Woensdag 20/11/2019

Update

Uitslagen tweede dag Australian Open

Federer moest een set inleveren tegen Andreev. Beeld UNKNOWN

Uitslagen van de dinsdag in Melbourne gespeelde wedstrijden op de tweede dag van de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van het seizoen:
Mannen enkel:
1e ronde:

Roger Federer (Zwi/1) - Igor Andreev (Rus) 4-6, 6-2, 7-6 (7/2), 6-0
Victor Hanescu (Roe) - Juan Ignacio Chela (Arg) 6-4, 6-3, 7-6 (7/2)
Stéphane Robert (Fra) - Potito Starace (Ita) 6-3, 7-6 (7/2), 7-6 (7/4)
Albert Montañés (Spa/31) - Óscar Hernández (Spa) 7-6 (7/5), 2-2 (opgave)
Lleyton Hewitt (Aus/22) - Ricardo Hocevar (Bra) 6-1, 6-2, 6-3
Donald Young (VSt) - Christophe Rochus (Bel) 1-6, 7-5, 6-2, 6-4
Marcos Baghdatis (Cyp) - Paolo Lorenzi (Ita) 6-2, 6-4, 6-4
David Ferrer (Spa/17) - Frederico Gil (Por) 6-0, 6-0, 2-0 (opgave)
Fernando Verdasco (Spa/9) - Carsten Ball (Aus) 6-7 (4/7), 7-6 (7/1), 7-5, 6-2
Ivan Sergeyev (Oek) - Dudi Sela (Isr) 6-3, 7-6 (7/3), 4-6, 7-6 (10/8)
Stefan Koubek (Oos) - Rajeev Ram (VSt) 4-6, 6-3, 5-7, 6-1, 6-3
Ivan Dodig (Kro) - Juan Carlos Ferrero (Spa/23) 2-6, 1-6, 6-4, 6-1, 6-1
Juan Monaco (Arg/30) - Ernests Gulbis (Let) 6-3, 7-6 (7/5), 6-1
Michael Llodra (Fra) - Martín Vassallo Argüello (Arg) 6-3, 7-5, 6-4
Illya Marchenko (Oek) - Carlos Moya (Spa) 7-6 (7/2), 7-5, 6-3
Nikolay Davydenko (Rus/6) - Dieter Kindlmann (Dui) 6-1, 6-0, 6-3
Novak Djokovic (Ser/3) - Daniel Gimeno (Spa) 7-5, 6-3, 6-2
Marco Chiudinelli (Zwi) - Marinko Matosevic (Aus) 7-6 (9/7), 7-6 (7/3), 4-6, 6-3
Michael Berrer (Dui) - Kristof Vliegen (Bel) 6-1, 6-2, 6-1
Denis Istomin (Oez) - Jérémy Chardy (Fra/32) 6-2, 6-2, 6-0
Mikhail Youzhny (Rus/20) - Richard Gasquet (Fra) 6-7 (9/11), 4-6, 7-6 (7/2), 7-6 (7/4), 6-4
Jan Hájek (Tsj) - Robby Ginepri (VSt) 7-6 (7/2), 7-5, 6-1
Lukasz Kubot (Pol) - Mischa Zverev (Dui) 6-3, 6-3, 6-3
Santiago Giraldo (Col) - Tommy Robredo (Spa/16) 6-4, 6-2, 6-2
Jo-Wilfried Tsonga (Fra/10) - Sergiy Stakhovsky (Oek) 6-3, 6-4, 6-4
Taylor Dent (VSt) - Fabio Fognini (Ita) 6-1, 6-3, 6-3
Janko Tipsarevic (Ser) - Ryan Harrison (VSt) 6-2, 6-4, 7-6 (7/3)
Tommy Haas (Dui/18) - Simon Greul (Dui) 6-7 (5/7), 6-4, 6-2, 6-1
Nicolas Almagro (Spa/26) - Xavier Malisse (Bel) 7-6 (14/12), 6-4, 2-6, 4-6, 8-6
Benjamin Becker (Dui) - Grega Zemlja (Sln) 7-6 (7/5), 7-5, 7-5
Alejandro Falla (Col) - Marcos Daniel (Bra) 7-5, 6-3, 6-1
Marcel Granollers (Spa) - Robin Soderling (Zwe/8) 5-7, 2-6, 6-4, 6-4, 6-2
Thomaz Bellucci (Bra) - Teimuraz Gabashvili (Rus) 6-3, 7-5, 4-6, 6-4
Feliciano Lopez (Spa) - Pablo Cuevas (Uru) 6-1, 6-4, 7-5
Rainer Schüttler (Dui) - Sam Querrey (VSt/25) 6-3, 2-6, 6-4, 6-3
Tomas Berdych (Tsj/21) - Robin Haase (Ned) 6-0, 6-3, 6-3
Evgeny Korolev (Rus) - Daniel Brands (Dui) 6-2, 7-5, 7-5
Marsel Ilhan (Tur) - Sebastien Grosjean (Fra) 6-4, 6-3, 7-5
Marin Cilic (Kro/14) - Fabrice Santoro (Fra) 7-5, 7-5, 6-3
Igor Kunitsyn (Rus) - José Acasuso (Arg) 6-1, 2-6, 6-4, 6-2
Stanislas Wawrinka (Zwi/19) - Guillermo García-López (Spa) 6-3, 6-3, 6-2
Viktor Troicki (Ser/29) - Nicolas Lapentti (Ecu) 4-6, 6-3, 6-1, 6-3
James Blake (VSt) - Arnaud Clement (Fra) 7-5, 7-5, 6-2
Marc Gicquel (Fra) - Simone Bolelli (Ita) 7-6 (7/2), 7-6 (7/3), 6-3
Jarkko Nieminen (Fin) - Nick Lindahl (Aus) 6-2, 7-5, 6-4
Florent Serra (Fra) - Jurgen Melzer (Oos/28) 6-1, 6-7 (3/7), 6-4, 4-6, 6-3
John Isner (VSt/33) - Andreas Seppi (Ita) 6-3, 6-3, 3-6, 5-7, 6-4
Louk Sorensen (Ier) - Lu Yen-Hsun (Tai) 6-4, 3-6, 6-2, 6-1
Antonio Veic (Kro) - Daniel Köllerer (Oos) 6-4, 3-6, 6-7 (3/7), 6-1, 6-4
Gaël Monfils (Fra/12) - Matthew Ebden (Aus) 6-4, 6-4, 6-4
Julien Benneteau (Fra) - David Guez (Fra) 0-6, 6-4, 7-6 (7/4), 7-6 (7/2)
Philipp Kohlschreiber (Dui/27) - Horacio Zeballos (Arg) 6-1, 7-5, 6-1
Lukas Lacko (Slk) - Leonardo Mayer (Arg) 6-4, 6-4, 6-0

Vrouwen enkel:
1e ronde:

Serena Williams (VSt/1) - Urszula Radwanska (Pol) 6-2, 6-1
Petra Kvitova (Tsj) - Jill Craybas (VSt) 6-1, 7-5
Andrea Petkovic (Dui) - Renata Vorácová (Tsj) 6-2, 6-4
Carla Suárez (Spa/32) - Ayumi Morita (Jap) 7-5, 6-4
Sabine Lisicki (Dui/21) - Petra Martic (Kro) 6-1, 6-4
Alberta Brianti (Ita) - Varvara Lepchenko (VSt) 6-0, 3-6, 6-1
Kristina Barrois (Dui) - Akgul Amanmuradova (Oez) 6-0, 7-6 (8/6)
Samantha Stosur (Aus/13) - Xinyun Han (Chn) 6-1, 3-6, 6-2
Gisela Dulko (Arg) - Zuzana Kucová (Slk) 6-0, 5-7, 7-5
Ana Ivanovic (Ser/20) - Shenay Perry (VSt) 6-2, 6-3
Agnieszka Radwanska (Pol/10) - Tatjana Malek (Dui) 6-1, 6-0
Alla Kudryavtseva (Rus) - Melanie Oudin (VSt) 2-6, 7-5, 7-5
Julie Coin (Fra) - Alicia Molik (Aus) 3-6, 7-6 (7/4), 6-3
Francesca Schiavone (Ita/17) - Alizé Cornet (Fra) 0-6, 7-5, 6-0
Karolina Sprem (Kro) - Anabel Medina Garrigues (Spa/25) 6-3, 6-2
Casey Dellacqua (Aus) - Anastasiya Yakimova (WRu) 6-2, 3-6, 6-4
Sybille Bammer (Oos) - Arantxa Parra (Spa) 6-3, 6-2
Venus Williams (VSt/6) - Lucie Safarova (Tsj) 6-2, 6-2
Sorana Cirstea (Roe) - Olivia Rogowska (Aus) 6-3, 2-6, 6-2
Ekaterina Makarova (Rus) - Virginie Razzano (Fra/18) 6-2, 6-3
Sara Errani (Ita) - Klara Zakopalova (Tsj) 6-2, 7-6 (7/5)
Tamarine Tanasugarn (Tha) - Sesil Karatantcheva (Kaz) 6-1, 7-6 (7/0)
Kaia Kanepi (Est) - Chan Yung-Jan (Tai) 7-6 (7/4), 6-2
Nadia Petrova (Rus/19) - Edina Gallovits (Roe) 6-3, 6-4
Aravane Rezai (Fra/26) - Sania Mirza (Ind) 6-4, 6-2
Angelique Kerber (Dui) - Olga Govortsova (WRu) 6-3, 6-3
Jelena Jankovic (Ser/8) - Monica Niculescu (Roe) 6-4, 6-0
Katie O'Brien (GBr) - Patricia Mayr (Oos) 6-3, 6-3
Polona Hercog (Sln) - Yuliana Fedak (Oek) 6-4, 6-0
Alona Bondarenko (Oek/31) - Kathrin Wörle (Dui) 6-2, 6-2
Sandra Záhlavová (Tsj) - Coco Vandeweghe (VSt) 6-0, 6-1
Marion Bartoli (Fra/11) - Rossana De Los Ríos (Par) 6-4, 6-1
Roberta Vinci (Ita) - Anna-Lena Grönefeld (Dui) 7-5, 6-4
Vania King (VSt) - Dominika Cibulkova (Slk/23) 6-3, 6-7 (5/7), 7-5
Barbora Záhlavová Strýcová (Tsj) - Regina Kulikova (Rus) 7-6 (7/5), 6-7 (10/12), 6-3

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234