaume (RFCL) 5m60; 8. Laura Leprince (DAMP) 5m52; 9. Liesbeth Vanlommel (LYRA) 5m42; 10. Stefie Mievis (ATLA) 5m41; 11. Laurence Kipgen (RFCL) 5m38; 12. Isabel Poelmans (ACHL) 5m33; 13. Sandrine Hennart (USTA) 5m17.
Polsstok:
1. Roslinda Samsu (MAL) 3m90; 2. Fanny Smets (RFCL) 3m70; 3.Anouk Vercauteren (ZELE) 3m0; 4. Chloe Henry (VAC) 3m70; 5. Steffi Dhont (AVLO) 3m65; 6. Carolien Van Osselaer (VOLH) 3m60; 7. Laura Dierick (ACW) 3m50; 8. Jozefien Willemem (ACBR) 3m45; 9. Nelle De Roeck (VOLH) 3m40; 10. Nelle De Roeck (VOLH) 3m30; 11. Andries Lisbeth (ROBA) 3m20; 12. Sophie Bailleux (ROBA) 3m00
Kogel:
1. Zara Northover (Jam) 16m11; 2.Catherine Timmermans Catherine (DCLA) 15m74; 3. Annelies Peetroons (OEH) 15m12; 4. Anouska Hellebuyck (DEIN) 14m12; 5. Sophie Verlinden (WIBO) 13m53; 6. Mary Angell (VSt) 13m30;7. An Vanhoorne (HCO) 13m05; 8. Veerle Blondeel (KAAG) 12m78; 9. Tasja Gevers (VOLH) 11m63; 10. Marliese De Leeuw (VS) 10m87; 11. Elissa Verhofstadt (ROBA)10m64; 12. Benedicte Geudens (LieR) 10m07
Hoog:
1. Hannelore Desmet (AVT) 1m89; 2. Jazzy Day (VSt) 1m77; 3. Louise Van Eecke (ASVO) 1m71; 3. Sarah De Vogelaer (VITA)1m71; 5. Nafissatou Thiam (RFCL) 1m71; 6 Inez Van Den Berghe (VITA) 1m60; 7. Sara Aerts (ACBR) 1m60; 8.Jessica Vandermosten (WS) 1m60
Hink-stap:
1. Anne Claes (ATLA) 12m84; 2. Jolien Van Brempt (ACBR) 12m43; 3. Caroline Leys (VOLH) 11m75; 4. Elsa Loureiro (RFCL) 11m58; 5. Stefie Mievis (ATLA) 11m57; 6. Karine Duvivier (CABW)11m54;7. Anouk Vloebergh (SPVI) 10m65
Discus:
1. Annelies Peetroons (OEH) 50m28; 2. Mary Angell (VSt) 46m00; 3.Anouska Hellebuyck (DEIN)44m65; 4. Sofie Vanden Broeck (VAC) 43m58; 5.Catherine Timmermans (DCLA) 43m45; 6.Benedicte Geudens (LieR) 36m50; 7. Marliese De Leeuw (VS) 35m66 .
(belga/kh)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden